Şimdi Ara

Üniversite öğrencilerinin her gün kıyafet değişmesi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
19
Cevap
0
Favori
895
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Üniversite öğrencilerinin her gün kıyafet değişmesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1133 Mesaj
    Kızları anlıyorum cok fazla kiyafetleri var vs. Ama her erkek hergun farkli kombinle ayakkabiyla geliyor.
    Haftanin her günü farklı kiyafet giyiniyorlar. Merak ediyorum sürekli yikamaktan yipranmiyor mu ya da o kadar kiyafetleri nasil var?

3 tane kazagim var. Haftadan haftaya degiserek giyiyorum. Pantolonda ayni sekilde. Ayakkabim ise hep ayni. Bir ara alay etmeye kalkmislardi hergun ayni seyi niye giyiyorsun diye bende gulerek zengin degilim sizin gibi vs. Demistim. Sonra dedim yikamiyor musunuz bunlari diye eleman da yok abi ne yikamasi dedi. Kirli kiyafeti tekrardan giymek nedir yav?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • 3-4 kazağım 4-5 tane sweatshirtüm var 1-2 ceket-yağmurluk ve 1 tane de montum var. 3-4 tane de kapüşonlum var. 3-4 pantolonum(hiç giymem) 4-5 tane eşofmanım var. yaklaşık 7-8 tane de tshirtüm var. 7 çift kısa 3 çift uzun ve 2 çift de termal çorabım var. 10 tane boxerım var. 5 tane atlet-fanilam var. 3 tane berem 3 tane de şapkam var. 2 tane güneş gözlüğüm var. 3 çift spor ayakkabım ve 1 çift de botum var. 5-6 yıllık olanlar da var içlerinde bu sene aldıklarım da. çok değil bu şekilde bakınca yani hergün farklı şey giymek anormal değil.
  • Binbaşı
    1415 Mesaj
    Sen her hafta birini giyiyorum diyosun yıkamıyor musun 5gün boyunca?

aynı mantık diğerinde de var 5kombinin var hergün birini giyiyorsun yani 4-5hafta yıkamadan giyebilisin herhangi bir kıyafeti, haftada 1 gün giymek şartıyla.
    |
    |
    3-4 kazağım 4-5 tane sweatshirtüm var 1-2 ceket-yağmurluk ve 1 tane de montum var. 3-4 tane de kapüşonlum var. 3-4 pantolonum(hiç giymem) 4-5 tane eşofmanım var. yaklaşık 7-8 tane de tshirtüm var. 7 çift kısa 3 çift uzun ve 2 çift de termal çorabım var. 10 tane boxerım var. 5 tane atlet-fanilam var. 3 tane berem 3 tane de şapkam var. 2 tane güneş gözlüğüm var. 3 çift spor ayakkabım ve 1 çift de botum var. 5-6 yıllık olanlar da var içlerinde bu sene aldıklarım da. çok değil bu şekilde bakınca yani hergün farklı şey giymek anormal değil.

|
    |
    2 pantolon 2 kazak 1 ayakkabı 2 gömlek 2-3 tişört var, haftada bir kez elbise değiştiririm, bana neden sürekli aynı elbiseyi giyiyorsun diye soran çok olmuştu, param yok fakirim, hayrına 1 tişört alırsan sana dua ederim demiştim her diyene, fakat ne hikmetse kimse bir tişört dahi almamıştı, bir daha da neden aynı elbiseleri giyiyorsun diyen olmadı
    Anlamadığım şey 20₺ lik tişört giyiyorum, elin çoçuğu 300₺ lik her gün ayrı kombine geliyor, sorup cevabını verdiğimde de 20₺ lik bir tişört hediye edemiyor, bir tuhaf olmuş insanlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    İşlemci : Intel Core i7-8750H Ekran Kartı : NVIDIA GeForce RTX2070 8gb 256 bit Ram : 32 Gb 2666 Mhz DDR4 Sdd1 : İntel 512GB Ssd2 : Samsung 512GB 960 PRO M.2 Sata NVMe (Okuma Hızı 3500MB / Yazma Hızı 2100MB)Telefon : HUAWEI Mate 10 Pro
  • Binbaşı
    1746 Mesaj
    " Merak ediyorum sürekli yikamaktan yipranmiyor mu ya da o kadar kiyafetleri nasil var? "

Kardeşim çok kıyafetin olursa bir tişörtü ayda 1 yıkarsın az kıyafetin olursa her hafta yıkamak zorunda kalırsın. Yani yıpranma çokta değil azda olur. Ayrıca fakirim kıyafet alamıyorum demen saçma, yani gerçekten ay sonunu zor denk getiriyordur ailen, asgari ücretle geçiniyorsunuzdur ayrı da kıyafetin olması için zengin olmana gerek yok. Defacto lcw gibi birçok ucuza kıyafet satan marka var, indirim dönemlerinde aşırı ucuza satıyorlar. Zengin değilin kıyafetim yok demek saçma..

Keske asgari ucret olsa.

