Şimdi Ara

Üniversiteye Gidip Gelmekten Bıktım [Ülkenin İçinde Bulunduğu Korkunç Durum]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
97
Cevap
6
Favori
6.222
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Üniversiteye Gidip Gelmekten Bıktım [Ülkenin İçinde Bulunduğu Korkunç Durum]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1125 Mesaj
    Üniversite okumayın iş bulamazsınız konusu sandım gidiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orlando DeJoseph -- 11 Aralık 2017; 20:56:18 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1814 Mesaj
    Kızlar için moral mi bozulur hocam etme Allah aşkına ben ciddiye bile almıyorum yani bi erkeği ne kadar önemsiyorsam o kadar önemseyip ciddiye alıyorumdur. Eskiden böyle değildim tabi yaşın benden küçükse hak verebilirim. Bende üniv den sonra yurtdısı düşünüyorum. Green card çıkarsa hemen giderim belli olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Hastaneye giden dayı diyince aklıma direkt çü geldi Hangi bölümdesin hocam

|
    |
    fretta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ülke için ne yaptında eleştirme hakkını kendinde buluyorsun ? asıl kibirli,kendini bir şey sanan,kendin dışındakileri cahil gören sensin,kendi acizliğini zayıflığını bardağın boş kısmına bakarak ülkene mok atıp kendini tatmin etmeye çalışıyorsun,eğer hayatında birşeyi değiştirmek istiyorsan önce kendini merkeze koyman gerekiyor başkasını değil,eğer bir şey bilmiyorsan,acizsen ülkem hakkında bidaha böyle konuşup başkalarını etkileme türkiyenin geleceği çok güzel ve güçlü olacak zaten bunun aksini düşünen türk olamaz

Orijinalden alıntı: mojman

ülke için ne yaptında eleştirme hakkını kendinde buluyorsun ? asıl kibirli,kendini bir şey sanan,kendin dışındakileri cahil gören sensin,kendi acizliğini zayıflığını bardağın boş kısmına bakarak ülkene mok atıp kendini tatmin etmeye çalışıyorsun,eğer hayatında birşeyi değiştirmek istiyorsan önce kendini merkeze koyman gerekiyor başkasını değil,eğer bir şey bilmiyorsan,acizsen ülkem hakkında bidaha böyle konuşup başkalarını etkileme türkiyenin geleceği çok güzel ve güçlü olacak zaten bunun aksini düşünen türk olamaz

polyannacılığa devam et. kusuru görmeyen başarıyı sağlayamaz. ama doğru ne sallasam kâr değil mi, dolar 4 lira olmuş, biz amarigadan
    eyiyih amariga bizi chok kıskanıyor. al turşusunu kur la, neyini kıskanim ülkelerin, ülke somut bir şey mi kıskanayım?

ah güzel kardeşim ah ya polyannasın ya da benim hakkımda bir şey bilmeden bana sallama kibrini de sen gösteriyorsun. Hadi sen benim hakkımda bir şey bilmiyorsun. ben bu ülkede yaşamıyor muyum, bu ülkenin güzelliklerini gördüğüm kadar sıkıntılarını da mı görmüyorum. Elin sosyetesinin bodrumda yediği makarna instagramda fenomen olurken doğudaki şehitlerin sayısını dahi haber olarak göremiyoruz artık. Ben bildiğim şey üzerine sallıyorum da sen neden bilmediğin ben hakkında sallama kibrini gösteriyorsun. ummadık taş baş yaracak o polyannacılığın da geçecek güzel kardeşim bir sıkıntı yaşadığında. çünkü ülke denen kazanda hepimiz varız.

Ayrıca Türklüğüme laf etmişsin ama sana sallamanla ilgili güzel bir şey diyeyim. Türk Dili ve Edebiyatı okuyorum. Türk olmasaydım gider başka bölüm okurdum. Adam milletin başına Türklük noteri kesilmiş. Bravo kardeşim polyanna okumaya devam et.

