Şimdi Ara

Silinsin (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
4.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizin için de geç değil bence. Ama biran önce kararınızı verin bu seneyi harcamayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hdhdjdjdbdbd

Evet hocam ben de hiç sevmiyorum bölümü.
    Sevmeyince çekilniyor hocam bu yuzden sonuna kadar calisin bizim bolum de bana çok boş gelmeye başladı ecz gelirse bu yil birakirim tahammul edemiyorum bolume siz hangi unidesiniz

• Mbs234 kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorsunuz hocam bazı şeyler için risk almalıyım. Sizin obp kırık değilse iyiymiş sizin açınızdan inşallah 7 ay sonunda yüzümüz güler.

• Tweety1996 T kullanıcısına yanıt
    Hocam ben az az çalışıyordum zaten ama bu çalışmanın yetmeyeceğinin bilincindeyim kararımı verdim artık bu planı uygulayacağım.

• Mbs234 kullanıcısına yanıt
    Çukurovadayım .

• Tweety1996 T kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç sıkıntı yaşadınız mı peki?

• Yaşamadım şimdilik

• Hocam özel durumunuz falan yoksa durumdan ailenizi haberdar etmeniz bence en kesin çözüm. Biraz ısrarcı olun, durumun önemini anlatın. Sonuçta sizin geleceğiniz.

• Hocam kabul edeceklerini sanmıyorum içim hiç rahat değil ama yapmak zorundayım .

• Valla ne diyeceğimi bilemiyorum ama işte durumunuzdan bahsederseniz en azından içiniz rahat olur hocam.

• Hocam sorun çıkar eminim zaten sınava 7 ay var bu konularla uğraşamam şu an mecbur yapacağım ailem sadece sınavları sorar ona da bir şey uydururum .

• O zaman yolunuz açık olsun hocam. Başarılar

• Beyler ben de sizin TM versiyonunuzum tek farkla ben ne yapacağımı da bilmiyorum kütüphaneye gidiyorum kitap okuyorum deli gibi bi oturuşta 240-250 sayfa bayılana kadar canım o kadar sıkkın ki pratiğe dökemedim hiç

• LockdownKawhi L kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün de ben çalışamadım :( Bence temel sağlamsa ayt mattan+ geo başlayın edebiyat çözmeden ayt matı iyi olanlar kaptı götürdü bu sane

• Üstat ne yapacağımı bilmiyorum ben sağ ol tavsiyeler için kolay gelsin..

• LockdownKawhi L kullanıcısına yanıt
    Sana da kolay gelsin gerçekten moralini bozmadan başla derim ben

• Bugün yaptım bakalım ailemin bir şeyden haberi yok hocalar da aramaz değil mi? Bir de arkadaşlara ne diyeceğim direkt engellesem mi mesaj atmasınlar diye şimdi okulu bıraktım desem bunu da hoca duysa ( 2 kişinin bildiği sır değildir .) beni aramaz mi?

• Ya da ulaşamazlarsa daha mı kötü olur? Bu konuda yardım istiyorum müsait değilim dedim ne diyeceğimi bilmediğimden.

• makarnacım ben de bırakmayı düşünüyorum bizde devam sınırı 68 şu an benimki 57-60 baremine dayandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marsu 3.16 -- 13 Kasım 2018; 1:56:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.