Şimdi Ara

ÜNİVERSİTENİN İLK GÜNÜ NE YAPILIR NASIL DAVRANILIR? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
9
Favori
146.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrykt

arkadaşlar şu merasim işine bir açıklık getirelim olacak mı olmayacak mı
    en sevmediğim şeydir

Aynen bitiren biri sölesin öle bişe varsa ilk 3 gün fln gitmeme sebebim olur :D Berbat bi durum yha herkes tip tip sana bakıo sen kendini tanıtıon
  • tanısma merasimiymiş annen ne iş yapıyo baban ne iş yapıyo nerden geldin gibi sorular sorarlarsa dire soyleyecegim cevap: adım onur ...... ''istanbuldan geldim 20 yasındayım fazlasına gerek yok hocam''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahraman erkek -- 11 Eylül 2009; 11:41:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejavusauvage

quote:

Orjinalden alıntı: -Mctolga-

eğer ek kontenjanla girersem ben napıcam en az 1 hafta sonra girecem sınıfa nasıl olcak yrdım edin

O çok kötü işte,, üvey evlat muamelesi görürsün bir nevi..

ben onu ilk sene yaşadım :D ama 2.senede yatay geçiş için başvurdum muğlaya bide 2.sınıfta yatay geçişle muglaya geçersek olur inş o zaman daha kötü :D 1 sene geçmiş sınıfa bi gircem tüm gözler benim üstümde nerden geldi bu cocuk der gibi :D yani ek kontenjandan daha kötüsüde war :D
  • Arkadaşlar tekrar Öss'ye hazırlanıyorum istediğim bölümlerin çoğunda kız öğrenci sayısı fazla hatta hepsi kız diyebileceğim bölümler =) (Kimya,biyoloji,mimarlık,gıda mühendisliği...)

Bu tür bölümlerde okuyan arkadaşlar nasıl hayatlarından memnunlar mı?

Birileri yazmış ilk günden kızlar ile laf kurun birileri yazmış abartmayın biri ile muhabbet kurun diğerlerini o tanıştırır, biri demiş onlar size gelsin merak etsinler.Hangisi doğru?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhMeT.

az kaldı ''hocam''
  • quote:

Orijinalden alıntı: IR0N

quote:

Orijinalden alıntı: AhMeT.

az kaldı ''hocam''

27sinde yolcuyum
  • 25 inde niğdeye
  • Bugün 21:45 yolcuyum
    Evet beyler son taktikleri alalım
  • yav zaten 1-2 kişi ile tanışın merhabalaşın
    zaten onun arkadaşları onun arkadaşları derken istemediğiniz kadar çok kişiyle tanışıyorsunuz
  • Gittikten sonra irtibatı kopartmayalım dh universite abazan gençliği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoqoKo -- 21 Eylül 2009; 17:53:52 >
  • hazılırkta diğer bölümdekilerle beraber olurum şimdi
  • 5inde yolculuk. iç mimarlıktayım. 5 erkek 35 kız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Valefor -- 21 Eylül 2009; 21:07:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XyronZ

5inde yolculuk. iç mimarlıktayım. 5 erkek 35 kız

oh oh maşallah kapış kapış gidersin valla

• quote:

Orijinalden alıntı: IR0N

quote:

Orijinalden alıntı: XyronZ

5inde yolculuk. iç mimarlıktayım. 5 erkek 35 kız

oh oh maşallah kapış kapış gidersin valla

Erkek başına 5 kız , kızlardan 5i bıyıklı olsa , 4 de güzel bir ortalama.

• ekle silde okula mı gidilirmiş

benden kısa ve özlü tavsiyeler.

kendiniz olun her zaman. bu çok önemli, ona buna hoş görünmek için farklılaşmayın, 1 ay sonra ne halt olduğunuz anlaşılıyor zaten.
    öyle köşeye oturup sessiz, sadece dışarı bakan, soğuk insan triplerine girmeyin. yardımsever olun, sulu da olmayın, kararını bilin.

hocaların sakın gözüne batmayın, isminizi kesinlikle öğretmeyin. ama pasif de durmayın, gerektiği yerde mantıklı cevap verin ki kimse takmasın size.
    bu takma konusu benim başımı 6 sene ağrıttı, sonunda dersimizi aldık, en önemli tavsiyemdir. en azından buna uyarsanız rahat olursunuz, yoksa yok taktıydı, görevdi şuydu buydu uğraşırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

ekle silde okula mı gidilirmiş

benden kısa ve özlü tavsiyeler.

kendiniz olun her zaman. bu çok önemli, ona buna hoş görünmek için farklılaşmayın, 1 ay sonra ne halt olduğunuz anlaşılıyor zaten.
    öyle köşeye oturup sessiz, sadece dışarı bakan, soğuk insan triplerine girmeyin. yardımsever olun, sulu da olmayın, kararını bilin.

hocaların sakın gözüne batmayın, isminizi kesinlikle öğretmeyin. ama pasif de durmayın, gerektiği yerde mantıklı cevap verin ki kimse takmasın size.
    bu takma konusu benim başımı 6 sene ağrıttı, sonunda dersimizi aldık, en önemli tavsiyemdir. en azından buna uyarsanız rahat olursunuz, yoksa yok taktıydı, görevdi şuydu buydu uğraşırsınız.

Hashus 6 senede ancak mı aldın dersini lo ?!

• quote:

Orijinalden alıntı: MoqoKo

Gittikten sonra irtibatı kopartmayalım dh universite abazan gençliği.

• quote:

Orijinalden alıntı: ::x::

sınıfa hoca geldiğinde ayağa kalkma da ne yaparsan yap

bu çok öenmli evet
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.