• Yüzbaşı
    751 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: burak.t001

Hastaneye giden dayı diyince aklıma direkt çü geldi Hangi bölümdesin hocam

Türk Dili ve Edebiyatı .
    |
    |

|
    |

|
    |

University- University of Toronto

|
    |
    Hocam geçenlerde otobüste yaşanan bir olay var allah muhafaza

|
    |

I-its 3!
  • Yarbay
    12701 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gereksiz işler bunlar

Eğer odadaki en akıllı kişi sensen yanlış odadasın demektir. Bu cümleyi farklı durumlar için de yorumlayabilirsin.
    Bulunduğun üniyi ve bölümü küçümsemek istemem ama muhtemelen çevrendeki insanların %90'ı vizyonsuz ve vasıfsız insanlar. Bu ülkenin genelinden ziyade senin çevrenle ilgili. Sen sanıyor musun ki USA'daki okulların hepsi çok kaliteli donanımlı öğrencilere sahip, hayır değil. Kültürel olarak oradaki yozlaşmayla buradaki yozlaşma hemen hemen aynı çünkü dünya artık bir köy. Eğer rahat etmek istiyorsan kendi çekirdek çevreni oluşturup bunun dışındakilere kulağını kapatacaksın.
    Kız işlerine de kafayı takma, kalitesiz insanlardan da her zaman uzak dur hareketleri bulaşıcı olabilir. Kendi kişisel gelişimini tamamlamaya bak, her zaman kendine güven. Gün geçtikçe kaliteli insanlarla aynı ortamda olmaya, daha sonra da onlarla beraber olmaya başlayacaksın.

Bu kadar kaliteli mesajları her zaman duyamıyor ya da okuyamıyoruz. Ellerine sağlık.

|
    |

• Yarbay
    12429 Mesaj
    Okumayın siz de. Türkiye’de üniversite okuyanların alayı içki, alkol ya da karı kız peşinde koşan magandalar. Sonra mezun olunca da asgari ücret.

|
    |
    Türkiye'de Üniversiteyi güvenip, iş bulacağının sananlar hala var mı ya?
    |
    |
    MSI MPG X570 GAMING EDGE WIFI, AMD Ryzen 3700x, G.SKILL Trident Z Neo 64GB (4 x 16GB)DDR4 3600, iChiLL GeForce GTX 1080 Ti X3 Ultra, Corsair HX1200, Corsair Air 540,ST8000DM004 Seagate 8TB 5400RPM,WDC WD40EFRX WD RED 4 TB 5400 RPM,KXG50ZNV256G NVMe TOSHIBA 256 GB,KINGSTON SA2000M8500G NVMe 500 GB,2x ST1000DM003 1 TB 7200 RPM, SteelSeries RIVAL 100, Logitech G230, Samsung 28 UE590D, AOC Q3279VWF, Roccat ISKU Keyboard--Bilgisayar 2--
    Asrock X570 Taichi, AMD Ryzen 3700x, Corsair Vengeance LPX 64 GB 3600 MHZ RAM, MSI GeForce GTX1080 ARMOR 8GB OC, EVGA SuperNOVA 1300 G2 80 GOLD, Corsair Graphite 780T,ST8000DM005 Seagate 8TB 7200RPM,WDC WD40EFRX WD RED 4 TB 5400 RPM,ADATA SX6000PNP 256 GB,KINGSTON SA2000M8500G NVMe 500 GB, Logitech G700s, Logitech G230, MSI Optix AG32C, Logitech G910 Orion Spectrum
  • Yarbay
    12128 Mesaj
    her şey tamam da bu ne aga ? "El ele tutuşan yiyşen sevgilileri görmek zorunda mıyım? "

sen sevgili yapamadın diye kimse mi yapmasın?

Orijinalden alıntı: BlackLead

her şey tamam da bu ne aga ? "El ele tutuşan yiyşen sevgilileri görmek zorunda mıyım? "

sen sevgili yapamadın diye kimse mi yapmasın?

Millete sevgili olmayın demiyorum ben. Kamuya açık alanda ahlaklı olmalarını salık veriyorum.

Sen hiç otobüste sigara içen gördün mü, diğerleri nasıl sigaradan rahatsız oluyorsa, insanlar da rahatsız oluyor, o yüzde kamuya açık alanda öpüşülmez. Bunlar mahremdir ahlak gereğidir.
    hocam ben de ülkenin durumunu beğenmiyorum ama sanki çok büyük işler başarmışsın da başkalarını eleştiriyorsun.Ben de gitmek istiyorum bu ülkeden ama yani sanki sen çok doğruymuşsun gibi başkalarının ahlakını/çok iyi işler başarıyormuşsun gibi başkalarının başarı düzeyini veya ilgi alanını eleştirmeni komik buluyorum
    |
    |

Tr de ya çok iyi mühendislik ya da tıp ya da hukuk okuyacaksın.durum böyle artık
    |
    |

Başarılarını, aldığın plaketleri, kupaları anlat amcaoğlu da, hayran hayran dinleyelim bari.
    |
    |
    XXX Tentacion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
Media Sözlük
Sohbet
emek server
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,468
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.