Şimdi Ara

Üniversite öğrencisine minibüste cinsel saldırı girişimi: Saldırganın 30 suç kaydı var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üniversite öğrencisine minibüste cinsel saldırı girişimi: Saldırganın 30 suç kaydı var

Sakarya'da bir minibüs şoförü, aracına binen üniversite öğrencisi genç kıza cinsel saldırı girişiminde bulundu. Sürücü tarafından dövülen genç kız, arbede sırasında kaçıp polise şikayetçi oldu. Cezaevinden yeni çıktığı ve 30 suç kaydı olduğu öğrenilen zanlı yakalanarak gözaltına alındı.

Üniversite öğrencisine minibüste cinsel saldırı girişimi: Saldırganın 30 suç kaydı var

• blok atıp ağız dalaşına girmek muhabbet çevirmek için gelmeyin konuya illa ters laf mı duymak istiyorsunuz üstte ki sana diyom

blok attıysan üstüne cevap yetiştiriyorsan gelme konuya uzatmanın luzumu yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 30 Kasım 2022; 18:25:8 >
  • Aynısı Hindistan'da olunca ülke ayağa kalkmıştı, hatta olayın TV dizisini çevirdiler. Biz de Hindistan'a döneceğiz bu gidişle; başıboş köpekler zaten var, tecavüzcü çeteleri eksik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 30 Kasım 2022; 22:4:23 >
  • Keşke bu orman çocuğu, bunu salanların karısına kızına yapsaymış bunu, keşke öyle denk gelseymiş ama onlar da tabi minibüse binenlerden değillerdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben size diyorum dolmuş çağ dışı bir taşıttır diye , şoförlerine çağ dışıdır.

ülke genelinden dolmuşların kalkması lazım

bu arada soylunun iç işleri bakanı olduğu ülkede dışarısı suçlu kaynıyor... şu adamların 1 tane başarılı olduğu konu yok....

orman yandı ormanın yanışını bile izlediler ...antalya gibi bir yerde yangın söndürme uçagı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz006 -- 1 Aralık 2022; 1:25:19 >
  • 3-5 ay sonra yeni işlesiği Suçuyla haberlerde.

Hapishameler dolu diye bunları salıyorlar mı.

(Şaka amaçlı yazıyorum). koğuşta yer yoktur. O koğuşa ilk bu girmiştir. En son girenle birlikte bunu salmışladır.

Birde suçların tekrarlarında ceza artmıyor mu?

• 30 suç kaydı ve dışarıda. Üstelik şöför???

Sonra diyorlar ki hükümete laf söylemeyin. Yahu bunu kim çıkardı o zaman?

• 30 suc kaydi olan adami kör kuyuya atip 50 sene beklemek lazim yasiyorsa 50. Yilda normal kogusa gecer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Egonomi eğitim tarım adalet savunma çağ atladıh yeğenim.

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

Ben boşuna demiyorum dünyanın Melhame-i Kübra savaşına ihtiyacı var arındırılması lazım topyekün diye

bu dünyanın topyekün arındırılması lazım

• Yargıçlık yapmayı bırakın. Konudan zerre haberiniz yok.
    Biraz koyunluktan uzaklaşın. Haber duyduğunuzda kefallik yapmayı kesin. Konu ile ilgilisi ilgilenir.
    Böyle her duyduğunuza duyar kasıp tepki gösterip atlarsanız, tacizden kurtardığı malın biri tarafından bana taciz ediyor diye görmediğiniz birini öldürürsünüz.
    Diyarbakır da malın birini kurtarmaya çalışan adamın bıçaklanıp öldürülmesinden bahsediyorum.
    Siz siz olun görmediğiniz konuda taraf olmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bloklama konusunda gerçekten iyiymişim günden güne anlıyorum bunu. Ne yazmış diye bakayım dedim sonra da iyi ki bloklamışım diyorum.

Kızcağızı dövmüşler hala gelmişler BIDI BIDI ''HÜMANİZM'' duyarı kasılıyor.

30 SUÇ KAYDININ HİÇ ÖNEMİ YOK.

EMİNİM MELAİKE GİBİ YÜZÜ VARDIR. NUR AKIYORDUR SIFATINDAN.

• Göbeği açık giymiştir

• BlackGhost12 kullanıcısına yanıt

Bu daha amatörmüş, 100 küsür suç kaydı olup dışarıda gezenler var.

• Yeni Türkiye'de suç makineleri, gaspçılar, hırsızlar, tecavüzcüler sokaklarda. 30 suç kaydı olan adam minibüs şoförlüğü yapıyor. Müebbet yiyecek tipler sağda solda çalışıyor. Halkın can ve mal güvenliği yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.