Şimdi Ara

ÜNİVERSİTENİN İLK GÜNÜ NE YAPILIR NASIL DAVRANILIR? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
9
Favori
146.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 gün oluyo açılalı bir hafta sonra gidip sınıfa dan diye gireceğim bende "eğer" geldiyseler onlar en azından ilk gün stresini atmış az çok isimle hitap etmeye girerken ben sap gibi kalacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DieselTRoniC

Pazartesi başlayacağım için , herkes ilk gün stresini atlatmış olucak ben ise sap gibi giricem oturucam herkes yeni gelen - bana - bakıcak . Tabi benim gibi düşünenlerin sayısı artarsa daha hoşnut olurum .

Bişi olmaz. İlla birileri ile muhabbet edersin. 1 sene boyunca yalnız takılacak değilsin ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!!Çağrı

quote:

Orjinalden alıntı: ogameci

İlk günler fazla konuşma uzaktan seyret herşeyi.

Kızlarla iyi muhabbet kurmaya çalış ilk günlerde kapamazsan sonra hiç kapamazsın

hocam inşaat kazandım ne kızı hemde 2.öğr kazandım 20 kız 200 erkek hayallerim yıkıldı sonuçların açıklanmasıyla içimde hiç bi heyacan kalmadı

evet bende inşaatı kazandım az kız var ama üniversite büyük abi illa bölümden olmasımı gerek yani :) hem her ailede bi tane inşaat müh. yeter mimar falan bulsak biz daha iyi olur :P

• quote:

Orijinalden alıntı: Çekilin Ben Tercümanım

quote:

Orjinalden alıntı: sNaP_21

quote:

Orjinalden alıntı: Vamos Bien
    önce üniversiteli olun kerhaneye gitmiyorsunuz. yılların abazalığından kurtulma anı olarak görüyorsanız üniversiteyi sizden bir bok olmaz. karı kız zaten bir süre sonra girmeye başlar hayatınıza bunu dert etmeyin.

evet,bu son 2-3 cumle cok çarpıcı olmuş() ama haklısın..

Bende de biraz heyecan var tabi.Farklı bir şehir farklı bir ortam ama öyle gidip gelecez işte sorun yok

yani liseye ilk gittiğimizde nasıl tanıdığımız yoksa burdada aynıdır bence tabi liseden farklıdır hatta farklıdırda sonuçta olur işte ya :)

• harbi çok yararlı bi konu oldu bnm için ya sağolun walla

başka bilgileri olan warsa buyursun gene de
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Bende bu yıl Üniye başlıcam yalnız sizden şunu rica ediyorum ;

Aileniz sizi okutmak için şehir dışlarına gönderiyor,yurt-ev tutuyor düzenli para yolluyor Lütfen bunları unutmayalım Ailelerimizin bizden beklentilerini aklımızın bi köşesine koymalıyız.Okul hayatı boyunca elbet kacamaklar olucaktır ancak lütfen Ailenizin duydugunda sizden utanıcak -benim oğlumda bunu mu yapmış!- dedirtecek şeyler yapmamamız gerekiyor.Ben Aileme inanılmaz bağlıyım benim için yapıcaklarını yaptılar okuttular dershaneye gönderdiler şimdide Üni de okutacaklar Babama yeterince mali yük oldum Üni hayatım boyunca da olucam ve bu beni ders calısma konusunda kamcılıcak.Okulumu 4 yılda bitirip hemen iş bulucam ve Babamın bana harcadığı paraları geri iade edicem ve Babamla gurur duyucam..

Umarım bu düşüncelerimi unutmaz,önemsersiniz ve biraz olsun bile uygularsanız ben-siz-ailelerimiz mutlu oluruz..

Herkezin başarılı bir yıl geçirmesi dileğiyle...

bencede gayet mantıklı oraya okumaya gidiyoruz tabi gezcez tozcaz da herşey ayarında olcak :)

• İyi yazı ama birşey sormalı ;annen baban çocukları için bana borcu var bu kadar okuttum şu kadar harcadım diye düşünür mü ?İş bulmak dert zaten hemen iş için kasmamak gerek zorlamamak gerek.
    Kendi düzenin kurunca anneni babanı da rahat ettirmek için uğraşırısın tabi ki..Yoksa al baba anne sana para veriyorum borcum bitti olmaz ki
  • arkadaşlar şu merasim işine bir açıklık getirelim olacak mı olmayacak mı
    en sevmediğim şeydir

zaten hazırlık sınavında deli oldum hacettepe e-e benim bölüm ing. tıpların arasına girmişim
    bir an ezilir gibi oldum
    heryerde siyah kalın çerçeveli gözlüklü kızlar vardı
  • bi arkadaş forumda ilk gün gitme ikinçi gün

sınıfa bölye gir

ÜNİVERSİTENİN İLK GÜNÜ NE YAPILIR NASIL DAVRANILIR?

demişti kopmuştum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RISC64 -- 9 Eylül 2009; 19:51:06 >
  • Niye herkes tanışma merasiminden nefret ediyo hala anlamadım. Daha iyi işte bi topluluğa kendini tanıtmaktan daha iyi bir şey mi var. Bu arada ben de bu sene ilk günümü yaşıycam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_exorcist

Niye herkes tanışma merasiminden nefret ediyo hala anlamadım. Daha iyi işte bi topluluğa kendini tanıtmaktan daha iyi bir şey mi var. Bu arada ben de bu sene ilk günümü yaşıycam.

problem zaten topluluk olmasında topu toplu hareket etmemekte fayda var

• Daha etkili Taktikler bekliyoruz!

• quote:

Orijinalden alıntı: plantamax

quote:

Orijinalden alıntı: med_cezir197

bi arkadaş forumda ilk gün gitme ikinçi gün

sınıfa bölye gir

demişti kopmuştum

• quote:

Orijinalden alıntı: med_cezir197

bi arkadaş forumda ilk gün gitme ikinçi gün

sınıfa bölye gir

demişti kopmuştum

auhauha

• Üniversiteyle keraneyi ayırt edebilen arkadaşları tebrik ediyorum. Herkes karı kız derdinde hiç dersleri soran yok
  • Abi bunun taktiği cartı curtu mu olur yaBen de bu sene başladım biraz abartı olmuyo mu ilk gün napılır falan.Gidecen bi yığın ark edinecen zamanla kafa dengin olmayanlarla muhabbetin azalacak elit kadro ortaya çıkacak bu kadar basit
  • ilk gün çevrendekilerle tanış, hafiften muabbet et ki tenefüsler falan rahat geçsin eğer millet kaynaşır sen yalnız kalırsan pek iyi olmaz eğer anfide ders görürsen bu iş biraz zorda sınıf ortamıysa rahat bi ilk gün geçer
  • selamun aleykum arkadaslar bende bu sene liseye başlıyacagım bu yazdıklasrınız lisedede gecermı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piskopat19 -- 10 Eylül 2009; 23:08:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: piskopat19

selamun aleykum arkadaslar bende bu sene liseye başlıyacagım bu yazdıklasrınız lisedede gecermı..

Geçer geçer

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Crowley

quote:

Orijinalden alıntı: piskopat19

selamun aleykum arkadaslar bende bu sene liseye başlıyacagım bu yazdıklasrınız lisedede gecermı..

Geçer geçer

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.