Şimdi Ara

Üniversitede sevgili yapmayın beyler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benden size tavsiye. Üniversitede sevgili yapmayın beyler. Üniversitede kızlar erkeklerle ilgilenir. Ama buna kanmayın. Amaçları sizi kullanmaktır. Çünkü paraları ya yoktur, varsada harcamazlar. Sizinle çıkarlar. Hesabı siz ödersiniz, ödersiniz. Sonunda ayrılırsınız. Kalırsınız mal gibi ortada. Bu gerçek dikkatli olun çok var böylekızlar. Hepsi öyle değildir tabi.

• Ben aynısını kızlara yapıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jonyy kullanıcısına yanıt
  • yanlış düşünüyorsun bence. o kızlardan tabiki uzak durulmalı ama kafa dengi çok kız da var bu unutulmamali. öneml olan bence şu. kendinizi kaptırmamak. yaşadım biliyorum sonu ayrılıkla bitti ciddi düsünmeyin çok fazla. takılın

• Sadece üniversite değil hayatın her alanında bu tarz tipler çoğunlukta zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben buna kız kapamamış sevgili yapamamış gencin dramı derim

• Tüm kızlar şeytandır görüşünde olan insanların gerçekte ne kadar ezik tipler olduklarını merak ediyorum. Çok mu fazla eski Türk filmleri izliyorsunuz, neyin kafası bu? Kızlarla erkeklerin farklılıkları var ama öyle o kadar da belirgin değil. İki cinsiyetin de iyi ve kötü mensupları var ve şahsen tanıştığım kızların tamamına yakınının senin betimlemenle uzaktan yakından alakası yok. Tam tersine bir çay ısmarlıyorum, aynı gün içinde olmaz öyleye getirip bozuk para veriyorlar elime.

• Uçamayan Pegasus kullanıcısına yanıt
    Cidden istemiyorum. Yaparsam memleketten yıllardır tanıdığım kızlarla sevgili olmak isterim.
  • Yirikalische kullanıcısına yanıt
    Tüm kızlar şeytandır mı dedim ben? Dediklerimin eziklikle bi alakası yok. Aç aç kız peşinde koşan erkekler mi ezik yoksa hiç umursamayan mı? Oturup klavye başına millete ezik bilmem ne deme bilmeden. Ne güzel arkadaş olduğum kızlar var. Ama sevgili olarak düşünmüyorum.
  • Peki saygılı yapalım mı?

• Omisis046 kullanıcısına yanıt
    Sen ne diyon anlamadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardman01

Tüm kızlar şeytandır mı dedim ben? Dediklerimin eziklikle bi alakası yok. Aç aç kız peşinde koşan erkekler mi ezik yoksa hiç umursamayan mı? Oturup klavye başına millete ezik bilmem ne deme bilmeden. Ne güzel arkadaş olduğum kızlar var. Ama sevgili olarak düşünmüyorum.

"Üniversitede kızlar erkeklerle ilgilenir. Ama buna kanmayın. Amaçları sizi kullanmaktır. Çünkü paraları ya yoktur, varsada harcamazlar. Sizinle çıkarlar. Hesabı siz ödersiniz, ödersiniz. Sonunda ayrılırsınız. Kalırsınız mal gibi ortada"
    Demişsin, ben de buradan ne anladıysam ona göre yorum yaptım. Ciddi bir genelleme yapmışsın, ben de bir sürü kız arkadaşımın olduğunu, sevgililerim de olduğunu ve senin dediğin gibi bir şey görmediğimi söylüyorum. Banal Türk dizileri dışında hiçbir yerde görmedim söylediklerini, kusura bakma.

• quote:

Orijinalden alıntı: hardman01

Sen ne diyon anlamadım ?

Sevgili saygılı

• Tahminimce o tiple yapamazsın zaten Böyle düşünerek kendine iyi doping yapıyorsun. hll knk

• Sh00t3r_DoguKan kullanıcısına yanıt
    Hadi lan ordan. Ben çok yakışıklıyım ehehjıehe diyip kendimi övmem ama tipsizde değilim.
  • Sh00t3r_DoguKan kullanıcısına yanıt
    Kızlara ilgi duysam bile sonradan soğuyorum kanka ben.
  • İstesekte yapamayiz zaten merak etme.

• Her şey karşılıklı benim için hava hoş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.