Şimdi Ara

Üniversite öğrencisi için gelir kapıları?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
8
Cevap
3
Favori
189
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Üniversite öğrencisi için gelir kapıları?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    408 Mesaj
    Arkadaşlar bu sene üniversiteye geçtim aileme pek yük olmak istemiyorum..Okulun biraz sıkı ve zor olduğunu duydum bu nedenle pek zaman ayıramayabilirim.Uzun zamandır internette araştırma yapıyorum..Mantıklı bulduğum 2-3 seçenek var.

Bunlardan biri makale yazarak para kazanmak..Tm öğrencisi olduğum için ve boş zamanlarımda çok yazı yazdığım için bu işi becerebileceğimi düşündüm..Ama işin pazarlama satış kısmının nasıl olduğu bir türlü çözemedim..yazkazan,yazankazanır benzeri sitelere pek güvenemiyorum bilgim olmadığı için..Bilgisi olan arkadaşlar nasıl bir yol izleyeceğimi anlatırsa çok mutlu olurum..

İkinci yolsa biraz daha zahmetli olan site yazmak,script satmak vs..Python dilinde ilerleme kaydettim css,html de öğrenmeye başlıycam..Okul başlayana kadar az da olsa ilerleme kaydetmek istiyorum..Bilgisi olan bilgisayar mühendisliği veya programcılık okuyan arkadaşlar varsa mesaj ışımı yakabilir...

Part time çalışmayı da düşündüm ama okul biraz şehre uzak..Bulabilirsem zamanım da uygun olursa yapmayı düşünüyorum..

Bunların dışında önerdiğiniz,mantıklı,önerdiğiniz işler varsa söyleyin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyanocita -- 6 Eylül 2015; 18:22:19 >

|
    |

• Yüzbaşı
    915 Mesaj
    Makale olayi mantikli. Wmaraci ve r10 da ilgili bölümlere ilan acarsin. Musteriyi rahatlikla bulursun zaten. Tabi script yazacak bilgin varsa hic ugrasma makaleyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    takip. bende bu sene istanbula gidiyorum ilk sene hazırlık okuyacağım için biraz rahatım ama yinede ingilizceyi maksimuma çıkarmak hedefim. onun haricinde günlük işler yada part time işlere bakıyorum bol bol burs başvurusu yap okulundaki kafelere marketlere başvur
    |
    |
    Lise 2 de film sitesi actim 4 ay da 10 k gunluk gelen vardi pr 4 alexa 400 binlerdeydi baya bi backlink kasarak siteyi bin liraya satmistim kucuktum para cok gelmisti ama simdi dusunudugumde mantiksiz. Ama ozgun yazi olursa site googleda cok yukselir daha iyi fiyata satilabilir

|
    |

WMaracı'ya üye oldum zaten şu an yönetici onayı bekliyorum..R10 olmadı içeriden referans gerekliymiş..Script tam yapamıyorum şimdilerde..Bildiğim işi;makale yazmayı yapıcam şimdilerde..Boş zamanlarda programcılık üstüne yoğunlaşıcam galiba.

Burs başvuruları başlayınca yapıcam çoğu yere zaten, umarım çıkar ama burs olaylarında torpil döndüğü için endişeliyim..

Şimdilik makale yazıp satmayı düşünüyorum..Dizi sitesi oldu her yer zaten..Satmasan daha iyi yere gelebilirmiş ama
    |
    |
    Bahsedilenler: hagi10best , Becquerel , MUCAH1T
    Android markete uygulama düşünebilirsin gerekli dilleri öğrenip ücretli uygulama değilde uygulama içine reklam koymak gibi kazanç sağlama şansın olabilir.

|
    |

Orijinalden alıntı: Mehmet Kagan

WMaracı'ya üye oldum zaten şu an yönetici onayı bekliyorum..R10 olmadı içeriden referans gerekliymiş..Script tam yapamıyorum şimdilerde..Bildiğim işi;makale yazmayı yapıcam şimdilerde..Boş zamanlarda programcılık üstüne yoğunlaşıcam galiba.

Burs başvuruları başlayınca yapıcam çoğu yere zaten, umarım çıkar ama burs olaylarında torpil döndüğü için endişeliyim..

Şimdilik makale yazıp satmayı düşünüyorum..Dizi sitesi oldu her yer zaten..Satmasan daha iyi yere gelebilirmiş ama

Valla bursa cok guvenme torpilin yoksa bana hicbiyerden cikmadi ama buludugun her yere basvur

Bilmem sattigim adam pek bisey yapamamis suan site cince :d

|
    |

• Binbaşı
    1456 Mesaj
    Mega holding iyidir

Şaka şaka java öğrenip androide spam uygulama yazabilirsin duvar kağıdı, zil sesleri tarzı şeyler iyi tutuluyor.

|
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
kolayoto.com
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.