Şimdi Ara

Üniversitede hoca ile anlaşamama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
74
Cevap
2
Favori
2.942
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Üniversitede hoca ile anlaşamama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7586 Mesaj

Merak ettigim olay bu iste hocam. Hocayla aramin bozuk olmasina ragmen dersinde yuksek not alirsam bi yamuk yapmasi ve emeğimi cope atmasi. Buna lisede suç diyorlardi, itiraz edersen geometri zümresi toplaniyor ve kagidi yeniden okuyor. Ama bu yazdigini silme.olayi bence alçakça bir davranış ve ispatlanamaz. Anca tükenmez ile yazmak lazim o da yasak herhalde

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    TEHET kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • güzel konu olmuş.bayadir böyle konular açılmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    kesinlikle arani iyi tut. sevdigim iyi anlastigim bi hoca vardi. finalde dokuldum resmen hak etmedigimi dusunuyorum ama gecirdi beni cb ile. ben sansliysam dc bekliyodum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

hacı diyemedin mi sanane ben hakkımı kullandım diye.ayrica asistan sana bağırırken eminim sen kedi gibi olmussundur.kimsin sen bana bağırıyorsun diye postayı koysana.lise mi orasi

|
    |
    Sast kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

güzel konu olmuş.bayadir böyle konular açılmıyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

güzel konu olmuş.bayadir böyle konular açılmıyor.

sağol hocam. seninde imzan güzelmiş
    |
    |
    Benim okuduğum dönemde taktığı öğrenci için yardımcı doçent ünvanından vazgeçme riskini alıp çocuğu final-büt ne varsa bırakan; kendisi de ceza alan ama çocuğu geçirmeyen adam biliyorum. Anadolu'da bir üniversite..

Hocalarla aranızın iyi olması her zaman işe yarar. Fakat bazı adamlar vardır zaten bunlara gerek kalmadan herkese hakkını verirler. Yine benim okuduğum dönemde yine bizim bölümde başka bir hocamız vardı. Adam Endüstri Meslek Lisesinde öğretmenlik yaparken bizim üni'ye gelmiş okutman olarak önce. Sonra oradan alıp yürümüştü. Şimdi üni web sitesini kontrol ettim Doç. Dr. olmuş. Hala minnetle anarım, adam gibi adamdı...

Velhasıl kelam elbette hakkınızı arayın, yedirmeyin kimseye. Ama iki kere düşünün bir kere hareket edin. Ters birisine denk gelip hayatınızı zehretmeyin.

Not : Şimdi aklıma geldi, bizim fakültenin arkasında Sosyal Bilimler MYO vardı. Orada uzatmalı, geçemediği dersin hocasına ufak bir tampon teması yapmıştı zamanında. Bıçak kemiğe dayanınca yani Bir cinnete bakar yani

Edit : Üstteki psikopat elemanı da kontrol ettim. Prof olmuş görünüyor üni web sitesinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visceroid -- 5 Kasım 2016; 12:54:20 >
    |
    |

• Yarbay
    3691 Mesaj
    Bende ses yükseltmeden tartışma yaptım yediremediği için soruşturma açtı uzaklaştırma verdirtti Aten bütün fakülte hocaları ortak hareket ediyor. Bütün derslerinden de bıraktı, değişim programıyla başka yerden o dersleri geçtim koordinat olup imzalı ve üniversite yönetim kurulundan çıkmış kağıtları bile ben saymıyorum dedi bekliyor öyle ne olacak bilmiyorum.... Yasal yollardan anlayan varsa yardımcı olabilir mi? yönetim kurulu kararını uygulamıyor

Edit: diğer hocaların da olaydan sonra her sınavda daha düşük verdikleri puanlarımı da hiç saymıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 5 Kasım 2016; 13:0:4 >
    |
    |

Devamını bekliyoruz
    |
    |
    Sast kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam sinirlendim ama kedi gibi oldum ne yalan soyliyeyim. Daha o kursuden alacagim 4 5 tane ders vardi tirstim haliyle

Valla dostum hocalarla takismalarim bu iki olaydan ibaret olsa dukkan senin

|
    |
    Bahsedilenler: Emple , gecmisgecmistir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam one öyle bende propaganda yapmalarina uyuz oluyorum

|
    |
    Emre654 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    saygı cercevesini acmadan durumu belırtebılırsınız buna ragmen oklar sizi gosterır kımse sızı desteklemez yasandı. ama kendınızden odun vermezsınız gıdıp orda burda hocanın arkadasından konusma geregı duymaz rahatlarsınız cunkuuuuu onlar konusuuuur siz yaparsınıııız :D
    |
    |
    2 dersten 6 kere bıraktı başka ünide yaz okulunda ba-bb ile geçtim. Başka sorunlu derslerim de oldu en son üniyi ve bölümü değiştirdim.

|
    |

Parasi neyse verelim de istedigimiz fizigi satin alalim be. -Tyrion Lannister

• Yüzbaşı
    433 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: claisdozan

quote:

Orijinalden alıntı: JackAvrupa

quote:

Orijinalden alıntı: Dethagorf

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sast

2012de mezun oldum

Secmeli ders örgüt kültürü dersi idi. İstanbul universitesi isletme fakultesi

Dediginiz gibi, umarim kimsenin basina gelmez

Pamukkalede sıkıntı yok şuan iibfde hocam ama tabi daha ilk sene bakalım neler olucak

Bölüm nedir hocam

UTF hocam.

