Şimdi Ara

Üniversite öğrencisine araba seçimi konusunda yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
3.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,bu sene allahın izniyle üniversiteye başlıyorum,geçen sene sınavdaki aksiliklerden sonra bu sene allaha şükür sınavım iyi geçti.Babamın yıllardır sözünü verdiği istanbulda mühendislik=ARABA sözünü tutmasının vakti geliyor.Tahmini bütçe 50-60 arası max 65 olur,sedan,coupe farketmez ilk arabam olucak.Benim düşüncelerim sırasıyla
    -Volvo V-40
    -3.16i
    -VW Golf
    değerli düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim

• İstanbul da golf ten çok 3 serisi var . Direk v40 al bence lansman rengi çok güzel duruyordu . ama bütçene uymayabilir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: crash_bandicoot

İstanbul da golf ten çok 3 serisi var . Direk v40 al bence lansman rengi çok güzel duruyordu . ama bütçene uymayabilir .

başlangıç paketi çok mu boş kalır diyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayram1993

quote:

Orijinalden alıntı: crash_bandicoot

İstanbul da golf ten çok 3 serisi var . Direk v40 al bence lansman rengi çok güzel duruyordu . ama bütçene uymayabilir .

başlangıç paketi çok mu boş kalır diyosun

donanımları bilmiyom da araç 70 binden başlıyor .
  • Hocam bence Golf 7 1.4 TSI 140 hplerden Niye dersen, arabayı almak bir şey değil yürütmek önemli. 3.16i tip olarak çok iyi ve bir BMW sonuçta.
    Yakıtı çok fazla yakıyor. Ve BMW olduğu için parçaları pahalıdır. Benim tavsiyem Golf 7. dikkat çekecek bir renkle süper olur. Mesela Kırmızı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BebeBiskuvisi

65'e alamazsın V40'ı.

Klasik araba düşünmez misin?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-1975-model-mercedes-benz-230,4-105899519/detay/

Galeri ne kadar indirim yapar bilmem:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-ss-motors-dan-1974-mercedes-280-sl-cabrio-hardtop-li-bayi-119581187/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-250-s-mercedes-1968-sifir-ozel-garajinda-takasli-29969521/detay

klasik alırsam corvette stingray düşünürüm,ama oda 30 sonrası yaş daha 19

Benim ilk arabam klasikti. O yaşta öyle bir arabaya sahip olmanın çok enteresan bi keyfi var.

• quote:

quote:

quote:

65'e alamazsın V40'ı.

Klasik araba düşünmez misin?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-1975-model-mercedes-benz-230,4-105899519/detay/

Galeri ne kadar indirim yapar bilmem:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-ss-motors-dan-1974-mercedes-280-sl-cabrio-hardtop-li-bayi-119581187/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-250-s-mercedes-1968-sifir-ozel-garajinda-takasli-29969521/detay

klasik alırsam corvette stingray düşünürüm,ama oda 30 sonrası yaş daha 19

Benim ilk arabam klasikti. O yaşta öyle bir arabaya sahip olmanın çok enteresan bi keyfi var.

benimde klasik araçlara ilgim var ancak şuanda baba parasıyla o hobiye adım atılcağını düşünmüyorum,kendi işimi gücümü kurduktan sonra bi corvette stingray hayalim var ama bakalım allah kerim

• klasiksever abimizden başka yardımcı olucak yok mu forumcular
  • quote:

klasiksever abimizden başka yardımcı olucak yok mu forumcular

Kardeşim öncelikle "şimdiden" ne seçersen seç hayırlı olsun. Senin düşünce yapını bilemem ama bende senin yaş gurubundan biri olarak her zaman cabrio hayali kurmuş biriyim. Öğrenci adamsın yıldı 10.000 km yapacak halin yok ben senin yerinde olsam hiç düşünmeden linkteki arabayı alırdım :)

Link

• quote:

Orijinalden alıntı: Nz9

quote:

Kardeşim öncelikle "şimdiden" ne seçersen seç hayırlı olsun. Senin düşünce yapını bilemem ama bende senin yaş gurubundan biri olarak her zaman cabrio hayali kurmuş biriyim. Öğrenci adamsın yıldı 10.000 km yapacak halin yok ben senin yerinde olsam hiç düşünmeden linkteki arabayı alırdım :)

Link

araç son derecede güzel ancak cabrio aracın bakımı ne derecede zor olur,ben kar kış demeden gitmek istiyorum

• Bence en iyisi sen Golf al. Öğrenci için çok uygun bir araba. Düşünme pek.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nz9

quote:

Link

araç son derecede güzel ancak cabrio aracın bakımı ne derecede zor olur,ben kar kış demeden gitmek istiyorum

Ne bakımı kardeşim yok bakımında bir şey normal araban çizilir bu öküzün tekine gelirse yırtılır he onu geç kepleri var bunların kışın takıp yazın çıkartabilirsin. Akar gidersin bakar kalırlar vallahi arabadaki güzelliğe bak.

• Ogrenci adam Palio alir aslanlar gibi biner.

Millet daha ilk yilda 60-70lik arabalarla okula gidiyor.

Biz de bunlar yuzunden arabamizla okula gidemiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Ogrenci adam Palio alir aslanlar gibi biner.

Millet daha ilk yilda 60-70lik arabalarla okula gidiyor.

Biz de bunlar yuzunden arabamizla okula gidemiyoruz

estagfurullah allah size daha güzellerini nasip etsin,ben 14 yaşından beri babamın tekstil atölyesinde ona yardım ettim okul okudum,futbol oynadım,futbolu bırak dedi bıraktım,istanbulda ilk 15 anadolu lisesinden birine girdim,şimdide allahın izniyle iyi bi üniversiteye giricem.çalışıp bana verdiklerini,esirgemediklerinin karşılığını vermeye çalışıcam,hakları ödenmez ama

• değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar
  • quote:

değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Dostum ben Astra 1.4 turbo aldım,bugün teslim aldım çok memnunum düşün istersen bi,yakında resimlerini de paylaşırım aklında bulunsun bence.
  • Bence biraz daha değişik arabalara bak, kazanacağın üniversitede eminim ki yeteri kadar golf vardır zaten . Mesela yeni çıkacak olan renault captur falan crossover juke tarzı ya da 3 kapılı allure donanımlı bir peugot 208 . Gayet spor ve gösterişli olur .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertug0

quote:

değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Dostum ben Astra 1.4 turbo aldım,bugün teslim aldım çok memnunum düşün istersen bi,yakında resimlerini de paylaşırım aklında bulunsun bence.

astra düşünüyodum ama hiç bi yakınımızda yoktu,yorumlarını benimle paylaşırsan sevinirim,bu arada keyifle kullanının,allah kaza bela vermesin
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.