Şimdi Ara

üniversitede aç kalmamak için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ne yapmak lazım? ailemden para alma durumum yok. işe girersem derslerim çok etkilenecek. burs çıkma ihtimali az, ailemin durumu kötü değil.

• Her zaman okul yemekhanesinden ye. Devlet ise ucuzdur. Ne kadar gelirin olacak ki? İnşallah burs bulursun.
  • inşallah iş bulabilirsin.
  • Ailenden para almama durumu ömür boyu devam etmeyecekse(yani 3-4 sene icinde düzelecek bi durumsa) kredi al. Ilerde onlardan ödemelerini rica edebilirsin veya diger bi alternatif iyi para kazanicak bi meslek elde edicem diyorsan kendin ödersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burs veren kurumlara aileden para alamama durumunuzu yazabilirsiniz. Bir sürü kişi-kurum var. Hepsini denerseniz ben az miktarda da olsa alabileceğinizi düşünüyorum.

• 1)Kredi al + üniversite içinde ayda 60saat çalışıp para kazanabiliyorsun. Nakit ihtiyacını karşılarsın

2)Okuldan yemek kitap ve yurt bursu almaya bak.

• Ailenle aranda ne var bilmiyorum ama ailenin durumu kötü değilse bence maddi yardım al çünkü para alsan da almasan da aranız bozuksa 'kötü evlat' olacaksın. Bari paralarını al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tipisteyenbiri

Ailenden para almama durumu ömür boyu devam etmeyecekse(yani 3-4 sene icinde düzelecek bi durumsa) kredi al. Ilerde onlardan ödemelerini rica edebilirsin veya diger bi alternatif iyi para kazanicak bi meslek elde edicem diyorsan kendin ödersin

hocam okuldan sonra iş sıkıntısı muhtemelen olmayacak yani ödeyebilirim krediyi ama 400 lira gibi bir meblağ zaten hele bir de yurt çıkmazsa ne yaparım diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Torrentter -- 2 Ağustos 2017; 0:39:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pediatrician

Ailenle aranda ne var bilmiyorum ama ailenin durumu kötü değilse bence maddi yardım al çünkü para alsan da almasan da aranız bozuksa 'kötü evlat' olacaksın. Bari paralarını al.

Aslinda bu arkadasin dedigi cok mantikli. Her türlü sen hakli da olsan haksiz da olsan seni haksiz bulacaklar bari aç kalma para al,gurur falan da var ama kendini düşün senin hakkın o zaten ailenin sana bakma yükümlülügu var

• quote:

Orijinalden alıntı: überraschung

Burs veren kurumlara aileden para alamama durumunuzu yazabilirsiniz. Bir sürü kişi-kurum var. Hepsini denerseniz ben az miktarda da olsa alabileceğinizi düşünüyorum.

hepsine başvurmayı düşünüyorum inşallah çıkar birinden hocam.
  • cevaplar için teşekkürler bu arada.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.