Şimdi Ara

Üniversitede hangi bölüm seçmeliyim. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: zwartvis

Ümit olmamakla alakası yok, var tabiki ama senin kendine güvenmen lazım biraz. Çalışırsan yapabilirsin hayatının 7-8 ayını buna ayırırsan sonra çok rahat edeceksin. En ağır mühendisliği okursan bile belki dersler daha zor olacak ama bu sinir, stres, baskı olmayacak ve daha kolay yapabileceksin. Bunları düşün sonra ne yapmak istediğine karar ver ve çalışmaya başla.

Turizm yada reklamcılık oku diyor arkaşım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

quote:

Orijinalden alıntı: 221B baker street

Kısa yoldan memur olmalisin

Memurluk iyi değil. Esnek olabilmek istiyorum.

Matematik yok İngilizce yok çalışma yok rahatlık var parası iyi.hem ayranim dökülmesin

• Ben bu sene sosyal hizmet okumaya başladım son senemde keşfettiğim bi bölümdü iyi bi ümiversitede okumak nasip oldu valla benim için matemeatik olmadiğ için dersler çok eğlenceli geliyor sonunda birçok alanda çalışabiliyorsun sadece insanlarla iletişimin kuvvetli olmalı ve de örneğin bir çocuğun velayetinin kimde kalması gerektiğini hakime rapor olarak yönlendirdiğinden çok dikkatli analizler yapabilmelisin uzun oldu kusurs bakma:) mesleğimi anlatmayi cok severim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

quote:

Kısa yoldan memur olmalisin

Memurluk iyi değil. Esnek olabilmek istiyorum.

Matematik yok İngilizce yok çalışma yok rahatlık var parası iyi.hem ayranim dökülmesin

Hocam ben sadece esneklik istiyorum. Tamam işimi yapayım ama bağlılık olmasın. İstediğim yere gidebileyim.

• Özelde mimar oku matematiğe ihtiyacın yok. Para sayma matematiğiyle ölçü alıyon
  • quote:

Valla o da kendi bileceği iş. Ben Tercümanlık okuyorum, çok iyi ingilizce bilerek geldim buraya. Millet enayi misin, Tercümanlık için okul mu okunur falan dedi bana ama en iyiyim diyene bile bir kitabımı gösterdiğim zaman mal gibi kalıyor. Çalışmadan hiç bir şey bitmiyor kısaca. Ha üniversite sınavı dönemi üniversitenin kendisinden kesinlikle çok daha zordur onu da belirteyim.

O kitaba birde ben bakabilirmiyim zahnet olamazsa 2 3 foto atarsan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dhuser D kullanıcısına yanıt
    Özel mesaj gönderip hatırlatırsan yarın akşam atarım. İngiliz edebiyatı ve lexicology kitabım var çok üst seviye ingilizce olanlardan, onun dışında almanca fransızca italyanca kitabım ve 1-2 önemsiz kitap var

• quote:

Özel mesaj gönderip hatırlatırsan yarın akşam atarım. İngiliz edebiyatı ve lexicology kitabım var çok üst seviye ingilizce olanlardan, onun dışında almanca fransızca italyanca kitabım ve 1-2 önemsiz kitap var

Adini soylesen yeter simdi internetten bakip merakimi giderebilirim

• Iletisimlere ya da guzel sanatlara bak.

Dhli olarak bilgisayari ogrenecegine inaniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi optimizatio3n12123 -- 22 Kasım 2016; 0:47:33 >
    England in Literature: America Reads Volume I
    Vocabulary for the college-bound student

Benzer isimde çok kitap var ama içerikleri birbirine yakındır diye düşünüyorum. Ne düşündüğünü bildir bana da merak ediyorum

• quote:

England in Literature: America Reads Volume I
    Vocabulary for the college-bound student

Benzer isimde çok kitap var ama içerikleri birbirine yakındır diye düşünüyorum. Ne düşündüğünü bildir bana da merak ediyorum

Dostum dedigin kitabi birebir bulamadim ama vocabulary for college bound book d diye birsey buldum burdan yola cikarsam icinde bilmedigim kelimeler cok var ama okugunu anlama inglizce bir roman dan farksiz kisaca SATsinavi kitabinda gordugume birebir benziyor oldukca ayrintili kelimeler var acikcasi 6 ay icinde ben butun bunlara derinlemesine hakim olurum tabi gunluk islerimi de yaparak cok kasinti degil bunu okuyorsan gunde 20 30 kelime ezberle sonra 2.dile hemen gec

Biraz noktalama işareti kullanabilirsen daha iyi anlayacağım yazdıklarını.

