Şimdi Ara

Universite kayidimi silersem ne olur? Sinava tekrar girecegim bu sene.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Herkese selam. E devlet sorgulamama gore "ogrencili devam ettigi taktirde 31/12/2021 askeri islemler icin sakincasidir tarzi bir sonuc cikti. Ayni zamandada ogrenciligi sona erdigi taktirde 2 ay icerisinde en yakin askerlik subesine muracaat etmesi gerekmektedir yaziyor.

Ancak benim sorunum su:
    Universitemden kaydimi sildirip, bu sene haziranda olacak olan sinavlara tekrar girip baska bir bolum okumak istiyorum. Ama ben kaydimi sildirirsem asker kacagi olarak gozukurmuyum ? 21 yasimi doldurdum, 2017 ile beraber 22 olacagim. Universiteden mezun olamayacagim icin sifirdan baslamak istiyorum. Yardimlarinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaydını sildirdiğinde 15 gün içinde askerlik şubesine öğrenci işlerinden yazı gidiyor. Tecil hakkın kaybolur.

Ayrıca kaydını niye siliyorsunki? Dönem dönem kaydını yap derslere gitme. Nasıl olsa ücretsiz okuyorsun. Yeni bölümü kazandığın zaman eskisini silersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Son of Hades -- 30 Kasım 2017; 18:36:0 >
  • Kaydını sildirdikten sonra 2 yıl tecil hakkın var. Üniversite kayıt sildirdiğine dair aldığın belge ile 2 ay içerisinde askerlik şubesine gidip işlemlerini yaptırmalısın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.