Şimdi Ara

Üniversitemdeki Bedava Ögle Yemekleri SSLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
6
Favori
2.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 47
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hayvan arkadas (6 mesaj) Pink Floyd (4 mesaj) _bluescream_ (3 mesaj) fabrizo (3 mesaj) WISDOM (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (12 mesaj) Tablet (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Üniversitemdeki Bedava Ögle Yemekleri SSLİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2770 Mesaj

PRU tayfa toplanın baham

bu gün seni gördüm lae, zaten çileği almayı unutmuşum koydu

bunlarda diğer yavru kurtlar şuan bizden başka DH li yoq qampuste
    |
    |
    Bahsedilenler: Nz9, barKokhba
  • Binbaşı
    1550 Mesaj
    Abiiiiii hayallerim değişti
    |
    |
  • Yüzbaşı
    450 Mesaj

ezogelinli çilek nasıldı sinap
    @_bluescream_
  • Yarbay
    2770 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: barKokhba

ezogelinli çilek nasıldı sinap
    @_bluescream_

güzel

@hayvan arkadas arada gel bi sınıfa upra lan amma hayırsız çıktın be

• Binbaşı
    1000 Mesaj
    Kaptan olmak hayalimdi. Ama içine ettiler.

Hiç bir şey için geç değil ama.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    887 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

Icinde denizcilik olmayan, parasi guzel vesaire diye bu meslegi secmesin cunku yapamaz.
    Sozlerim konu sahibine degil genel.

Piri Reis'in kiskandigim yani, dalga jeneratorlu havuzu.

Allah selamet versin

siz hangi okuldasınız ? BU sene denizcilik seçmeyi düşünüyorum. Ama yapabilirmiyim bilmiyorum. İster buradan ister pm den biraz anlatabilir misizniz ?
  • Binbaşı
    1154 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

haha ben hazırlığı 1.dönemde bitirdim ielts'e girip simdi bosum okula sadece yemeğe geliyorum ondan kanka kusura bakma
    |
    |
    _bluescream_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2770 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hayvan arkadas

haha ben hazırlığı 1.dönemde bitirdim ielts'e girip simdi bosum okula sadece yemeğe geliyorum ondan kanka kusura bakma

|
    |

• Yüzbaşı
    260 Mesaj
    Mobilde ss ler gozukmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    213 Mesaj
    Hocam kabalık etmek istememde ss = screenshot tır. Yani ekran görüntüsü. Kısacası bilgisayarda , telefonda vs. olur bu ss sizin ekledikleriniz fotoğraf
    |
    |
  • Yarbay
    2439 Mesaj
    tm puani ile girebilecegim bir bolum var mi?

|
    |
  • Yarbay
    5247 Mesaj
    Her ile bir üniversite açıldı bu üniversitelerin kaba inşaatı, çevre düzenlemesi, materyalleri derken bir dünya para gitti. Bu kadar masraf yapılacağına mevcut üniversiteler geliştirilmeliydi. Fakülte gerekiyorsa ek fakülte kurularak, materyal eksiklikleri giderilerek eğitim kalitesi arttırılabilirdi. Dünyadaki üniversitelere bakıyoruz hadi mimarisi geçmiş zamanlardan kaldığı için güzel görünüyor diyelim iç tasarım olarak da bizim üniversitelerimizden güzel görünüyorlar. Hani okumayan insanlara bu ülkeye amelede lazım deriz ya aynı hesap işte keşke bu kadar fakülte kurulup ben üniversite okudum amele mi olacağım düşünceleri zihnimize yerleştirilmeseydi. Üniversiteye bir şekilde kapağı atıp çıktın mı iş beğenmeme başlıyor sonra işsizlik başını alıp gidiyor. Özel veya devlet görüntüsü ile cezbeden bir okulda okumak isterdim açıkçası insan severek okula giderdi.
    |
    |

• Yüzbaşı
    485 Mesaj
    Kaptan phillipsi izledin mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    659 Mesaj
    Devlet okulundayım ve bu imkanların %10 u yok.Fakat pişman değilim.Önemli olan görüntü değildir.
    |
    |
  • Yarbay
    2736 Mesaj
    Tuzlada mı okul? Bi de deniz ulaştırma işletme mühendisliği nasıl oluyor :D Deniz ulaştırma işletmeciliği olmayacak mı bölüm adı. Benimki de Svil hava ulaştırma işletmeciliği de ondan soruyorum.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    262 Mesaj
    Olabildiğince eğlenin ilerde uzak yol kaptanı olunca eğlenemeyeceksiniz hep denizde olmaktan psikolojiniz bozulacak.
    Tanıdığım var, o da uzak yol kaptanı denizden geldiğinde odasına bir giriyor 3-4 saat çıkmıyor ben hep yanında duruyorum boş zamanımda.
    Kendine dikkat et!
    |
    |
  • Teğmen
    154 Mesaj
    Piri Reis Denizcilik Meslek Lisesinde okuyorum okulla ilgili bi sorum olcak deniz ulaştırma işletme mühendisliğinde dersler tamamen ingilizcemi ?
    |
    |
  • Binbaşı
    1236 Mesaj
    Sizin okulun kürek takımı var mı ?
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: GandalfvsDumbledore

quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

Icinde denizcilik olmayan, parasi guzel vesaire diye bu meslegi secmesin cunku yapamaz.
    Sozlerim konu sahibine degil genel.

Piri Reis'in kiskandigim yani, dalga jeneratorlu havuzu.

Allah selamet versin

siz hangi okuldasınız ? BU sene denizcilik seçmeyi düşünüyorum. Ama yapabilirmiyim bilmiyorum. İster buradan ister pm den biraz anlatabilir misizniz ?

Ben Recep Tayyip Erdogan Universitesi DUIM 1. sinif ogrencisiyim. Istedigini sorabilirsin DM'den. Bu arada Piri Reis'in bence eksik yani vakif universitesi oldugu icin hiyerarsinin noksan olmasidir. Bizim universite adindan dolayi soguk bakacak kisi pek cok ancak bizim okulunuz Turgut Kiran DYO(myo degil) die gectigi icin RTEU'yu pek kimse kullanmaz. Ilk mezunlarimizi bu sene verecegiz. 3 ila 4 yil sure ile KTU'yu bolum bazinda gececegimizi dusunuyorum. Okulumuzda hiyerarsi oturmus, denizcilik adina gerekli ekipman/techizat/laboratuvarlar yeni oldugu icin suanda imkanlari fazlasiyla yerindedir. Tek problemimiz, suanda DEU ve KTU'nun de muzdarip oldugu dalga jeneratorlu havuzdur, onun da halledilecegini dusunuyorum.

|
    |

• Binbaşı
    1134 Mesaj
    Hmm

Çilekler de tam pastalıktı.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
konkasör
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.