Şimdi Ara

ÜNİVERSİTENİN İLK GÜNÜ NE YAPILIR NASIL DAVRANILIR? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
9
Favori
146.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bakalım ilk gün gidicem ben. akşama yazarım yaşadıklarımı
  • kendiniz olun ve kesnlikle hiçbir siyasi gruba bulaşmayın...daha da bi sürü şey vardır ama en önemlileri bunlar bence
  • Kasmayın arkadaşlar
    Burda o kadar mesaj yazıldı yok şöyle yok böyle. korkulacak çekinilecek hiçbir şey yok gittim sınıfıma girdim tanıştık çıktım yurduma
  • Ben 5 dakka geç girdim bi baktım tahta dolu bi çocuğa 5 dakkada bu kadar mı yazdı dedim bilmiyorum bende ynei girdim dedi sonra tam gaz devam etti 2 saaat 20 dakika ders yaptı ve sadece 5 dakka mola verdi ders dışında 1 dakika filan işte günü gününe çalışın ffalan dedi bi dersde ne kadar konu ilerledi anlatamam sonra ders bitti tabi bende bitmiştim başım ağrıodu resmen bir sonraki ders 1.5 saat sonraydı inanabiliomusunuz 1.5 saat boş:D ne kadar saçma bi ders programı.Hani 30 dakka boş olur yemek yersinde 1.5 saat ya inanılır gibi değil neyse bi kaç kişi gidince bende kaçtım bana sıkıcı geldi ilk gün bi de tabi ikinci öğretim olmasınında katkısı vardı sıkıcılıkda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi companjera -- 29 Eylül 2009; 12:59:58 >
  • kızlara şöyle davranılır erkeklere böyle yapılır diye yorumlamaktansa biraz üniyi tanımak niçin orda oldunu bilmek daha mantıklı gibi. arkadaş dost sahibi olmak zor değil ama bu yorumlarla biraz zor gibi
  • 2nci gün bugün yavaş yavas sınıftakilerin isimlerini örenmee başladım gibi. itüdeim korsan kitap alcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: XMERTCANAVAR2X

2nci gün bugün yavaş yavas sınıftakilerin isimlerini örenmee başladım gibi. itüdeim korsan kitap alcam

hangi bölümdesin?hazırlıktamısın?
  • hiç kasmaya gerek yokmuş türlü türlü adam var, zaten geçen seneden kalanlar belli ediyo kendini , yeni gelenlerlede hepsiyle tanışayım diye bir hevesim yok yavaş yavaş tanırız tanışırız ,100 kişi nasıl tanıyayım hepsini
  • aynen sınıfta konuşanlar alttan aalnlar oluo genelde 86lı var bizim sınıfta:D
  • Mal çok arkadaşlar

Her şeye gülmeyin kızlar tiksinerek bakıyo böylelerine şahit oldum
    Kızlara öküz gibi bakmayın böyle mallarda çok
    Kampüste avanak avanak dolaşmayın etrafı tanımaya çalışın. üst sınıflar garip garip bakabilir size aldırmayın

3 günlük izlenimlerim bunlar

• Ya dokuz eylül üniversitesiden hazırlık okuyan varsa biliyordur pazartesiden beri git gel sınav oluyoruz başka birşey yok
    Hep aynı kişiler aynı sınıfta sınav oluyoruz ama sınav olduğu için kaynaşamadık henüz
    bi tek sınav çıkışı sigara-ateş muhabbetine biriyle tanıştım onlada çıkışta kahvede batak oynadık
  • Birşey yapmanız gerekmiyor üni. liseye hiç benzemiyor herkes biraz daha tecrübeli 2 gün oldu fazla muhabbet yok ama genede çıkıyoruz dolasıyoruz vs. güzel ancak dersler çok çok zor birde ben hazırlıktayım üni. en kolay yılı ney sınıfta en küçük benim yanımdaki kişi benden 4 yaş büyük 22 yaşında ama yaş muhabbeti olmuyor ortam güzel herkes 18 geçtiği için istediğiniz yere gidilebiliyor ama dersler izin vermiyor kızların hepsi kokoş ne biçim süslüler anlatamam erkekler aynı kıyafeti günlerce giyiyor çok konuskan biri olmasamda muhakkak konusuyorsunuz sınıftaki çoğu kişi şehirdışı %90 şehirdışı bu işinize yarıyor eğer siz aynı şehirde okuyorsanız gezdirme tanıtma konusuyla baya arkadas ediniyorsunuz ve sınıftakilerin %60 i aynı yurtta kalıyor yani hemen arkadas olabiliyorlar
  • Ya çok önemli bir sorum var dh konu dışı klasiği yapıp dalga geçmeyin lütfen
    hazırlık okuycam 30 kişilik sınıfta ilk gün hoca gelip herkesi kaldırıp kendini tanıt ananın adı babanın adı okulun vergi numaran sigortan varmı baban seni hiç hortumla dövdümü gibi saçma sapan sorular sorucakmı
    yani şu tanışma merasimi denilen üçünçü sınıf insan kaynaştırma olayını yapıcaklarmı?

