Şimdi Ara

Üniversiteye Hazırlanmak İçin Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlarım, Abilerim , Kardeşlerim Yazımı Okuyup Cevaplarsanız Sevinirim.
    24 Yaşındayım, 2014 de Liseden Mezun Oldum
    İlkokulda önce genç öğretmenin sınıfında severek dersleri öğrenirken başarılı olacağıma inanırken, sonra sınıfta öğrenci fazlalığı sebebi ile emekliliğini bekleyen bayan öğretmenin sınıfına geçtim sonrası işte benim hayatımı s*kp atacak birisinin sınıfına geçmişimde haberim yokmuş, hep şiddetli biri oldu y*znü s*ktğm hiçbir zaman dersi sevdirmedi oç sevdiğim okuldanda , kendindende nefret ettirdi , sonra severek yaptığım işi , sevmeyip yapmamaya öğrenmemeye sebep oldu ilkokulu böyle bitirip temeli atamadığım için ortaokulda rezillik geçti ve 8 yıllık öğrenim hayatı boş 8 yıl olarak geçti , Liseyede zar zor yazıldım, lisede de konulara hakim olmamam derslerde sadece dinleyip tahtaya bakmak sanki yabancı ders anlatıyor gibi geliyordu ve 12 yılım bomboş zaman kaybı ve bilgisizlik.

Şimdi benim gibi durumda olan varmıdır acaba tanıdıklarınız? benim temelim olmadığını anlamışsınızdır az çok, şimdi dediğim gibi benim temelim yok ve ben Tyt'ye ne kadar sürede hazırlanabilir im yada kpss'ye bana öneriniz ne olur. Yapabilirmiyim , nerden nasıl başlamalıyım , önerilinize saygı duyarım , konuyu tytye açamadım hata verdi kusura bakmatın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pense8 -- 25 Şubat 2019; 18:45:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uğraşma bence okulla sınavla falan baya yaşlanmışsın ben nerdeyse 4senede 2.sınıf derslerimi almaya başladım universitede ve 21 yaşındayım 2015 girişliyim düşün artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 25 Şubat 2019; 19:11:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • açıktan 2 yıllık falan okuyup kpss girebilirsin lise kpss atanmak zor alımlar az. lisans kpss de ise rakipler çok iyi. önlisans kadro da var ideal sayılır. bölümleri araştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.