Şimdi Ara

Üniversite öğrencisi olarak İstanbul'da aylık ne kadar harcıyorsunuz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Böyle bir sıkıntım yok artık pek. İlk gittiğim zamanlar İstanbul’a çevreye, şehre, okula uyum vb. derken sancılı bir dönem geçiriyodum. Mental olarak çökmüştüm. 1-2 ay geçtikten sonra artık arkadaşım diyebileceğim insanlar oldu. Daha öncesinde de olabilirdi aslında ama sınıftakiler(20 kişilik hazırlık sınıfı) benim param var dünyaların kralıyım edasıyla ortada geziyolardı. Hatta sırf devlet lisesi mezunu olduğum için dışlandıydım. Neyse hazırlıkta sınıflar değişince daha farklı kişiler tanıdım. En son sınıfım benim zirve dönemimdi. Herkesle konuşurdum, koronadan önce kahve falan içmeye giderdik. Şimdi bölüme geçtim. 120 kişilik mevcuttan 10 tane falan arkadaşım vardır diyebilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soufian

kanka sen aile evinde değil miydin

üniler kapalı olduğu için aile evindeyim şu an. eylülden marta öğrenci evimde kaldım. ev hala duruyor kira aidat internet ödüoyoruz.

Kalan veri geçen seneki deneyimim 

• akayyfatih A kullanıcısına yanıt
    Ulan ne güzel be, özel üni de okuyorum 20 tlden aşağı yemek yok adam 3 tl diyor. Valla kıskanıyorum şu durumu

• Neden hala ödüyorsunuz para bol galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Altiorem

Neden hala ödüyorsunuz para bol galiba

Açılır diye düşünüyoruz. Ev boşalt tekrar tut zor iş. Bu yaz evden çıkcaktık zaten açılırsa gidip tutarız gibi durumlar zor o yüzden. 6 ay kira falan ara dur.

• Evden cıkmak cok sıkıntı ya, yeni ev için 2 kira depozito falan istiyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: MajorWindows

Aidat fazla geldi bana onun dışı normal

site olduğu için ve havuzu olduğu için öyle. Havuz çok gereksiz bir şey taşınma ihtimalim var o durumda havuzlu bir eve taşınmam gereksiz yere aidat şişiyor

• Dr. Surgery kullanıcısına yanıt
    Bence de çok lüks yaşamıyorsanız havuza gerek yok diye düşünüyorum

• +

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.