Şimdi Ara

Üniversite provokatörü teslim oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: drahte 1905

quote:

Orjinalden alıntı: 007ybse04

Başında birşey olan ufacık kızları kapıdan döndüren (Başörtüsü serbest kalırsa ortalık karışır diyen rektörlük (Bkz: Akaydın )

Universiteye ziyaretci larak girmek war kayıt yaptırmak war karıstırmayın buları ama nedir demogojo yapılcak ya malzeme lazım size

Ufacık kızmıs, kucusunde cebime girsin

Gelen ziyaretçiye kimlik sormak var,tipini beğenmezse (bu tipte bir adamı kesin arardım ben) üzerini arama izni var. Ziyaretçi olarak girmek de o kadar kolay değil o kapıda bekleyen 5 kadar güvenlik görevlisi var. Adam içeriye silah sokmuş,bırakın silahı düzinelerce mermi sokmuş şarjörünü dolduruyor,bırakın mermiyi birinin elinde kocaman döner bıçağı var bunları nasıl o kampüse sokabiliyorlar rektör pkk sempatizanı öğrencileri görmezden gelip olayı sağ-sol olayı gibi lanse edeceğine,hükümete laf edeceğine önce bu soruya cevap versin.

• Bekir coşkun çok güzel bir yazı yazmış..Tebrik ederim kendisini..
  • quote:

Gene masum kişiler kötülenmiş. Kardeşim Allah'u Ekber diyebilen biri yaratmak çok mu zor.
    Ben size dinsizin önde gidenini hoca diye yuttururum 2dk'da. İşte bunları görmek istemeyenler var.

Başında birşey olan ufacık kızları kapıdan döndüren (Başörtüsü serbest kalırsa ortalık karışır diyen rektörlük (Bkz: Akaydın )
    maşallah 2 metrelik, silahlı ve koca bir herifi içeri almakta bir beis görmüyor. İçeri girişini nasıl açıklıyor? Bir cevap yok. Kameramanlar içeri nasıl girdi?
    Bir cevap yok...

Tamamen önceden hazırlanmış bir tezgah.

Ayrıca Antalya'da PKK'nın kol gezdiğini orayı gezenler söylüyor. Dükkan ve işletmelerin %90'ı onların ve yandaşlarının elinde.

O üniversitede okuyan bir öğrencinin yazdığından alıntı:

quote:

Bu üniversitede okuyan bir öğrenci olarak,forumda çok tartışmaya yol açabileceği için sizinle paylaşmak istedim.Eğer ki;forumla gerekli üslupta paylaşmak isterseniz sizi anlarım.Ayrıca,medyadaki yalan haberleri de seyrettikçe bildiklerimi birileriyle paylaşmam gerektiğini düşündüm.Rahatsızlık verdiğim için şimdiden özür dilerim.

Malumunuz;yurtta kalan pek çok PKK sempatizanı vardır.Bunları barındırmalarının nedeni,kolayca istihbarat elde edebilmektir.Aralarında pek çok muhbir ve ajan olur.Ayrıca,yurdun ve yerleşkenin muhtelif noktalarında da pek çok sivil polis vardır.Yurtta ya da yerleşkede(Yurdumuz,yerleşkenin içindedir.) birileri olay çıkarmadan önce mutlaka bu sivil poisler kamera ve muhetlif araçlarla toplanırlar.Güvenlik güçleri her zaman hazırdır.

Ancak,rektörümüz Mustafa Akaydın'ın,hükümete sivri çıkışlarından beri yurttaki kontroller seyrekleşmiştir.Daha önce sabahın 6.00'ında odasından adam alan polis,hiç bir şeye müdahale etme gereği duymamıştır.Adeta birileri bir itin tasmasını çözmüştür.Her örgütlenmeden öğrenciler,bir aydan fazla bir zamandır bir şeylerin olacağını zaten söylemekteydiler.Kimse bunu gizlememişti.Ama hiç bir müdahale olmadı.En sonunda,geçtiğimiz cuma akşamı bayrağımıza küfür edildiği söylendi ve bir kavga çıktı.Bundan sonra olayların tetiklenmesi ise pazar günü oldu.Bir asena(Ülkü Ocaklarından bir kız) Kürtçe konuşan iki Kürt'e sataştı ve olayların fitilini ateşledi.Gündüz,saat 3.00-4.00 gibi çıkan kavgalar,akşama kadar sürdü.Kızlar bloğu ülkücüler tarafında basıldı ve arkadaşlarımın gözleri önünde oraya sığınan bir kaç kişi bıçaklandı ve dövüldü.Bu kızarkadaşlarım,polisi aradıklarında aldıkları yanıt,"İhbar aldık ama rektörlükten izin bekliyoruz!" oldu.Bu kızların birçoğu bugün sınava girmek zorunda kaldı.Bizzat tanıdığım ve yeni bir öğrenci olan arkadaşım(İsmini vermek istemiyorum.) hiç bir örgütlenmeden olmadığı halde bıçaklandı.PKK sempatizanı dahi olmayan pek çok insan yaralandı ve PKK sempatizanı addedildi.Bir arkadaşım,yurdun önünde bağıran kalabalığa"Siz neden bahsediyorsunuz? Ben Türkmen'im Türkmen!" diye öfkeyle bağırdı.Bu arkadaşım bile dayak yedi.Kimin ne olduğu belli olmayan ve tezgah kokan bir olay var önümüzde,herkes tedirgin,herkes tetikte.
    Bu arada ortalığın savaş alanına döndüğü filan da yok.

