Şimdi Ara

Silinsin (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
4.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ünide veli arama falan yok lise değil orası.

Ama sen yanlış yapıyosun kesinlikle ailene söyle anlat güzelce yalan olan hiçbişey güzel ve basarılı olmaz.

Annen sana not sordugunda üzülmicek misin hiç?

En kötü devam zorunlulugu olan derslere git az cok ve vize finallere gir mutlaka en kötü yarım dönem faşan uzar ilerde decam edersen

Mutlaka ailene söyle. Yazık etme.

Edit imla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1

Özgürlük varmış abi. Can sıkıntısı gebertti beni.

• Hocam yatay geçiş neden denemiyorsunuz? Çalışmaya başladınız mı ? Allah yardım etsin hepinize hocam.

• WSniper10 W kullanıcısına yanıt
    Hocam ailemle durduk yere aramı bozamam şu an sınava çalışmamı engellerler o zaman hayatımdaki en büyük risk biraz heyacanlıyım fark edilmesin diye ama içim rahat sonuçta bu benim hayatım ben gelecekte o işini sevmeyen her gün surat asan bir insan olmak istemiyorum. Bir de hocam arkadaşlarıma sizce ne diyim?

• Haydaarr kullanıcısına yanıt
    Siz de mi hazırlanıyorsunuz?

• başladım, yatay geçiş imkanı yok nasıl geçecem o puana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet. Okul ve yks gidiyor ama hem bölümü okumak istemiyorum hem de hazirana kadar sıkılırdim

• Hocam dershane mi bu gelmeyince arasınlar atamazlar korkma. Ben de tekrar hazırlanıyorum. Selçuk hukuktayım. Ama ben ailemle kalmıyorum onlar hatayda. Bizde devam zorunluluğu da yok. Sabah başlıyorum çalışmaya günde 6 saat kadar çalışıyorum

• doktorguzman kullanıcısına yanıt
    Hocam bizde danışman hoca diye bir şey var sanki sınıf ögretmeni gibi arar diye endişelendim. Siz ne istiyorsunuz hocam ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boun iktisat

• Ama geçen yıl sayısalcıydım

• SEN ADAMSIN KRALL
  • makarna ben de düşünüyorum ama gitmesem direkt sınıfta kalıyorum yadyoda hazirandaki geçme sınavına da giremiyorum. eylülde yeni kayıtlarla girebiliyorum anca. ki benim planım 2 yıllıktı hazırlıkta 2. seneye kalıp üstüne bölüme geçtim yalanı atmaktan tırsıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben direk okulu bırakıp geldim hocam memlekete. 7 ay kırık obp ile yapacaz bakalım başlayalı 1 hafta oldu . Bu kadar kişi olduğunu görmek beni de heyecanlandırdı valla ne yalan söyliyim

• Mr.Batu kullanıcısına yanıt
    Hoş geldin aramıza hocam Ne istiyorsun?

• Tweety1996 T kullanıcısına yanıt
    Aynı durum ayni hedef hocam. Umarım başarırız. Ben kendime tam güvenemiyorum o yüzden imzamı arttırıyorum vizelere de ilk dönem gircem galiba. Ama her türlü bırakcam ait hissetmediğin yerde bulunduğun her an darlanmaktan eriyorsun..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kolay gelsin makarna, ben de kırıkla hazırlanıyorum öncelikli hedefim sayısaldan 20k içine girmek ama kırıkla boun ybs falan gelirse girerim valla. kendim şuan boun'da bir öğretmenlik bölümündeyim zaten. hazırlıktayım ama devamsızlık hakkım dolmak üzere. bakalım neler olacak ilerleyen günlerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hdhdjdjdbdbd

Hoş geldin aramıza hocam Ne istiyorsun?
    Bilgisayar istiyorım bakalım yerleştirmede 25k içi kalırsam eğer

• Bunu yaptım,hiçbirşey anlamadılar.Yalan bile söylemedim kafamı salladım geçtim genellikle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • marsu milletin ahını aldın koçum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.