Şimdi Ara

Üniversite sınavı bölümü popüler konulardan kaldırılsın

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
134
Cevap
0
Favori
32.020
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Üniversite sınavı bölümü popüler konulardan kaldırılsın
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    13132 Mesaj
    Her gün tek tek gizliyorum keşke bölüm gizleme olsa forumda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Az ötede oynasınlar yav!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Adamsın kardeş

|
    |

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Her gün tek tek gizliyorum keşke bölüm gizleme olsa forumda.
    Bu bir çözüm olabilir
    |
    |
    Öncelikle sorunu gündeme getiren arkadaşa teşekkür ediyorum.Bende bu durumdan rahatsız oluyorum.Adam akıllı bir kaç tyt konusu popüler de olabilir ama tyt bölümünde ne kadar saçma sapan konu varsa popüler konulara çıkıyor.DH ye gireyim popüler konularda ilgi çekici bir şey varsa bakıp biraz kafa dağıtayım diyorum karşıma ne idüğü belirsiz tyt konularından başka bir şey çıkmıyor.Eskiden konu dışında bir süre takılmıştım.Gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki oradaki amaçsız konular bile tyt bölümündeki konulardan kaliteliydi.
    |
    |
    CPU : Intel Core i7 8700 Soket 1151 3.2GHz 12MB Önbellek 6 Çekirdek 14nm İşlemci Anakart : ASUS PRIME Z370-P Intel Z370 8th Gen Intel Soket 1151 DDR4 4000MHz(O.C.) USB 3.1 Anakart GPU : ASUS ROG STRIX GTX1080 Ti 11G GAMING GDDR5X 352Bit Nvidia Geforce Ekran Kartı PSU : CORSAIR VS650 650W 80PLUS PSU
    SSD : TOSHIBA OCZ TR200 240GB SATA3 2.5" SSD Ram : CORSAIR 16GB(2X8GB) DDR4 3000MHz CL15 Siyah Vengeance RGB Pro Dual Kit Ram Monitör : Alienware 25" AW2518HF 240HZ 1ms FreeSync HDMI DP Gaming Monitör
    Klavye : Steelseries Apex M750 Mouse : Steelseries Rival 700 Kulaklık : SteelSeries Arctis Pro + GameDAC GamePad : Stratus XL Controller | Logitech G29 Driving Force VR : HTC Vive Pro
  • Yüzbaşı
    902 Mesaj
    16-17 yaşındaki çocukların ders muhabbeti derken? TYT/AYT forumunda 17-20 arası gençler bulunuyor, yaş ortalamasına 18 dersek, sizin konu dışındaki yaş ortalamanızdan yüksek

# İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | 2018 GİRİŞLİLER
  • Yarbay
    12716 Mesaj

@gun TYT/AYT bölümü forumun öne çıkar özelliğinden muaf bırakılsın. Clickbait başlık atıp konuyla içeriğin alakası olmadığı, konu içeriği hakkında fikir vermeyen başlıklar içeren konular silinip bu üyelere okkalı cezalar verilsin. Forumu kullanmasını bilmeyen forumda barınamasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 18 Ağustos 2018; 1:51:35 >
    |
    |
    Bahsedilenler: gun
    Bakiyorum da bir baltaya sap olamayan insanlar kiskancliktan deliye donmusler size ne kardesim rahatsiz olan girmez foruma kendin basarisiz oldun diye basari insanlarin paylasimlarini kotuleme aglayacaksan girme

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    8060 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cagkan1905

16-17 yaşındaki çocukların ders muhabbeti derken? TYT/AYT forumunda 17-20 arası gençler bulunuyor, yaş ortalamasına 18 dersek, sizin konu dışındaki yaş ortalamanızdan yüksek
    konu dışı adına konuşmuyorum
    |
    |

|
    |

Liseli kardeşim kimse başarı kotulemiyor. 2 gün sabredemeyip alakasız konu isimleri koyup saçmalamakla mi bir baltaya sap oluyorsunuz. Çoğunluk istemiyor popüler konularda gösterilmesini.Goruntu kirliliği yaratıyorsunuz.

|
    |
    oguzsahiiinnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bunu pat diye yapmak istemiyoruz ama ilerde bir çözüm bulacağız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Kartal Göz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    12716 Mesaj

Bence ilerisini falan beklemeyin şimdiden başlayın. Zira forum çok ciddi bir şekilde kan kaybediyor. Bir tarafta bitmek bilmeyen teknik sorunlar, yazılımsal hatalar, bir tarafta da forumun yönetiminin ve forum konularının kalitesizleşmesi söz konusu.

|
    |
    gun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eskisi gibi girmiyorum foruma , eskiden belli konulara yorum yaparken artık yorum yapma ihtiyacı hissetmiyorum çünkü girdiğim her başlık lise-üniversite konusuna çıkıyor , muhtemelen bu tip başlıklar yüzünden benim gibi orta yaşlı kesim yavaş yavaş forumdan uzaklaşmaya başladı , muhtemelen önümüzdeki bir kaç yil içinde bu liseli arkadaşlar üniversiteli olacak ve soracak soruları kalmayınca forumdan uzaklaşacaklar ve forum zamanla liseli forumuna dönecek , tabi yönetim bu konuda bir kararalmazsa !

|
    |
    Şey bi de burada "eğitim önemli, eğitim sistemi berbat durumda, gençler bizim geleceğimizdir..." diye muhalefet yapanlar gençlere laf eder olmuş. Türk insanı gerçekten çok ama çok ikiyüzlü. Bu özellik bizde biraz fazla ayarlanmış.

Genç popülasyonu fazla. TYT/AYT konusu biraz öne çıkıyor haliyle. Bundan rahatsız olmak nedir? Çok değerli gözlerinizi mi yoruyorlar? Ekşi sözlükte her şeye muhalefet kesilen embesil kesim de buraya gelmiş anlaşılan.

Not: Önceden gelip "Liseli" (sanki kendisi dük) damgası vuracaklara peşinen söyleyim, liseli değilim, bir sorun çıkmazsa bu sene 2.üniversiteyi okumaya başlayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cplusgazoz -- 18 Ağustos 2018; 11:54:19 >
    |
    |

Bu arada konu sahibine katiliyorum.

Ergenler icin ozel bir bolum yapilmali.. sabaha kadar kendi aralarinda birbirlerini trollesinler. Yeterki biz gormeyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nanoona -- 18 Ağustos 2018; 12:16:26 >
    |
    |
    453 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Athlon 840 Kaveri

Rahatsız oluyorum, forum'a girmeye de devam edicem . Ve bu konuların popüler konulardan kaldırılması için de diğer üyeler ile birlikte mücadele vericem . Rahatsızlık veren her sorunda her parazit'de bir yerleri terk edeceksek vay halimize . Terk etmek yerine mücadele edip mevcut sorunu çözmeyi yeğlerim.

Alıntıları Göster
    +1

|
    |
    Katılıyorum.
    |
    |
SEO
Canlı Tv izle
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.