1.5 k emekli maaşı
    Bir de ayda 1 kere yikama nedir o kiyafeti nereye koyacaksin? Gardolabina pis sekilde mi koyacaksin? Kiyafetim yeterli ayrıca. Hafta da bir kiyafet benim icin yeterli. 3 tane kazagim var zaten. Burada yadirgadigim.olay o kiyafeti hic yikamadan giymek. Sirf farkli giymis olmak icin

|
    |
    double or nothing kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çözüm :
    5x8x3=120
    |
    |

Corsair Severler Derneği Corsair Fan Club

AMD Ryzen 7 1700 // MSI GTX 1060 6GB GAMING X // Corsair Carbide 400R // FSP Aurum-PT 1200W // Corsair Vengeance LPX 16GB 3000MHz // Corsair H100i v2 // ASUS PRIME B350-PLUS // OCZ RD 400 NVMe

OnePlus 3T 128GB
  • Teğmen
    194 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Lovemachine

3 veya 4 kombinim var. bir tanesi hariç diğerleri aynı pantolon ve tişört sadece renkleri farklı. ayakkabım da bir tane.

ama ben her gün yıkanıyorum, kıyafetleri de yıkıyorum, ayakkabımı da haftada bir veya iki haftada bir yıkıyorum xd
    |
    |

kyk burs yada kredi almıyor musun? şimdi diyeceksin nasıl ödeyeceğim. 1.5k emekli maaşı alan ailene yük olmamak için hiç çalışmayı düşündün mü? bir şeyler yapmayı mesela haftada sadece 1 gün part-time çalışarak ayda 200-250 tl kazanabilirsin.

Ayrıca kışın havalar soğuk olduğu için 1 kere giydiğin zaman terlemediğin için tekrar giyebiliyosun.
    |
    |
    Sembroni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: wearesorryserver

2 pantolon 2 kazak 1 ayakkabı 2 gömlek 2-3 tişört var, haftada bir kez elbise değiştiririm, bana neden sürekli aynı elbiseyi giyiyorsun diye soran çok olmuştu, param yok fakirim, hayrına 1 tişört alırsan sana dua ederim demiştim her diyene, fakat ne hikmetse kimse bir tişört dahi almamıştı, bir daha da neden aynı elbiseleri giyiyorsun diyen olmadı
    Anlamadığım şey 20₺ lik tişört giyiyorum, elin çoçuğu 300₺ lik her gün ayrı kombine geliyor, sorup cevabını verdiğimde de 20₺ lik bir tişört hediye edemiyor, bir tuhaf olmuş insanlar
    Bu devirde kimse kimseye bir şey vermez b.kun derman desen gider ıssız adaya s.car

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Çavuş
    51 Mesaj
    hocam 5 farklı kombini mesala 3 hafta boyunca giyiyorum bu sayede sıkıntı olmuyor tek sıkıntısı 1 kere giydiğim kıyafetleri koyacak yer bulamamak.
    hele pantolonların artık boku cıktı atıyorum kirliye yavaştan
    |
    |

Orijinalden alıntı: MotosikletPilotu

3-4 kazağım 4-5 tane sweatshirtüm var 1-2 ceket-yağmurluk ve 1 tane de montum var. 3-4 tane de kapüşonlum var. 3-4 pantolonum(hiç giymem) 4-5 tane eşofmanım var. yaklaşık 7-8 tane de tshirtüm var. 7 çift kısa 3 çift uzun ve 2 çift de termal çorabım var. 10 tane boxerım var. 5 tane atlet-fanilam var. 3 tane berem 3 tane de şapkam var. 2 tane güneş gözlüğüm var. 3 çift spor ayakkabım ve 1 çift de botum var. 5-6 yıllık olanlar da var içlerinde bu sene aldıklarım da. çok değil bu şekilde bakınca yani hergün farklı şey giymek anormal değil.
    çift deme sebebin ne hocam niye kafa karıştırıyon

|
    |
    |
    |
    3 eşofman 3 uzun kollu 3 kısa kollu tişört ve 2 kapşonum var 1 tanesi sıfır kol. 1 spor ayakkabı 1 mont 1 bot. Hafta içerisinde değişe değişe giyiyorum hava durumuna göre, zaten 2-3 gün gidiyorum. 2 yıldır aynı. Arada eşofman eskiyince gidip yenisini alıyorum aynı renk ya da benzer ton. Eskiyi de evde pijama yapıyorum. Kıyafet ile uğraşacak vaktim yok. Beynimi ona yoramam bugün hangi kombini yapsam diye. Rahat olmak önceliğim. Ve param sürüyle farklı kombin yapacak kadar var. Ama gereksiz bence.

|
    |
    |
    |
    Hergün duş alır deodorant kullanırım. Ama huylanırım tekrar giyemem.

Kıyafet yıpransın yenisini alırsın. Her sene 2 3 kazak 3 4 tanede tshirt alırım belki 1 tanede kot. Eskiyeni atarım yada çok kötü değilse birine veririm. Toplamda 250 300 lira senelik kıyafete veririm. O sebeble yıpransın benle yaş yaşayacak değil
    Ucuz ürün alırsanız yıpranması koymaz. Ha verirsen bir kazağa 150 200 lira gözün gibi bakmak istersin:) 35 40 lira verirsen atarım yenisini alırım dersin...

|
    |
    • Viewsonic 23.6" VX2458-MHD 144Hz 1ms ASUS TUF K7 mekanik klavye Rampage Lunatic 7.1 Surround
    • Steelseries Rival700 SteelSeries QcK Heavy Mouse Pad
  • Binbaşı
    1100 Mesaj
    Her gün farklı giyinmek metroseksüel işi.
    |
    |
Reklamlar
SEO
Sohbet
Canlı Tv izle
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.