Öncelikle bunları öğrenmek için 6 ayımız yok topu topu 1.5 ay ilk sınava kadar 1.5 ay da ikinci sınava kadar süre var ve çok kelime var. Kelimeler gerçekten eski ve artık işe yaramayacak kelimeler, hani günlük hayatta kullanırım veya bir roman okurken görürüm falan desen neyse oralarda bile karşına çıkmayacak kelimeler o yüzden anlamsız geliyor çalışmak. Bir sürü başka dersimiz başka işlerimiz var bizim de neticede. Sat sınavı nasıl bir sınav bilmiyorum maalesef. Dil konusunda sıkıntım yok 2. Dilden daha fazlasını öğreniyorum, bu bölümü seneye bırakmayı düşünüyorum zaten

• quote:

Biraz noktalama işareti kullanabilirsen daha iyi anlayacağım yazdıklarını.

Öncelikle bunları öğrenmek için 6 ayımız yok topu topu 1.5 ay ilk sınava kadar 1.5 ay da ikinci sınava kadar süre var ve çok kelime var. Kelimeler gerçekten eski ve artık işe yaramayacak kelimeler, hani günlük hayatta kullanırım veya bir roman okurken görürüm falan desen neyse oralarda bile karşına çıkmayacak kelimeler o yüzden anlamsız geliyor çalışmak. Bir sürü başka dersimiz başka işlerimiz var bizim de neticede. Sat sınavı nasıl bir sınav bilmiyorum maalesef. Dil konusunda sıkıntım yok 2. Dilden daha fazlasını öğreniyorum, bu bölümü seneye bırakmayı düşünüyorum zaten

Dostum yanildigin bir nokta var bukelimeler kullaniliyor gayet yaygin en az 2 3 4 kez karsilasidiklarim var eskilerde var ama eski ingilizce kaynaklari anlamk icin gerekli gunluk hayatta genclerin bir mok konustugu yok zaten topalam 5 kelime tekrar edip dururlar sen ona bakma

Valla eski ingilizce kaynakları okumaya ihtiyacım yok. Ki eskiden yazılmış orijinal ingilizce kitaplar da okudum hiç yoktu benim kitabımdaki gibi kelimeler. Anadili ingilizce olan arkadaşıma da gösterdim bu ne ya saçma sapan kelimeler dedi. Sen nasıl bir kitap buldun bilmiyorum

• quote:

Valla eski ingilizce kaynakları okumaya ihtiyacım yok. Ki eskiden yazılmış orijinal ingilizce kitaplar da okudum hiç yoktu benim kitabımdaki gibi kelimeler. Anadili ingilizce olan arkadaşıma da gösterdim bu ne ya saçma sapan kelimeler dedi. Sen nasıl bir kitap buldun bilmiyorum

Dedigim kitabi googleye yaz pdf cikar bu arada anadili olan bir cok kisi dil bakimindan fakir ve zayif dunyada genel olarak boyle bir problem var vocab biliyir insanlar kimse seni zorlayapaz tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: Aswattha

Iletisimlere ya da guzel sanatlara bak.

Dhli olarak bilgisayari ogrenecegine inaniyorum.

Listeme aldım.

• Ascilik olabilir
  • senin dediğin şartlara göre üniversite varsa bulunca söyle bende üniversiteyi değiştireyim kardeşim.
  • Düzgün sözel meslek bile yok gibi ama tarih, ingilizce olsa ts den gir diyeceğim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.