Bu arada yukarıdaki soruya da yanıt vereyim.Efendim,yerleşkemizde bu kadar PKK sempatizanı yoktur.O gördüğünüz güruh sosyalist örgütlenmelerin tamamıdır ki;aralarında PKK'yi Amerikan emperyalizminin bir parçası olarak niteleyenler azımsanmayacak sayıdadır.

Bu arada,bu kadar paranoya yaymak isteyen medyanın oyununa gelmeyin,biz burada gayet rahat sınav da olduk bugün,araziye de çıktık,çayımızı da içtik.

Doğruluğu nedir bilmem.07/04/08 tarihinde yazılmış bir yazı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ata -- 11 Nisan 2008; 14:50:08 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Bir Kedi Gördüm Sanki

quote:

quote:

Universiteye ziyaretci larak girmek war kayıt yaptırmak war karıstırmayın buları ama nedir demogojo yapılcak ya malzeme lazım size

Gelen ziyaretçiye kimlik sormak var,tipini beğenmezse (bu tipte bir adamı kesin arardım ben) üzerini arama izni var. Ziyaretçi olarak girmek de o kadar kolay değil o kapıda bekleyen 5 kadar güvenlik görevlisi var. Adam içeriye silah sokmuş,bırakın silahı düzinelerce mermi sokmuş şarjörünü dolduruyor,bırakın mermiyi birinin elinde kocaman döner bıçağı var bunları nasıl o kampüse sokabiliyorlar rektör pkk sempatizanı öğrencileri görmezden gelip olayı sağ-sol olayı gibi lanse edeceğine,hükümete laf edeceğine önce bu soruya cevap versin.

Başka anlayan yok ki bizi. Laikliği zorbalığa dönüştüren kesimin Marksist ve Leninist kişiler olduğunu ve aynı görüşe sahip PKK ile işbirliği yaptığını görmek zor olmasa gerek. Antalya PKK'nın hedef şehirlerinden birisi. Bir köşe yazarının dediğine göre her yanı mesken tutmuş bu zihniyet; diyalog ve sohbetlerde her türlü kendini ele veriyor.

Amerika ve Avrupa da Laik ; ama böyle zorbalıklar yok. Herkes dinini özgür yaşıyor. Ama her din. Kartel gazetelerden kafasını kaldırsın bazı kişiler. Biraz tarafsız gazete okuyun bilgilenin. Laiklik şart (Devlet işleri Din işlerinden ayrılır. Her dine özgür yaşama şansı anayasal güvence üzerinden verilir. Laiklik budur) Ama Zorbalık ve dayatma hiçbiryerde yok arkadaşlar. Laikliğin anavatanı Fransa bile gülerek izliyor bizi.
    Zaten sınırları belli olmamış bir laiklik tanımı var; ve bunu marksist ve leninist kesimler istismar ederek kendi ütopyasını Türkiye'ye dayatmaya çalışıyor. Bu hayal arkadaşlar. Türkiye'yi marksistler leninistler kurmadı.

• quote:

quote:

Niye yazımı kırpıp cevap veriyorsun? Soru bu: O kızları içeri almayanlar , hatta velileri darp eden güvenlik görevlileri uyuyormu? 2 metrelik adamı nasıl göremiyorlar? O silahlar nasıl içeri giriyor üstlük şarjörlerle birlikte. Bir kişi de değil. Bu apaçık ortadadır ki kavga öğrencilerle ilgisi olmayan kişiler tarafından çıkartılıyor. Silahla içeri giriliyor.

Bazı kişilere de dinciler yaptı diye MALZEME ÇIKIYOR. Malzeme yapmak çok kolay arkadaşım. Ben gidip lenin posterli birini yollayıp bomba attırsam biliyorum ki KARTEL GAZETELER SUSACAK! ÇIT ÇIKARMAYACAK!

