Şimdi Ara

Üniversitede Derslere kaçak girme düşünceleriniz? 2.senem ve hala giriyorum derslere (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
136
Cevap
13
Favori
15.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçen sene işletmenin edebiyatın derslerine kaçamak girdiğimiz oluyordu malum bizim bölümde kız yok oralardan tanışırız umuduyla ama bu sene çok yoğunuz bölümün dışını bırak yeri geliyor kendi derslerimizi asıyoruz ders çalışmak için geçen sene 2 arkadaş gıda mühendislerinin fizik dersine girmiş hoca hemen fark etmiş bu sınıfta 3 erkek vardı siz nerden geldiniz diye

• quote:

Orijinalden alıntı: qwe.

Dokuz Eylul Universitesi Ekonometri bolumu okuyorum. Matematik dersimizi gorsen. Ekonometri bolumu haric herkes var oturacak yer bulamiyoruz resmen. Kaan hocanin dersinde oturmak icin yarim saat onceden gitmek lazim.

Hacı sen marmara ekoyu gör full tıme dolu bir saat öncesinden geliyoz en sonun da bölüm bir ve ikinci öğretim aynı girsinler dedi yoksa şutlayacaz dedi :D
  • Yakalanırsan ne olur hocam?
  • vallahi helal olsun hocam

ama kul hakkı olabilir neden dersen senin girdiğin üniversiteye insanlar alın teriyle çalışarak giriyolar ama sen direk gidiyosun ama şöle bişide var sen diploma almıcaksın onlar alıcak ve sen gitsende gitmesende hoca o dersi anlatacak onun için günaha mı giriyosun bilemiyorum

• Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz
  • Konuyu baştan sona kadar okudum tek diyebileceğim : Helal olsun . Umarım yakalanmasın devam et hocam
  • Vallahi tebrik ederim :) Ankara uni. De okuyom. Biktim ben. Azmine hayran kaldim :D cok heyecanli oluyordur :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmaster-mt

Tekrar merhaba

5dk omce bu konuya seni taniyorum diyen king_wolf nickli arkadasla tanistik yanima geldi kantinde saolsun

Tesadufe bakin ki bana kimlik saglayan arkadasimla ayni bolumdeler ve tanisiyorlar :)

Kendisine tanimasi imkansiz dedim ama tukurdugumu yaladim suan :) ankara bulusmasindan taniyormus

Estağfurullah Ya ben boşuna demedim seni tanıyorum diye Kimliğini aldığın arkadaşa gidip senin kimlik nerde diye sordum, ne oluyo diye şaşırdı kaldı Yaptığını yanlış bişey olarak görmüyorum, okulda bişeye ihtiyacın olursa elimden geldiğince yardımcı olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Go ahead man!
  • Arkadaşım kul hakkına girer , girmez fetva vermek doğru olmaz. Sen bu işe bir emek veriyorsun ve yukarıda arkadaşın yazdığı gibi
    " sen gitsen de gitmesen de hoca bu dersi anlatıyor. " . Bir insanın etrafına faydası olabilmesi için önce kendine faydalı olması gerekir. Burada kendine adına fayda oluşturmuşsun, keşke herkes senin gibi olsa yada üniversiteler halka açık olsa , yada online derslere yönlendirilse insanlar. (örnekleri var ama bahsettiğim çok daha farklı olsa şuana kadar online zevkle dinlenebilecek dersler görmedim =) ). Sen yalnız değilsindir Türkiye de emin ol , ben öğrencilik hayatımda rastladım bu gibi durumda. Özetle kimseye bir zararın yoksa ( Kimseye bir zararın olmasına imkan yok bence) devam et, vicdani olarak kendini çok yargılama =).
  • quote:

Orijinalden alıntı: King_Wolf

quote:

Tekrar merhaba

5dk omce bu konuya seni taniyorum diyen king_wolf nickli arkadasla tanistik yanima geldi kantinde saolsun

Tesadufe bakin ki bana kimlik saglayan arkadasimla ayni bolumdeler ve tanisiyorlar :)

Kendisine tanimasi imkansiz dedim ama tukurdugumu yaladim suan :) ankara bulusmasindan taniyormus

Estağfurullah Ya ben boşuna demedim seni tanıyorum diye Kimliğini aldığın arkadaşa gidip senin kimlik nerde diye sordum, ne oluyo diye şaşırdı kaldı Yaptığını yanlış bişey olarak görmüyorum, okulda bişeye ihtiyacın olursa elimden geldiğince yardımcı olurum.

eyw hocam teşekkür ederim

quote:

