Şimdi Ara

Üniversiteyi kazanmadan önce ki hayalleriniz nelerdi ?gerçekleştimi. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
25
Favori
3.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • oldu sosyal çevre eh işte bekledigimin biraz altında bi çevre yaptım ama fena degil dersler zormuş öyle dışardan görüldügü gibi imza at git degil
  • lakers45 kullanıcısına yanıt
    Nahlara bayıldım 😄 yazık olmuş böyle yaparak iyilik ettiklerini mi sanıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lenitolepe

Nahlara bayıldım 😄 yazık olmuş böyle yaparak iyilik ettiklerini mi sanıyorlar

Seneye 10 Ay Finlandiya'dayım orda okuyacağım değişimle Para biriktiysede artık yok olacak
  • Up

• Sınavlara çalışmadan önce müze soymak gibi planım vardı. Ciddi ciddi kameraların nerede olduğunu ve kör noktalarini bile bulmuştum. Sadece müzenin deposundan alıp çöp kovasina koyduktan sonra çöpe atılacagi sırada almakti. Sonra vazgeçtim. Sınavlara çalışıyorum suan ama sorarsan kolay yoldan hep elde eden biriydim şimdi hakkıyla birsey elde etmek zor. Üniversite olarak Eskişehirde istiyorum

• Kazanmadan önceki hayallerim gerçekleşti hem de çalışmadan ama şu an olduğum bölümden mutlu değilim (2 senelik bölümlerden sanıyorsunuz siz tabii)(hava atma içermez). Bilmuhten psikolojiye evet bilmuhten psikolojiye geçiş yapma fikri bu aralar çok kafamı kurcaladı. Bilemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet bundan önce tır şöförü olmak istiyordum şimdi 2 yıllık tıbbi ve aromatik bitkilere kayıt olucam ,yazın geri kalanında genel ev

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muscoflex -- 22 Haziran 2014; 2:16:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Ne kazanırsam kazanayım hazırlık okuyup yatacağım demiştim dediğimi yaptım. Ocak'ta hazırlığı bitirdim 3 aydır evdeyim Ama seneye nasıl çalışacağım nasıl motive olacağım tekrar bilmiyorum

olamayacaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tam_Türk

quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Ne kazanırsam kazanayım hazırlık okuyup yatacağım demiştim dediğimi yaptım. Ocak'ta hazırlığı bitirdim 3 aydır evdeyim Ama seneye nasıl çalışacağım nasıl motive olacağım tekrar bilmiyorum

olamayacaksın

ok
  • BekleGeliyorum kullanıcısına yanıt
    Matematik notlarım 24-4-2 tıp bırakılırmı yeaa
  • addidas_85 kullanıcısına yanıt
    hocam aktepe keçiören aktepe mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: merhaba_slm

hocam aktepe keçiören aktepe mi ?

Yok kardeş Hatay da (İl)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.