Şimdi Ara

üniversiteler açılır mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • öğrenciler aşılanırsa açılır. ha bana sorarsanız açılmasın la. yurt-ev paraları uçucacak eminim. zaten ekonomik krizdeyiz. evden bitirek.

yada artık eğitime güncelleme gelsin. hocalar ders videolarını yine sisteme yüklesin. örgün okumak isteyen gitsin sınıfta otursun. vize ve finaller yüzyüze olsun yeter. kantinde yatar kalkar sınavlara girer geri döneriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crux07 -- 15 Haziran 2021; 14:44:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alakurt79

Katılıyorum.

'Normal' olan üniversitelerde ve diğer tüm eğitim kurumlarında eğitim-öğretim faaliyetinin 'yüz-yüze' yürütülmesidir.

Şuan yapılan aşılamaların, bunca çalışmanın amacı zaten ' eski normal'e dönmek.

Twitter'da o kadar acınası elemanlar var ki bir hesaptan aşı karşıtlığı yapıp, diğer hesaptan en az 3 doz aşı isteriz üniversitelerin açılması için diye yazılar yazıyor. Bunu yazan kişi de aynı. Yeter ki üniversiteler açılmasın, aşı karşıtlığı da yapar en az 3 doz aşı da ister. Sırf kendi çıkarı için milleti provoke eder, elinden gelse pandemi hiç bitmesin ister. O kadar komik ve acınası görünüyor ki. Üniversiteler hep uzaktan olsun diyenler için Açık Öğretim alternatifi mevcut. Bu sene içerisinde artık 'eski normal'e dönüş sağlanmalı.

Ya bu kafada okuyanlar boşuna okuyolar zaten yolun sonunda asgari ücrete çalışacaklar.

Üniversite okuyacak kişi vizyon sahibi olacak.Kendini her konuda geliştirebilecek e bu adamlara bakıyorum.

Netflix,karı kız,nargile,kopya ile ders geçme 4-5 yıl rutin bunları yapıyorlar sonrada iş bulamıyorum diyolar e normal zaten arz talep dengesi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.