edit : nasıl saçma birşeydir bu ya + imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 1 Ekim 2009; 0:02:56 >
  • bizde olmadı ben sınıfa girer girmez ilk gün hoca üstüme doğru geldi ne oluyorlen dedim içimden elini uzattı iste adını söyledi merhaba filan dedi sadece adımı sordu nerde oturdugumu sordu o kadar bunları ing. olarak söyleme mi istedi ilk ders sınıfın seviyesini ölçtü 2.ders işte bazı sorular sordu burslular kimler,hangi liseyi bitirdiniz gibi ve üni. ile ilgili bilgiler okudu öğle tatiline kadar yok her hafta sınav olcaksınız habersiz yok şu kadar devamsızlıgınız var vs. gibi zaten hemen 2.gün kitaplar geldi 600 tl 15 adet ing. kitap 2.gün kitaba başladık 15 sayfaya geldik hergün 8-9 sayfa ilerliyoruz ilk haftalar kolay 1-2 hafta içinde tuvalete gidicek vaktimiz olmıcak ama üni. liseye benzemiyor emin olun daha düzgün insanlar oluyor artık kişiler ergenliğini tamamlıyor yani cidden güzel ortam sakın ilk gün gitmemezlik yapmayın ilk günden dersler başlıyor
  • biz pazaretsiden beri sınav oluyoruz sadece daha ders yüzü göremedik
  • bizimki daha açılmadı bile
  • Gayet güzel geçti ya benim için.2 arkadaş edindim hemen gayet kafa çocuklar.Yılışık tipler hemen kendini beli ediyo.Hele bir tane tarzan gördüm,görmez olaydım
  • 1. eger üniversitenin ilk gününde ne yapacagınızı burdan ögrenmeye çalışıyorsanız durumunuz vahim demektir:)
    2. eger yapı itibariyle komik birisiyseniz sınıfa girin ve ön sıralara hiç bakmayın bile direkt en arka sıralara oturun çunku senin arkadaslık yapacagın tipler orda seni bekliyor olacaklardır:)
    3. öncelikle kızların hoşlanacagı tipler genelde elinde defter kitap olan degil eli cebinde olanlardır:)
    4. kesinlikle ustuste aynı şeyi giymeyin
    5. saclar bakımlı ve jöleli, sakal ise eger yakışıyorsa biraz kirli sakal ama asla fazla sakallı olmayın
    6. kadınlar ayakkabıyı çok önemser mumkunse peşpeşe aynı ayakkabıyı giymeyin
    7. kemeriniz ayakkabıyla aynı renkte olmasına dikkat edin cunku sizden hoşlanabilme potansiyeli olabilcek kızlar buna çok dikkat eder
    8. kızlarla basta göz teması kesinlikle kurmayın unutmayın ki beraber 4 sene okuyacagınız bir kıza abaza imajı vermek kız hakkındaki planlarınızı gerçekleştirmeyi mumkun kılmayacaktır
    9. genelde sınıflarda cok güzel kızlar olur ve unutmayın o kızlar ortamdaki herkes tarafından hoşlanılacaktır ve bazı abazanlar kendilerini tutamıyarak gözleri ile olsun yanlarına gidip esir alarak olsun yazacaklardır ve bu durumda güzel kızımız havaya girecektir ve kendisine bu şekilde yaklaşanları itici yaklaşmayanlar hakkında ise hiçbirşey düşünmeyecektir

