Şimdi Ara

ÜNİVERSİTENİN İLK GÜNÜ NE YAPILIR NASIL DAVRANILIR? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
9
Favori
146.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sene ne zaman açılacak üniversiteler ?

Veb de başlıyorum da bu sene
  • quote:

Orijinalden alıntı: James Hetfield

Bu sene ne zaman açılacak üniversiteler ?

Veb de başlıyorum da bu sene

Üniye göre değişir
  • quote:

Orijinalden alıntı: VGroove

Arkadaşlar benim merak ettiğim soru , üniversitenin ilk günü tanışma merasimi yapılıyor mu ?

Öğrencilik hayatım boyunca oldum olası nefret ettim o tanışma merasiminden

Yarismaci arkadaslara basarilar diliyorum
    Oluyomu harbiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deep Blue

quote:

Orijinalden alıntı: VGroove

Arkadaşlar benim merak ettiğim soru , üniversitenin ilk günü tanışma merasimi yapılıyor mu ?

Öğrencilik hayatım boyunca oldum olası nefret ettim o tanışma merasiminden

Yarismaci arkadaslara basarilar diliyorum
    Oluyomu harbiden

Ya şaka gibi
    "Öyle şey olur mu yaa hiç" desin biri n'olur

• ewet dese iyi olacak ben de nefret ederiya ama gideceğim bölüm 110 kişilik hepsine de tek tek sorulmaz yani olmaz öyle şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: çakaLcık

quote:

Orijinalden alıntı: -Mctolga-

eğer ek kontenjanla girersem ben napıcam en az 1 hafta sonra girecem sınıfa nasıl olcak yrdım edin

seni dışlarlar , her türlü cinsel sapkınlığa maruz kalabilirsin

• quote:

quote:

eğer ek kontenjanla girersem ben napıcam en az 1 hafta sonra girecem sınıfa nasıl olcak yrdım edin

cidden mi ? dalgamı geçiyosun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nodex

Yahu üniversiteyi nasıl şişirmişler böyle.Pavyona mı gidiyorsunuz arkadaşlar? O niyetle gidenler prezervatif depo etsinler şimdiden, ilerleyen günlerde balon yapmak için çok vakitleri olur.Şimdiye kadar ne isen orada da o olacaksın.İstediğin kadar uçuk görün, az çalıştım buraya geldim de, ortamların anasını ağlatmış havaları yarat farkeden bir şey olmaz.İlk zamanlar saman alevini alırsın devamında da balon yaparsın kendi kendine.

Uzaya gidiyoruz da yeni bir nesil tanıyoruz sanki.İnsan ulan işte.Senin benim gibi insan.Aynı zorlukları geçmiş, gelmişsin.

Yok Yaa Baya Farkediyo. Herkeste Bi Hava Varki Sorma. Aileden uzaklaşmış Olmanın Getirdiği Rahatlıkta Cabası
  • Bende bu yıl Üniye başlıcam yalnız sizden şunu rica ediyorum ;

Aileniz sizi okutmak için şehir dışlarına gönderiyor,yurt-ev tutuyor düzenli para yolluyor Lütfen bunları unutmayalım Ailelerimizin bizden beklentilerini aklımızın bi köşesine koymalıyız.Okul hayatı boyunca elbet kacamaklar olucaktır ancak lütfen Ailenizin duydugunda sizden utanıcak -benim oğlumda bunu mu yapmış!- dedirtecek şeyler yapmamamız gerekiyor.Ben Aileme inanılmaz bağlıyım benim için yapıcaklarını yaptılar okuttular dershaneye gönderdiler şimdide Üni de okutacaklar Babama yeterince mali yük oldum Üni hayatım boyunca da olucam ve bu beni ders calısma konusunda kamcılıcak.Okulumu 4 yılda bitirip hemen iş bulucam ve Babamın bana harcadığı paraları geri iade edicem ve Babamla gurur duyucam..

Umarım bu düşüncelerimi unutmaz,önemsersiniz ve biraz olsun bile uygularsanız ben-siz-ailelerimiz mutlu oluruz..

