Şimdi Ara

Üniversite Sınavı Çok Da Önemli Değil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar forum son zamanlarda aşırı stresli. Ben de bu konuda yardımcı olmak için büyük amcamın hikayesini anlatmak istiyorum.

Büyük amcam, ailemizde kimsenin sevmediği futbol oynamayı seven; dini bütün bir insandı. Bir süre sonra dedemin de baskısı ile ders çalışmaya başladı. O zaman üniversite sınavlarında Türkçe bilen meslek sahibi olmasına rağmen kazanamadı. Sağlık olsun, kendisi pek üzüldü ama teselli ettik. En sonunda ite kaka otobüs şoförü olmayı başardı ama kendisine yetmemiş olacak ki bir gün bize gelip: "Mozambik gitcem ben orda herkes eşit." dedi.

Dedem vazgeçirmek için epey dil döktü ama dinlemedi. 4-5 sene sonra memlekete geri döndü. Mozambikte Cumhurbaşkanı olmuş. Demem o ki otobüs şoförlüğünden cumhurbaşkanlığına uzanan bir hikaye.. üniversite sınavı çok da önemli değil siz de üni bile okumadan cbaskani olabilirsiniz. iyi çalışmalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Amcamın

Amcamın bakanlarla fotosu

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doğru

• YaralıPanda kullanıcısına yanıt

"bizzzzz, yks çalışmayı sizden öğrenecek deiliz."

sir mozambik cb, iett şoförü

• Bu hikaye bir yerden tanıdık geliyor Üniversite Sınavı Çok Da Önemli Değil 

• Aynı ben

• Beyacun Çekmezoğlu B kullanıcısına yanıt

Çok aSİL bir fotoğraf, Allah (c.c.c) herkese böyle bir cumurbaşkanı nasip etsin

• amcam hapse girmişti, şiir okuduğu için. belki dilden dile yayılmıştır hikayesi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.