Orijinalden alıntı: peace2life

Arkadaşım kul hakkına girer , girmez fetva vermek doğru olmaz. Sen bu işe bir emek veriyorsun ve yukarıda arkadaşın yazdığı gibi
    " sen gitsen de gitmesen de hoca bu dersi anlatıyor. " . Bir insanın etrafına faydası olabilmesi için önce kendine faydalı olması gerekir. Burada kendine adına fayda oluşturmuşsun, keşke herkes senin gibi olsa yada üniversiteler halka açık olsa , yada online derslere yönlendirilse insanlar. (örnekleri var ama bahsettiğim çok daha farklı olsa şuana kadar online zevkle dinlenebilecek dersler görmedim =) ). Sen yalnız değilsindir Türkiye de emin ol , ben öğrencilik hayatımda rastladım bu gibi durumda. Özetle kimseye bir zararın yoksa ( Kimseye bir zararın olmasına imkan yok bence) devam et, vicdani olarak kendini çok yargılama =).

teşekkür ederim hocam zamanını ayırmış uzun uzun yazmışsın

• Helal olsun sadece

• quote:

arkadaşlar 2 gündür ne alıntı yapabiliyorum nede başka birşey sadece hızlı cevaptan yazabiliyorum citizen e sordum bugun düzelteceklerini söyledi kontrol ediyorum sürekli

tektek mesajlarınızı alıntılayıp cevaplıyacağım

konuyu ilk açtığım günü hatırlıyorum da ne cabuk geçti zaman...

birçok da anım oldu aklıma geldikçe yazarım (buda dolmuşta eve gelirken aklıma geldi kalabalıktı evde yazarım dedim mobilden uğraşmıyım)

geçen sene bilgisayar dersi vardı ona da giriyorum ve hocadan daha iyi biliyorum.. neyse her ders sırayla birini ana makineye oturtup slaytla gösterim yaptığından ona sayfa değiş vs diyip ayakta dersi anlatıyor.

neyse normalde listeden birini bulup kaldırırdı fakat ogun hadi sen gel dedi bana neyse sorun yok kalktım geçtim bilgisayara slayt vs bitti ama daha anlatacakları varmış dedi benim dediklerimi yaz (tahtaya yansıyor) neyse başladı söylemeye ama bir sorun var
    dikkat çekmemem için yavaş yazmam lazım ama alışmışım adam söylemeye başladı ben çatır çatır yazıyorum klavyede microsoftun klavyesi tam oturuyor ele adam cümleyi bitiriyor 1sn geçmeden bende bitirmiş oluyorum :) klavyede biraz eski ben yazdıkça hayvan gibi de ses çıkıyor sınıf zaten sessiz :D

şaşırdı kaldı

h: benden hızlı yazıyorsun dedi
    b: bilmem belkide
    h: kaç aldın vizeden?
    b: ııı ımmm şeyyy.... 80
    h: hmm peki..

iyi yusuf yusuf etmiştim listeye bakıcak veya ne biliyim kontrol edicek diye :)

hacı nerden geldiğini sorarsa hoca dh dan de ayrıca seni takdir ettim bir nevi eski grekteki felsefe dersleri gibi açık okul gibi ders not kaygın olmadan daha çok öğreniyor insan, o okulda okusan bu kadar iyi olmazsın rektör dönem sonunda fahri dekan yapar umarım

• gazi mi ankara mi ?

neredesin . Odtü değil bilkent olazaman hacettepeye kimse gitmez.
    Atılım çankaya gereksiz .

gazi mi ankara mı cevap ver
  • İyi yapıyorsun boşver, ama bölüm adını vs yazma. mail atıp şikayet felan eder buradaki kılçıklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bi50likdaha

gazi mi ankara mi ?

neredesin . Odtü değil bilkent olazaman hacettepeye kimse gitmez.
    Atılım çankaya gereksiz .

gazi mi ankara mı cevap ver

Hocam gazi olduğunu zaten söyledim.

Odtü ve hacettepe bulunduğum yere çok ters yerlerdeler ve yoklama alınıyormu bilmiyorum o biraz riskliydi gaziyi seçtim
  • kul hakkına falan girmez, git gir derslere. sınıfta kimse seni tanımıyor mu?
  • son durum nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: _Kutup_Ayısı_

son durum nedir

tatildeyiz

ayın 12sinde danışman onayı verilecek seçilen derslere ondan 1 hafta sonra da başlar diye düşünüyorum
  • webmaster-mt kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 15 Eylül 2021; 17:54:13 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.