Çünki bu dayatma onların eseri. Kimse eserine küfretmez.

Ayrıca oku arkadaşım

quote:

Bu üniversitede okuyan bir öğrenci olarak,forumda çok tartışmaya yol açabileceği için sizinle paylaşmak istedim.Eğer ki;forumla gerekli üslupta paylaşmak isterseniz sizi anlarım.Ayrıca,medyadaki yalan haberleri de seyrettikçe bildiklerimi birileriyle paylaşmam gerektiğini düşündüm.Rahatsızlık verdiğim için şimdiden özür dilerim.

Malumunuz;yurtta kalan pek çok PKK sempatizanı vardır.Bunları barındırmalarının nedeni,kolayca istihbarat elde edebilmektir.Aralarında pek çok muhbir ve ajan olur.Ayrıca,yurdun ve yerleşkenin muhtelif noktalarında da pek çok sivil polis vardır.Yurtta ya da yerleşkede(Yurdumuz,yerleşkenin içindedir.) birileri olay çıkarmadan önce mutlaka bu sivil poisler kamera ve muhetlif araçlarla toplanırlar.Güvenlik güçleri her zaman hazırdır.

Ancak,rektörümüz Mustafa Akaydın'ın,hükümete sivri çıkışlarından beri yurttaki kontroller seyrekleşmiştir.Daha önce sabahın 6.00'ında odasından adam alan polis,hiç bir şeye müdahale etme gereği duymamıştır.Adeta birileri bir itin tasmasını çözmüştür.Her örgütlenmeden öğrenciler,bir aydan fazla bir zamandır bir şeylerin olacağını zaten söylemekteydiler.Kimse bunu gizlememişti.Ama hiç bir müdahale olmadı.En sonunda,geçtiğimiz cuma akşamı bayrağımıza küfür edildiği söylendi ve bir kavga çıktı.Bundan sonra olayların tetiklenmesi ise pazar günü oldu.Bir asena(Ülkü Ocaklarından bir kız) Kürtçe konuşan iki Kürt'e sataştı ve olayların fitilini ateşledi.Gündüz,saat 3.00-4.00 gibi çıkan kavgalar,akşama kadar sürdü.Kızlar bloğu ülkücüler tarafında basıldı ve arkadaşlarımın gözleri önünde oraya sığınan bir kaç kişi bıçaklandı ve dövüldü.Bu kızarkadaşlarım,polisi aradıklarında aldıkları yanıt,"İhbar aldık ama rektörlükten izin bekliyoruz!" oldu.Bu kızların birçoğu bugün sınava girmek zorunda kaldı.Bizzat tanıdığım ve yeni bir öğrenci olan arkadaşım(İsmini vermek istemiyorum.) hiç bir örgütlenmeden olmadığı halde bıçaklandı.PKK sempatizanı dahi olmayan pek çok insan yaralandı ve PKK sempatizanı addedildi.Bir arkadaşım,yurdun önünde bağıran kalabalığa"Siz neden bahsediyorsunuz? Ben Türkmen'im Türkmen!" diye öfkeyle bağırdı.Bu arkadaşım bile dayak yedi.Kimin ne olduğu belli olmayan ve tezgah kokan bir olay var önümüzde,herkes tedirgin,herkes tetikte.
    Bu arada ortalığın savaş alanına döndüğü filan da yok.

Bu arada yukarıdaki soruya da yanıt vereyim.Efendim,yerleşkemizde bu kadar PKK sempatizanı yoktur.O gördüğünüz güruh sosyalist örgütlenmelerin tamamıdır ki;aralarında PKK'yi Amerikan emperyalizminin bir parçası olarak niteleyenler azımsanmayacak sayıdadır.

Bu arada,bu kadar paranoya yaymak isteyen medyanın oyununa gelmeyin,biz burada gayet rahat sınav da olduk bugün,araziye de çıktık,çayımızı da içtik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.A.N.G.A.K.A -- 11 Nisan 2008; 15:47:04 >

• Onu bunu bilmem de Türk medyası kadar haysiyetsiz serefsiz bir medya daha yok! Asıl provakatör Türk medyasının ta kendisidir!
  • Lafı gerçekten başka yere çekmenin bir anlamı yok.Bekir Çoşkun'da güzel yazmış ama sonu neydi öyle asıl onun anlaması lazım bunun bir provakatör olduğunu ki gerçekten bir provokatördür kendisi bence bunu uzun uzadıya tartışmak gereksiz her iki tarafda bunların neden yapıldığını bilmeli namluyu ateşlemenin bir anlamı yok ayrıca o adam rektör denen gerçekten beyler sağlam biri değil babamın o üniversitede çalışmasını zamanında engellemişti.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.