Şimdi Ara

Universite Sinavi (SIKILDIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gecen sene olmadi bu sene tekrar hazirlanalim dedik. Tip ugruna ..
    Ama simdiden bikmislik usanmislik var ders calismak o kadar sıktı ki hic bi sey yapasi gelmiyo insanin.
    Moral verin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tıp okusan ne olacak sabahtan aksama milletin dirdirini çekeceksiniz en iyisi fizyoterapist olun hem daha kolay kazanması tamam moral olmadı ama idare edin iste

• Tıp okuyacağına git ODTU-Bilgisayar mühendisliğine kastır. Savunma bakanlığına bağlı bir şirkete girersin, yazılım üretirsin, en aşağı 8bin lira geliri var.
  • Tıpı kazandıktan sonra 6 sene boyunca çalışacaksın, hiç düşünmedin mi bunu?
  • Bende bu sene sınava girecem ygs-lys hiç çalışmadım çalışmakda gelmiyor içimden

• Universite sinavi olunca insan tatil filan yapamiyor vicdan yapiyor. 1 gunun bos gecmesini istemezken bi bakmissin her gun bos yasiyor insan.
    Zaten mezun olunca da memlekette insan da kalmiyor arkadas filan da yok evde curumeye teslim ders calisiyom.
    Kotu netler filan da yapmasam da 130 lari gorup gecsek de sıktı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

Tıpı kazandıktan sonra 6 sene boyunca çalışacaksın, hiç düşünmedin mi bunu?

Bu sene bi gecsin de ne olursa olsun kafasindayim

• daha ygs lys çalışmaktan sıkıldıysan tıpa hiç gitme çünkü tıpı okumasının kazanmaktan daha zor olduğuna emin olabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: tur1st

Universite sinavi olunca insan tatil filan yapamiyor vicdan yapiyor. 1 gunun bos gecmesini istemezken bi bakmissin her gun bos yasiyor insan.
    Zaten mezun olunca da memlekette insan da kalmiyor arkadas filan da yok evde curumeye teslim ders calisiyom.
    Kotu netler filan da yapmasam da 130 lari gorup gecsek de sıktı.

Bu duruma göre ben vicdansızım

• quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha Madara.

Tıp okuyacağına git ODTU-Bilgisayar mühendisliğine kastır. Savunma bakanlığına bağlı bir şirkete girersin, yazılım üretirsin, en aşağı 8bin lira geliri var.

aselsan roketsan gibi şirketlerse o maaşa 8-10 sene sonra anca ulaşılabir ilk giriş maaşları 3bin civarında alırsınız 8-10 miktarındaki paraları kazanabilmeniz için masterı doktoranızı filan tamaamlayıp deneyim sahibi olmanız gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi woozer -- 3 Şubat 2014; 20:58:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: woozer

quote:

Tıp okuyacağına git ODTU-Bilgisayar mühendisliğine kastır. Savunma bakanlığına bağlı bir şirkete girersin, yazılım üretirsin, en aşağı 8bin lira geliri var.

aselsan roketsan gibi şirketlerse o maaşa 8-10 sene sonra anca ulaşılabir ilk giriş maaşları 3bin filan o paraları kazanabilmeniz için masterı doktoranızı filan tamaamlayıp deneyim sahibi olmanız gerek

3 bin lirayı da filan diye tasvir etmeniz düşündürücü bu ülkede.
  • gerçekten berbat bi yıl. 23 yıllık hayatımda bu sene kadar sıkılmadım.

bende istanbul bilgisayar istiyorum kısmetse ama sanki ölmüşüz arkadaş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: woozer

quote:

aselsan roketsan gibi şirketlerse o maaşa 8-10 sene sonra anca ulaşılabir ilk giriş maaşları 3bin filan o paraları kazanabilmeniz için masterı doktoranızı filan tamaamlayıp deneyim sahibi olmanız gerek

3 bin lirayı da filan diye tasvir etmeniz düşündürücü bu ülkede.

yanlışlıkla olmuş düzetirim yoksa üç bini küçümsediğim filan yok

edit:yine filan demişim sanırım ben de bu alışkanlık olmuş bir daha dememeye gayret ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi woozer -- 3 Şubat 2014; 21:00:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tur1st

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

Tıpı kazandıktan sonra 6 sene boyunca çalışacaksın, hiç düşünmedin mi bunu?

Bu sene bi gecsin de ne olursa olsun kafasindayim

Umarım bölüme geçince de öyle dersiniz. Kolay gelsin
  • Tıpı kazanamadığından dolayı tıpı kötüleyenler biraz sonra gelir.

• yapacak bir şey yok sıralaman gene aynı gelir pişman olursun bir senem gitti diye.. yılma son viraj ygs kısmından bir kurtulalım lys için son bir gayret ve bitecek

aynı sıkılma bende de vardı dün gündüz vakti çalışamadım akşam vicdanım elvermedi sabaha kadar çalıştım pişman olmamak lazım sınavdan sonra bunu en iyi mezuna kalan bilir
  • Asıl tıp kazandıktan sonra başlıyor maraton, dur bi sen.
  • I harfinin ustundeki noktalari unutmussun

• Ben kazandım da gitmedim. Bitiremem diye düşündüm.
  • ilk girdiğin sınavda sıralaman kaçtı, merak ettim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.