Bende UTF hocam ama ben daha hazırlıktayım siz muafiyet sınavını geçerek mi geçtiniz bölüme ?

Yok, evim uzak olduğu için muafiyete girmedim.
    B1 kurundan başladım 2 ay okuyup B2'ye geçtim ve sonrasında C1'e geçti gösterttim kendimi ( isteğe bağlı C1) gitmedim.
    Bölüme de geçmedim 2.dönem tatil yaptım 4 ay 3 ay da yazın 7 ay tatil yapmış oldum.
    Bölüme geçen arkadaşım var 2.dönem, 1.dönem derslerini görmeden gördüğü için dersleri kaldı 2 dersten şimdi de bizim derslere geliyor pek memnun deği açıkçası çünkü sürekli çakışık gidecek biz 2.döneme geçtiğimiz zaman o 2.sınıfın 2.dönemini görücek. 1. dönem dersleri olmadan 2. dönem derslerini başarabilmek çok büyük başarı gerçekten ama hep bir şeyler eksik kalıyor diyor arkadaş.
    Hangi kurdasın?

Hocam benim kur um baya düşük a1 malesef bana zor geliyor şuan nedense hazırlık

Kalabilirimde yani bilmiyorum geçme notu 70 çok yüksek bence .

Devamsızlık yapma ödevlerini yapmaya çalış derste aktif ol. Geçersin.
    A1 zor geliyorsa B2'de yandın o zaman essay yazıcaksınız.
    Hele de Ersin hoca gelirse iyice yandınız. Essayde verdiği kalıplar dışında yazarsan çizen bi hoca, ingilizcesi çok çok iyi. Derste serttir zorlar yanlış yapınca kızar ama iyi öğretir.

88 ortalamayla mezun oldum ben 4 ayda. Ortalamanı yüksek tut erasmusta çok işine yarayacak diyorlar.
    Gerekirse otur youtube üzerinden dinle dersleri, internette her şey olmasa da bir çok şey var. Midterm kaç?

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sast

2012de mezun oldum

Secmeli ders örgüt kültürü dersi idi. İstanbul universitesi isletme fakultesi

Dediginiz gibi, umarim kimsenin basina gelmez

Pamukkalede sıkıntı yok şuan iibfde hocam ama tabi daha ilk sene bakalım neler olucak

Bölüm nedir hocam

UTF hocam.

Bende UTF hocam ama ben daha hazırlıktayım siz muafiyet sınavını geçerek mi geçtiniz bölüme ?

Yok, evim uzak olduğu için muafiyete girmedim.
    B1 kurundan başladım 2 ay okuyup B2'ye geçtim ve sonrasında C1'e geçti gösterttim kendimi ( isteğe bağlı C1) gitmedim.
    Bölüme de geçmedim 2.dönem tatil yaptım 4 ay 3 ay da yazın 7 ay tatil yapmış oldum.
    Bölüme geçen arkadaşım var 2.dönem, 1.dönem derslerini görmeden gördüğü için dersleri kaldı 2 dersten şimdi de bizim derslere geliyor pek memnun deği açıkçası çünkü sürekli çakışık gidecek biz 2.döneme geçtiğimiz zaman o 2.sınıfın 2.dönemini görücek. 1. dönem dersleri olmadan 2. dönem derslerini başarabilmek çok büyük başarı gerçekten ama hep bir şeyler eksik kalıyor diyor arkadaş.
    Hangi kurdasın?

Hocam benim kur um baya düşük a1 malesef bana zor geliyor şuan nedense hazırlık

Kalabilirimde yani bilmiyorum geçme notu 70 çok yüksek bence .

Devamsızlık yapma ödevlerini yapmaya çalış derste aktif ol. Geçersin.
    A1 zor geliyorsa B2'de yandın o zaman essay yazıcaksınız.
    Hele de Ersin hoca gelirse iyice yandınız. Essayde verdiği kalıplar dışında yazarsan çizen bi hoca, ingilizcesi çok çok iyi. Derste serttir zorlar yanlış yapınca kızar ama iyi öğretir.

88 ortalamayla mezun oldum ben 4 ayda. Ortalamanı yüksek tut erasmusta çok işine yarayacak diyorlar.
    Gerekirse otur youtube üzerinden dinle dersleri, internette her şey olmasa da bir çok şey var. Midterm kaç?

Midterm 72 geldi hocam ama quizlerimden ikisi çok düşük 30,58,78,80

Herşey finale bağlı tabiki 1 hafta sonra final başlıyor riskli olduğu için şimdiden başladım çalışmalara

Ama writing da baya sıkıntılıyım onu napcam hiç bilmiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
Canlı Tv izle
SEO
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,663
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.