Şimdi Ara

Üniversiteyi kazanmadan önce ki hayalleriniz nelerdi ?gerçekleştimi. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
25
Favori
3.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok gerçekleşti kardeşim , bu saatte ders çalışıyorum.
  • Kazanmadan onceki hayalim. Tasarim ile alakali calislar yapmakti. Bi ev tasarimi ic mimarlik. Veya itomobil koltuk tasarimi gibi seylerdi.

Suan olsugum yer yakinindan bile gecmiyor.

Mutlumuyum hayir.
    Para kazanmak mutlu etmiyor. Olmamasi kotu tabi ama istedigim meslekte 2000 kazanmak istemedigin meslekte 3000 kazanmaktan iyidir. Hatta 1800e de raziyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan olm hani kızlar teklif ediyodu?

Şaka bir yana üniversiteye okumaya gidiyorsunuz gezmeye değil.Adam araba yok ev yok diyor.Babam bana araba alayım istersen diyor ben istemiyorum.Ne gerek var arabaya? Otobüsle en geç yarım saatte gidiyorum.Artislik yapmanın lüzumu yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lakers45

Kardeşim ben lisede çok daha sosyaldim düşün devamsızlık 10.sınıftan beri 44 deydi sürekli İzmir'e kaçardım. Güzel zamanlardı dedim İzmiri avcumuzun içi gibi biliyoruz kesin daha da çok olur ortam ama işte tepe taklak oldu Bizim peder arabayı vermez bana zaten günde 20 lirayla benzine para mı yeter Valla az kaldı zaten okulun bitmesine bitince artık yüksek lisansta uzak yerler bilhassa yurt dışı düşünüyorum ama bakalım

geçmiş olsun mu deyim yoksa kolay gelsin mi :))) ya da allah sabır versin mi :)))) hangisi uyuyorsa alın üstüne işte :P

• Girmeden önce bilinçli bi şekilde tercih ettim. Iyi kötü okul da bitti ve şimdi kpss ile birlikte müfettişlik sınavlarına hazirlaniyorum. Hedefime oldukça yaklastim sayılır. Allah utandirmasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bRaVo!

yata yata geçiririm sanıyordum.

Çok çalışmam gerekir sanıyordum
  • Hedef MIT'de yüksek lisans bakalım gerçekleşecek mi Troll değil

• quote:

Orijinalden alıntı: TqMaqe

Part time çalışıp para kazanacaktım, hazırlıkta ingilizceyi bitirecektim. İşimi ayarladım akrabamın evinde kalırken birden evden çıkarıldım cemaat yurduna geçirildim. Hiç yoktan iyidir diye. Ekimden düne kadar kalıyordum çıktım. Sonuç, şimdilik sıfır. Ama şükürler olsun devlet bursu çıktı.

Cikarilma sebebin nedir hocam rahatsiz olmicaksan sller msn merak ettm

• bilgisayar müh düşündügünüz gibi bir meslek degil beyler,adamın bir tarafından kan alır ona göre gelin
  • gerçekleşmedi.. insanın idealleri olacak ama çok hayal kurmak iyi değil
  • Tip okuyodum biraktim.Anadolu uni. simdi acikogretim

• Hayir.

• En büyük hayal kırıklığı araba konusu oldu

Siz siz olun aileniz 'Sana araba alacağız' derse inanmayın

• Ezziyet resmen
  • Fakbadiydi, henüz gerçekleşmedi. Bi gün inş..
  • hayal ettiğim gibi değil, ancak mutluyum. işimi seviyorum yaşadığım şehride.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ache The

quote:

Orijinalden alıntı: TqMaqe

Part time çalışıp para kazanacaktım, hazırlıkta ingilizceyi bitirecektim. İşimi ayarladım akrabamın evinde kalırken birden evden çıkarıldım cemaat yurduna geçirildim. Hiç yoktan iyidir diye. Ekimden düne kadar kalıyordum çıktım. Sonuç, şimdilik sıfır. Ama şükürler olsun devlet bursu çıktı.

Cikarilma sebebin nedir hocam rahatsiz olmicaksan sller msn merak ettm

Evdekilerin öğrenci barındırma anlayışıyla benim akraba evinde kalma anlayışım çok tersti. Ev küçüktü, bir tek misafir kalacağı oda vardı onu da ben kapattım. Evin erkeği, annemin eniştesi, benim kalacağından haberi yokmuş bana dediğine göre. Oyle işte. Parti verip eve 4te sarhoş gelmedim yani.

• Bende sınava hazırlanırken ya pilotaj yada dış hekimligi istiyordum.80.000 gibi bi sıralama geldi.dersane hocalarim dedi dış hekimligine sokariz seni burssuz babaminda maddi gücü yerindedir.dedim yuk olmayayim aileme boru değil yıllık 40.000tl neyse tercih zamanı geldi çattı o sırada aileyle kavgaliydim.babamda sınırlı bir insandir o sırada çindeydi aradı dedi il dişini yazmaktansa gel burda yanımızda oku iyi dedim madem oyle diyosun tamam dedim.

Fatih bilgisayar yarı burslu yazdim bilgisayarada merakım var evde camlicada bu arada ev okul arası 60 km 2.5 saat suruyodu.hergun 5.30 da kalkıp 7de eve geliyodum.programlama dersinden 3 donem üst üste kalınca babam sinirlenmeye başladı calismiyosun hergun bilgisayar basindasin falan haklılık payida vardı.fakat programlama oyle bi ders ki mantığını anlamanız lazim.bu sene son sefer alıyorum eğer olmazsa bırakıp tekrar hazirlancam

Gelelim tavsiye bölümüne.eğer paraya tapan bir babanız var ve dersle pek aranız yoksa özel universite pismanliktir gitmeyin göndermeyin tavsiye etmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

valla hiçbiri gerçekleşmedi neler hayal etmiştik ama sosyal açıdan hiçbirini yapamadım daha

Ne hayal ettin de olmadı olm yazsana konuya saygın olsun ya alın bunu burdan
  • Valla onu bilmemem yani ama şu kesin aynı şehirde isen zor çıkartmazlar ayrı eve. Maddiyat varsa tabi orası ayrı çıkarsın arabada çekerler
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.