Şimdi Ara

Üniversiteli Anlatsın - Üniversite ve bölümleri öğrencilerin ağızlarından dinleyin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
5
Favori
1.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hala kararsız olanlar varsawww.universitelianlatsin.com 'da aklınızdaki okul ve bölümlerle ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Eğer aradığınız kriterlerde kimseyi bulamazsanız bu konu altına istekte bulunun, ilgili kişilere ulaşmaya çalışırız

Umarım herkes istediği yere yerleşir

• up!
  • quote:

Orijinalden alıntı: theeric

up!
    http://universitelianlatsin.com/trmenrasit hiç fena değil
  • brsykslr kullanıcısına yanıt
    Çok detaylı anlatımların olabileceği gibi (www.universitelianlatsin.com/semihkayya ) üstünkörü anlatımlar da olabiliyor malesef
  • quote:

Çok detaylı anlatımların olabileceği gibi (www.universitelianlatsin.com/semihkayya ) üstünkörü anlatımlar da olabiliyor malesef

ama burada adam resmen içinde ne varsa yazmış helal olsun
  • brsykslr kullanıcısına yanıt
  • quote:

nooldu benim sorular yattı tabi
  • rashid52 kullanıcısına yanıt
    Ooou hacı çok özür dilerim yahu, yoğunluktan unuttum gitti

Birçok üniversite ve bölüm ile ilgili aklında sorular vardı, sitedeki ilgili bölüm ve üniversitelerin yazılarını okudun mu?
  • quote:

Birçok üniversite ve bölüm ile ilgili aklında sorular vardı, sitedeki ilgili bölüm ve üniversitelerin yazılarını okudun mu?

Sen cevaplayp siteye koycam demiştin koyduysan link alabilir miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: rashid52

quote:

Sen cevaplayp siteye koycam demiştin koyduysan link alabilir miyim

Alıntıları Göster
    Endüstri mühendisliğinde iyi bir üniversiteden ( odtü-itü-bilkent) mezun olmazsak 50-0 geriden başladık hatta başlamadan kaybettik denilebilir mi?

Hayır. Bu üniversiteler seni belki bir adım önde başlatır ama baştan kaybetmek vs söz konusu değil.

İyi bir Endüstri mühendisinde olması gereken en temel 3 özellik nelerdir( bakıcam ben de var mı yk mu diye :)

Öncelikle matematiğinin çok iyi olması lazım. Endüstri mühendisliği %80 matematik. Bunun dışında diğer mühendisliklere nazaran daha sosyal bir yapının olması lazım. Son olarak problem çözmeyi seviyor olmak gerek diyebilirim.

İngilizce öğrenmek türkçe bir okulda kurslar yardımıyla felan mümkün mü yoksa hayal mi? okul illa ingilizce mi olmalı sizce?

Bu adamına göre değişir. 2 ayda kıvıran arkadaşlarım da var 2 yılda kıvıramayan da.

Açıkçası diğer soruların hakkında bireysel olarak yorum yapabilecek birikime sahip değilim :)

Bunlar dışındawww.universitelianlatsin.com da ben hala kendi profilimi dolduramadım, bu aralar inanılmaz yoğunuz; kusura bakma

• quote:

Endüstri mühendisliğinde iyi bir üniversiteden ( odtü-itü-bilkent) mezun olmazsak 50-0 geriden başladık hatta başlamadan kaybettik denilebilir mi?

Hayır. Bu üniversiteler seni belki bir adım önde başlatır ama baştan kaybetmek vs söz konusu değil.

İyi bir Endüstri mühendisinde olması gereken en temel 3 özellik nelerdir( bakıcam ben de var mı yk mu diye :)

Öncelikle matematiğinin çok iyi olması lazım. Endüstri mühendisliği %80 matematik. Bunun dışında diğer mühendisliklere nazaran daha sosyal bir yapının olması lazım. Son olarak problem çözmeyi seviyor olmak gerek diyebilirim.

İngilizce öğrenmek türkçe bir okulda kurslar yardımıyla felan mümkün mü yoksa hayal mi? okul illa ingilizce mi olmalı sizce?

Bu adamına göre değişir. 2 ayda kıvıran arkadaşlarım da var 2 yılda kıvıramayan da.

Açıkçası diğer soruların hakkında bireysel olarak yorum yapabilecek birikime sahip değilim :)

Bunlar dışındawww.universitelianlatsin.com da ben hala kendi profilimi dolduramadım, bu aralar inanılmaz yoğunuz; kusura bakma

Alıntıları Göster
    up!

• quote:

up!

Alıntıları Göster
  • quote:

Alıntıları Göster
    630 üniversiteli sorularınızı bekliyor
  • quote:

630 üniversiteli sorularınızı bekliyor

Alıntıları Göster
    ben gs ui li birini arıyorum kardeş.fransızca eğitim nasıldır hazırlık yeterli olur mu?üniversitenin ortamı nasıldır?fransızca eğitim veren okullardan gelen öğrenciler nasıl insanlardır(internette çeşitli efsaneler var ama) vs. sorularım var.yardımcı olabilirsen çok sevinirim.
  • hombusman H kullanıcısına yanıt
    Galatasaray Üni'nin çeşitli facebook ve twitter sayfalarıyla iletişime geçtik, bikaç da GSÜ'lü arkadaşımızı dürttük, bu akşama kadar birkaç yorum gelmiş olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: hombusman

ben gs ui li birini arıyorum kardeş.fransızca eğitim nasıldır hazırlık yeterli olur mu?üniversitenin ortamı nasıldır?fransızca eğitim veren okullardan gelen öğrenciler nasıl insanlardır(internette çeşitli efsaneler var ama) vs. sorularım var.yardımcı olabilirsen çok sevinirim.

Fransızca sorusunu da ayrıca sorduk, haftasonu cevaplar gelecektir ;)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hombusman

Fransızca sorusunu da ayrıca sorduk, haftasonu cevaplar gelecektir ;)

Alıntıları Göster
    up!

• quote:

up!

Alıntıları Göster
  • quote:

Alıntıları Göster
    güzel site.tercih dönemi baya burdan faydalanırım heralde
  • Vuaaa cok iyiymis ben de bi hayli kurcalayacagim baslayalim bakalim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.