Şimdi Ara

Üniversiteye giden sevgili değişirmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hadi buyrun burdan yakının.Sizce üniden önce sevgliyken üniye gidince kız değişirmi? Terk edermi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Seni ne kadar sevdiğine bağlı. Ama senin asla bir sevgilin olmayacak, neden böyle sorular soruyorsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • üniversiteye gitmese de değişir. hiç kimse 3 5 sene önceki haliyle aynı değil. dolayısıyla sen bu mantıkla daha çok terkedilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34dramı

Seni ne kadar sevdiğine bağlı. Ama senin asla bir sevgilin olmayacak, neden böyle sorular soruyorsun.
    Neden hocam?

• Kanka değişir mi derken şöyle ; eğer aynı üni ya da aynı şehirse okey elinde tutarsın ama hani farklı yerlere gidip hele arada 6+ saat farkı falan olan yerlerde o ilişkiyi devam ettirme şansın %3 falandır. Hani 3 iyimser bir olasılık öyle kabul et. Çünkü o gittiği yerde illa ki fiziken daha yakın erkek arkadaşları olacak vs. hani çok zor öyle diyim çok zor. Arada güven problemi yaşanacak sonra ufak kavgalar derken kavgalar büyüyecek sonra ayrılık.
  • Hiç hiç uzatma yol ver gitsin.Değişmek ne kelime bambaşka bir insan olur
  • valla ben bile üniversitede ihya olmuştum, kızlar o kadar kısıtlamadan sonra kavuştukları özgürlükle ne olur bilemem

Şaka yapıyorum genelleme yapılamaz, kişiye bağlı dostum dert etme. Ama ilgi alakayı eksik etme, benden sana tavsiye
  • evet
  • Mutlaka değişir

Sevgilim üniye başlamadan önce saksafon bile çalamıyordu

Şimdi piyano, bile çalıyor

• Evet degisir. Sen bile degisirsin farkinda olmadan.

• kendini sınırlama tosty. hayat kısa seni sıkan bir ortamda kimseye veya olaya katlanmak zorunda değilsin. bunu kızın bakış açısı olduğu için değil senin olması gerektiği için söyledim.

• Değişir . Hazırlıklı ol :)
  • Çook adam annesine babasına evdeyim yurttayım diyo aslında dışarda okeyde sende sanıyosunki evde hatta işi ilertletip tel kapıyolar erken yattım yalanı ile

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zamanla hiçe sayilacaksin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değişir, üninin ilk haftası elden gecirirler, aksini iddia eden ozfarkindaliktan yoksundur. Sizden kat kat daha yakışıklı erkekler varken neden sadece sizle yetinmek istesinler ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de oyumu değişir yönünde kullanmak istiyorum tecrübelerime dayanarak. çevre etken oluyor hem de çok. eğer değiştiğini hissediyorsan, yani konuşmaların da, hal ve hareketlerinde, uzaklaş derim arkadaşım. yoksa çok üzülürsün.
  • 3.5 yıllık ilişkimdeki öyle bir değişti ki ne sen sor ne ben söyleyeyim Kişiye bağlı diyenlere çok katılamayacağım illa ki istisnalar vardır,öyle olana da helal olsun diyorum bulduysa bırakmasın o kızı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.