Şimdi Ara

Üniversite öğrencisi için 75K araç önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler, 21 yaşındaki erkek kardeşim için araba düşünüyoruz. Kendim senelerdir şirketin verdiği 2015 clio kullanıyorum, pek araba piyasasından vs anlamıyorum kısacası. Aklımızdaki modeller Citroen Saxo, 2000--98 arası pejo modellerinin çoğu, 97-98 polo vs vs gibi. Kendisi verdiği imaj gereği tofaş araç istemiyor :) Burdaki deneyimli kullanıcıların önerilerini almak istiyorum, ilk öncelik yakıt tasarrufu, sonraki de öğrenci için yedek parça fiyatı makul olmalı.

• O yaşta Peugeot/Citroen canını okur benden söylemesi...Düşük yakıt ve uygun yedek parça 2002-2005 palio bulunur diye tahmin ediyorum o bütçeyle ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Clio 1-2, Palio, Siena, Fiesta Van...

Bunlar olabilir hocam. Yakıtı uygun, parçası uygun araçlardır genelde.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • @toyota16 @Profes124 Teşekkürler Fiat Palio'ya yöneleceğiz muhtemelen fakat fiyatları biraz şaka gibi  Clio 1 de ufaktan göz kırpıyor, bu hafta halledip almak istiyorum fakat öncelikle aracı belirlemem gerekiyor. Yumurta kasa Accentler vs hakkında fikriniz var mıdır?

• Turcopolo kullanıcısına yanıt

Accent hakkında bilgim yok hiç hyundai aracım olmadı... 2004 te bizde clio vardı 2000 model kendisiyle biraz sanayi turumuz fazla oluyordu ön takım vs uğraştırmıştı o sebeple clio da çok tavsiye etmem ben ama aklınızda kalmasın bakın yinede... Fiyat konusunu o kadar takma hocam piyasa aşırı balon taksi çıkması olmayan bir albea solenin (2008 falandı yanlış hatırşamıyorsam) geçen hafta 80 bin e gittiğini biliyorum (250 bin civarında ticari geçmişi yoktu kozmetik 7/10 du) taksi çıkması motoru yapılı albea vardı 70 civarına satıldı yine 2010 modeldi valla ihtiyacım olsa düşünürdüm kozmetik hariç fena değildi o da ... Cidden satması gereken adam bulabilirsen 75 e klimalı vs 2002 sonrası bulursun bence ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2003 ve sonrası orta kasa palio bakmaya çalışın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.