Şimdi Ara

Üniversiteye film depolayıp gitmek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
2
Favori
5.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmleri nereden indiriyosunuz ? En basit şekilde,beni uğraştırmadan indirebileceğim kolay bi yol var mıdır

• Birader bence dizi indir bende 9 dizi 30 küsür film var üstüne 14 oyun 900gb alan şu ana kadar stok olarak sıkıntıya düşmedik herşey sıksa witcher3 var yakında yugioh indirecem 200 küsür bölüm sıkıldıkça izlerim , film işinde bir süre sonra ister istemez seçicilik oluyor onu izleme bunu izleme vs can sıkıyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 802.11ac ile bağlandığımda kablosuzdan 800'lere yakın indirme hızını görmüştüm.
    Şuan 802.11ac bağlantılar yerine 802.11n var ondada teorik limit olan 300 Mbps yakınında hız alabiliyorum.

İndirme işlemi içinde hem Server hem VPN olarak kullandığım Server'a indirip oradan kendime indiyiroum. Kendi serverim'dan indirirken 30 MB' ile indirebiliyorum.
  • Lopster kullanıcısına yanıt
    Hocam bu sitiye bak.Filmler ingilizce direk inderebiliyorsunuz.Deneyin 720 şeçeğini kullanın 1080 biraz sıkıntılı ..http://hdpopcorns.com/
  • Lopster kullanıcısına yanıt
    internet download manager bu programı crackla, istediğin film sitesinden videonun sağ üst köşesindeki kutucuktan indirebilirsin. Youtube dan nasıl kurulduğuna ve kullanıldığına bakabilirsin
  • O değilde bizim lisede 1 gbit internet var. Kablosuzda 60-70 mbit hız alıyorum. Çoğu Fatih projesi kapsamındaki okul da böyle. Çoğu ilkokul ortaokul lise filan. Şahsen Boğaziçi'nde hız testi yaptım 10 mbs aldım. Fena değil bence. Sırf okula telefondan torrent bağladım ben, siz ne diyorsunuz. Telefonuma günde 10 gb lik diziyi okuldan indiriyorum. Sonuna kadar sömüreceksin arkadaş. O değilde bu okulda ben 700 mbit upload da gördüm. Beni fortiguard la engelleyeceğini sanan meb çok yanılıyor.
  • CoolSnow kullanıcısına yanıt
    Bu bahsettiğin rakamlar bana çok astronomik geliyor 400 KB İnternet hızım şükür buna da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Strange Night

quote:

Orijinalden alıntı: -Üniversiteli-

üniversitenin interneti iyi olur. Yani bizimki öyle. 5 dk da 1-2 gb iniyor hemen.

Hızlı üni internetine bi ben mi denk gelemedim Kampüste gördüğüm en yüksek hız 2 MB/s

Ben bil muhteyim. Labta kabloyla cekiyom gerçi wireless ta aynı oluyor.

• itü'lü gençler dikkat edinde film firmaları kapınıza dayanmasın. Özellikle yeni filmler için. Bir bakmışın Warner Bros. kapına gelmiş
  • Kafayı peynir ekmeklemi yediniz olum lan adam film izlemeye gidiyor Üniversiteye bu nasıl kafadır yahu yazıklar olsun sonra mezun olunca niye memur olamadım niye iş yok diye ağlarsınız

• Olum tek derdin bu olsun Ada'ma bak yaw 8-9 ay sonra başlayacak üniversiteye bunu düşünüyor hey allahım

• Millet size bir taktik vereceğim ama kimseyle paylaşmayın ok.
    Kısaca okuldaki qos u kapatıp tüm internet önceliğini kendinize vereceksiniz.
    Genelde geniş okul ağlarında switch lerin ve ap lerin gateway ı 10.90.0.xx adresinde oluyor.
    nmap gibi bir araçla tarayın. bu adresi. orada bi 30-40 tane Ap ve switch göreceksiniz. Zaten switchler anlaşılıyor malum daha fazla açık portu filan var. Bağlanın birine, id şifre admin admin girin (4-5 okulda denedim çalıştı) olmazsa cisco cisco deneyin. ordan qos ayarları falan. Zaten tüm ağ haritası da vardır. halledin. Tabi bunları ortaokullarda ve liselerde denedim. Üni de herhalde siber güvenlik diye bir şey vardır.
    Eğer dediğim hızlara inanmıyorsanız bir lisenin yanına gidip test edin hızı.
  • Ne alakası var karı kız - içki - batak/okey hiç bir kötü özelliğim yok(bana göre, söz meclisten dışarı) adam akıllı okumaya gidiyorum eğitimi çok seviyorum.
  • Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Nereden biliyorsun tek düşüncemin bu olduğunu. ya forumda tonlarca boş konu var muhaliflik yapmak için yazıyorsunuz bir kısmınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Üniversiteli-

üniversitenin interneti iyi olur. Yani bizimki öyle. 5 dk da 1-2 gb iniyor hemen.

25 saniyede 1 gb
  • 600tane çok fazla bence, gel gelelim okadar sayıda düzgün filmde yoktur.
    100 tane bile indirsen yeter, ayrıca dizide indirebilirsin.
  • CoolSnow kullanıcısına yanıt
    Daha detaylı anlatırmısın hocam
  • The Time Lord kullanıcısına yanıt
    hangi ünidesin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pollos

hangi ünidesin?

itüdeyim gerçi ethernetle 40mb/s diyor arkadaşlar, benim sadece wifi deneme şansım oldu 30mb/s gördüm steamde.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.