10. bir kızı kazanmadan önce kaybetmemelisiniz. bundan dolayı bir kıza asla ve asla belli etmemeniz gereken iki şey vardır
    bunlardan ilki bir kıza ihtiyacınız oldugunu belli etmemelisiniz
    ikincisi ise güçsüz oldugunuz gibi bir izlenim bırakmamak. bunlardan birini yaparsanız emin olun o kızı kaybedersiniz ( kız sizden hoşlansa bile)
    11.sakın eger harekete gecmezsem kızı kaçırırım diye paniklemeyin. kızı kaybetmediginiz sürece (keserek yazarak ihtiyacınız oldugunu ve güçsüz oldugunuzu belli ederek) bir kız için her zaman alternatifsinizdir . eger kız sizden hoşlanıyorsa kesinlikle uygun ortam oluşacaktır veya sen o uygun ortamı olusturacaksın:)

12. bir kıza yaklaşmanın en akıllı yolu; yaklaşmanın tesadufi oldugu izlenimi vermektir (artık bunları bilirsizinz acıklamıyorum)
    13. yaklaştıgınız kıza asla yazmayın. havadan sudan konulara girin sakın lise yıllarınızı veya geldiginiz sehirdeki olayları anlatmayın kısaca kendinizden bahsetmeyin
    14. bir kıza asla mutsuz erkek imajı vermeyin sürekli gülün sürekli olumlu olun ve ne kadar mutlu oldugunuzu gösterecek ifadeler kurun
    15. kızlar esprili erkeklerden hoşlanır ama sakın kızlara laf sokmayın ama genel itibariyle hafif ukalalık yaparsanız kızlar bunu kendine güven oalrak yorumlar bu iyi birşeydir
    16. kızla konuşurken kızı konusturcak sekilde sorular sorun mesela
    kız: ya evet okul çok güzel ama bir turlu alışamadım
    erkek buna şu şekilde cevap verirse yanlış olur: evet bende alışamadım
    dogru cumle: neyine alışamadn?
    ( yanlış cumle de kızın konuşması için sebep yokken ikinci cumle de kız ko0nuşmak zorundadır)
    17. kızlar kendisini dinleyen erkeklerden hoşlanır sakın çok konusarak kızı sıkmayın yukarda bahsettigim gibi kendini anlatmaktan ziyade bu tarz uyanık sorularla kızın kendisini ifade etmesine izin verin ve kızı dinleyin
    18. diyelim ki kızla konuşuyorsun sakın kızın konuşmayı bitirmesine izin vermeyin. konuşmadan ayrılan ilk siz olun o yüzden kızla ilk kez konusurken konuşmayı kısa kesin ve sonra görüşürüz diye pat diye çekip gidin:)
    19. ilk konuşmada asla ve asla kıza kahve cay gibi bir teklifte bulunmayın hiçbir teklifte bulunmayın
    20. ilk konuşmada , kızla hareket halindeyseniz yani bir tarafa dogru gidiyorsanız mesela sınıfa gireceksiniz veya çıkacaksınız kızın önden girmesine dikkat edin kızlar bunu çok önemser ve sizi nazik biri oalrak degerlendirir

tonla şey yazabilirim ama yukarda ana taslak hemen heme budur ama özel sorularınız olursa onları da cevaplarım ama yılların tecrübesi ile sunu söyliyim
    asla ve asla bir kıza ihtiyacınız oldugunu belli etmeyin ve güçsüz erkek imajı vermeyin.

allah rast getire:)

• hocam ne yaptın sen ya yirmi maddenin yirmiside kızlar üzerine
  • quote:

Orijinalden alıntı: arimas06

6. kadınlar ayakkabıyı çok önemser mumkunse peşpeşe aynı ayakkabıyı giymeyin

oha öyle bişeyi de ilk defa duyuyom

bi gün kundura bi gün superstar giyelim o zaman
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.