Şimdi Ara

Üniversiteliye Sinema Bedava ( İstanbul ) (vadistanbulavm)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
3.083
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • -05-2018 / 31-12-2018 Üniversiteliye Sinema Bedava
    Kampanya örgün, açıköğretim, lisans ve lisansüstü öğrencilerinin, öğrenci kimliğini danışma masalarına ibraz etmesi koşuluyla, Vadistanbul Cinemaximum salonlarında Pazartesi ve Salı günleri tüm seanslarda geçerli 1 kişilik sinema bileti hediye edilmesine yöneliktir. Verilen PNR numarası verildiği tarihten itibaren 6 ay geçerli olup, kampanya günleri Vadistanbul Gold Class hariç, 2D, 3D ve ScreenX salonlarında geçerlidir. 1 kişi aynı gün içerisinde yalnızca 1 bilet hakkından faydalanabilir. Başka bir Cinemaximum salonunda kullanılamaz. Kampanya stoklarla sınırlı olup, Vadistanbul haklarını saklı tutar. Kaybolan kupondan Vadistanbul sorumlu tutulamaz.

https://www.vadistanbul.com/etkinlikler/universiteliye-sinema-bedava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDWaTCHeR -- 2 Haziran 2018; 10:35:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İstanbulda olsam her pazartesi salı bilet depolarım 6 ayda mis mis

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 kere mi alabiliyoruz yoksa her pazartesi salı 1er tane mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinema salonları fena değil ama ulaşımı sıkıntılı bir yerde
  • Seyrantepe ve havaray çokda sıkıntılı değilde uzak bir yerde

• Koşullar güncellenmiş gibi.

Kampanya örgün, açık öğretim, önlisans, lisans ve lisansüstü öğrencilerinin, öğrenci kimliğini ibraz etmesi koşuluyla, Vadistanbul Cinemaximum salonlarında Pazartesi ve Salı günleri tüm seanslarda geçerli 1 kişilik sinema bileti hediye edilmesine yöneliktir. Verilen PNR numarası verildiği tarihten itibaren 1 ay süresince geçerli olup, kampanya günleri Vadistanbul Gold Class hariç, 2D, 3D ve ScreenX salonlarında geçerlidir. Kuponlar danışma noktalarından temin edilecektir. 1 kişi aynı gün ve hafta içerisinde yalnızca 1 bilet hakkından faydalanabilir. Başka bir Cinemaximum salonunda kullanılamaz. Kampanya stoklarla sınırlı olup, Vadistanbul haklarını saklı tutar ve kampanya kurallarında değişiklik yapabilir. Kaybolan kupondan Vadistanbul sorumlu tutulamaz.

Herhangi bir gün gidip sadece pazartesi salı günleri geçen bir bilet mi alabiliniyor, yoksa sadece pazartesi salı günleri gidip herhangi bir gün geçen bilet mi alınabiliyor ya da sadece pazartesi salı günleri gidip sadece pazartesi salı günleri geçen bilet mi alınıyor :) açıklayacak var mı?

• KaZAaRa kullanıcısına yanıt
    Cevap bulabildiniz mi?

• Ben 3 haftadır gidiyorum. Her hafta bir bilet hakkiniz var. Pazartesi ya da salı günü sinema izleyip kullanabilirsiniz. Bu hafta aldigin haftaya kullanamıyorsun. Gold class hariç 2d - 3d geçerli

• Kampanya devam ediyor, salonlar güzel ama baya kalabalık.Özellikle akşam seanslarında biraz daha erken gitmekte fayda var yoksa yer bulunamayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: loki17

Kampanya devam ediyor, salonlar güzel ama baya kalabalık.Özellikle akşam seanslarında biraz daha erken gitmekte fayda var yoksa yer bulunamayabilir.
    Gidebilen gitsin valla öyle ters yerde ki 3 araçtan aşağı gidilmiyor.
  • Kampanyanın 2019 da biteceği yazıyor ama hala daha devam ettiğini duymuştum yakın zamanda giden var mı devam ediyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: spisher

Kampanyanın 2019 da biteceği yazıyor ama hala daha devam ettiğini duymuştum yakın zamanda giden var mı devam ediyor mu ?
    yasa gereği promosyon bilet devri bitti.

hiçbir firma ücretsiz bilet veremez.
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    Allah cinemaximum ve Koreliler’in belasını versin inşallah.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wampire^^

Allah cinemaximum ve Koreliler’in belasını versin inşallah.
    baştakilere sövsen yeterli onlara gerek yok

• Reco. kullanıcısına yanıt
    Ama bu promosyonu getiren vadiistanbulun kendisi hiçbir izin gerektirmeden bitirmiyorum ulan diyerek uzatma hakkına da sahiptir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.