Şimdi Ara

Üniversiteliler, vizeleriniz online sınav mı ödev mi? Kameralı mı/kamerasız mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Anladım hocam o daha da kötüymüş.Ben de üzülüyordum çoğu üniversite ödev verip yüksek not dağıtırken bizim okul kameralı sınav yapıyor diye.
  • Soruavcısı S kullanıcısına yanıt

1.kurul nasıldı?? Sorulara geri dönülmemesi kötü olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • connli kullanıcısına yanıt
    1. Kurulda dersler çok ağır değil de sadece biyoistatistik soruları çok uzun olduğundan süre sıkıntısi yaşadım ve istatistikin yarısını falan sıktım. 2. Kurulda sorular bir tık daha zordu ozellikle biyoloji kısmı. Bence de geri dönememe kötü ama zaten önlemletr çok az bu da olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soruavcısı -- 4 Aralık 2020; 13:25:22 >
  • Sözel derslerin çoğu ödev-essay istiyor, her şey turnitinle kontrol ediliyor. Dersten derse çok değişiyor kimi derste de her ders sonu quiz var veya yine essay olanlar var

Hatta bir dersimizde hoca essay sorusunu 1 saat kala paylaşıyor 1 saat icinde yazıp yüklüyoruz. Bazı sinavlar open book oluyor. Sözel derslerde pek kopya çekme imkanı yok faydası da yok.

Kamera açma olayı yok sözel derslerde cok gerek de kalmiyor ama Ekonomi sınavlarında ama gruplar coşuyor kopyayi engelleyemiyorlar ekonomide.

Bilgi Üniversitesindeyim. Çok isterdim Bilkent gibi delikanlica dursunlar sinavlari okulda yapsalardi keske ama maalesef öğrenci kitlesi farkı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CD88C7FAD -- 4 Aralık 2020; 23:12:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soruavcısı S kullanıcısına yanıt
    1. kuıruldan olabildiğince yüksek almaya bakın demişti üst dönemler
    2. kurulda alacağınız düşük puanı dengelesin diye
  • Acıbadem Tıp Dönem 1im. Bizde komiteleri telefon kamerasıyla bilgisayarın ekranını gösterterek uyguluyorlar. Diğer zorunlu derslerde genelde bilgisayar kamerası kullanılıyor. Seçmelilerde bazıları ödevle bazıları sınavla geçiliyor, o yüzden ben ödevle geçilenleri aldım.

• phosphophyllite kullanıcısına yanıt

Üniversiteliler, vizeleriniz online sınav mı ödev mi? Kameralı mı/kamerasız mı? 

• Okul bogazici.Cogu kamerasiz yapiyor ama aslin sorun o degil. Normalde bir vize 3 odev verilen derste 10 quiz + odev veriyorlar. Aa almak istiyorsan quize de vize kadar calisman lazim, bazilari kopya olmasin diye her hafta sozlu yapiyor haha.

• diğerize D kullanıcısına yanıt

Evadam bana troll demiş de bi yanlışlık olmasın ben gülelim eğlenelim diye başlık açıyorum. Kendisine yanıt da atılmıyor gören burdan görsün.

Üniversiteliler, vizeleriniz online sınav mı ödev mi? Kameralı mı/kamerasız mı?

• Marmaradayım tüm sınavlar ödev ve kamera zorunluluğu yok direkt sisteme ödev yükleme şeklinde ilerleyecek ben fen-edbdayım diğer fakülteler belki farklıdır ama bizde böyle şu an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi examacc20 -- 4 Aralık 2020; 23:19:47 >
  • examacc20 E kullanıcısına yanıt

Bende marmara eem muh deyim odevle olan da var test olan da var bizde kamera yok ama,bilgisiyarda kamera var.

• selimdansk S kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsun bakalım geldi vize haftası başarılar dilerim şimdiden
  • GTÜndeyim kamera açtırıyorlar maalesef

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.