Herkezin başarılı bir yıl geçirmesi dileğiyle...

• quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Bende bu yıl Üniye başlıcam yalnız sizden şunu rica ediyorum ;

Aileniz sizi okutmak için şehir dışlarına gönderiyor,yurt-ev tutuyor düzenli para yolluyor Lütfen bunları unutmayalım Ailelerimizin bizden beklentilerini aklımızın bi köşesine koymalıyız.Okul hayatı boyunca elbet kacamaklar olucaktır ancak lütfen Ailenizin duydugunda sizden utanıcak -benim oğlumda bunu mu yapmış!- dedirtecek şeyler yapmamamız gerekiyor.Ben Aileme inanılmaz bağlıyım benim için yapıcaklarını yaptılar okuttular dershaneye gönderdiler şimdide Üni de okutacaklar Babama yeterince mali yük oldum Üni hayatım boyunca da olucam ve bu beni ders calısma konusunda kamcılıcak.Okulumu 4 yılda bitirip hemen iş bulucam ve Babamın bana harcadığı paraları geri iade edicem ve Babamla gurur duyucam..

Umarım bu düşüncelerimi unutmaz,önemsersiniz ve biraz olsun bile uygularsanız ben-siz-ailelerimiz mutlu oluruz..

arkadaş açıklamış herşeyi beyler siz oraya okumaya kendinizi geliştirmeye bilgi edinmeye gidiyorsunuz. Türkiyede iş bulmanın zorluklarını biliyorsunuz onun için hep okumalısınız yoksa diğer öğrencilerden ne farkınız kalır

• quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Bende bu yıl Üniye başlıcam yalnız sizden şunu rica ediyorum ;

hayırlısı olsun kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: H_I_M

quote:

quote:

cidden mi ? dalgamı geçiyosun ?

• Bende yeni başlıyorum bir kaç sorum olucak
    1)Dışarıda sigaraya karışıyolarmı?
    2)İlk gün tanışma olurmu?(olursa çıkar giderim walla)
    3)ben hem ortam hem çalışmak için üni olucam ikisini birarada yapabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: toclase39

Bende yeni başlıyorum bir kaç sorum olucak

Hangi üni olucan

sigaraya kim ne karışsın 18 i geçtiysen
    2 yi bilemicem
    3 ü de senden başkası bilemez
  • ben okula 1 hafta geç başlıcam. yanı bayramdan hemen sonra başlıcam.

millet kaynaşır mı acaba hemen sap gibi kalmayayım
  • Bence uyanık olmak lazım bir de herkesten farklı davranılmamasını gerektiğini düşünüyorum bir de teli+dersi derste dinleyemeyenlere olanlara öneri tele hocayı kaydedin evde rahat rahat dinlersiniz

ÜNİVERSİTENİN İLK GÜNÜ NE YAPILIR NASIL DAVRANILIR?
  • potansiyel kalem kağıt götürmeyin rezil olursunuzucuları kayıt günü gördük. Gayet keyifli bir dönem gececek gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogauzun

quote:

Orijinalden alıntı: toclase39

Bende yeni başlıyorum bir kaç sorum olucak

Hangi üni olucan

sigaraya kim ne karışsın 18 i geçtiysen
    2 yi bilemicem
    3 ü de senden başkası bilemez

Kayseri erciyes

• Birkaç kişiyle tanışın muhakkak. Onların tanıdıkları ile de tanışırsınız ve ortamınız genişler. Birkaç hafta içerisinde de içlerinden hangisi kafa dengi bulup ayırt edersiniz. Basit ve etkili bir taktik.

Birde birkaç kız arkadaş edinin ilk haftalardan.
  • Pazartesi başlayacağım için , herkes ilk gün stresini atlatmış olucak ben ise sap gibi giricem oturucam herkes yeni gelen - bana - bakıcak . Tabi benim gibi düşünenlerin sayısı artarsa daha hoşnut olurum .
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.