Şimdi Ara

UNIVERSITE ILK GUN BERBAT :( (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
13
Favori
11.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: haribo21

arkadaslar universitede ilk gunum niyeyse kotu gecti acaba benim gibi olan varmi..yabancilik cektim yeni ortam herkes kendi halinde ve en onemliside arkadasin yok siniftan 7-8 kisiyle tanistim erkeklerin cep nosunu falan aldik verdik 1 tanede kizdan cep no aldim ama icim bi tuhaf oldu.hatta birakasim bile geldi birisi bana gecer mecer desin lutfen .cok kotu oldum.acaba alisabilcekmiyim

Takılma bunlara geçer kardeşim sabret azcık ortamı tanıyınca ne kadar güzel olduğunu anlarsın :)
  • Benimki de çarşamba başlıyo hazırlık okuyacağım bu sene bakalım nasıl olacak Hem de ikinci öğretim mis gibi
  • quote:

arkadaslar universitede ilk gunum niyeyse kotu gecti acaba benim gibi olan varmi..yabancilik cektim yeni ortam herkes kendi halinde ve en onemliside arkadasin yok siniftan 7-8 kisiyle tanistim erkeklerin cep nosunu falan aldik verdik 1 tanede kizdan cep no aldim ama icim bi tuhaf oldu.hatta birakasim bile geldi birisi bana gecer mecer desin lutfen .cok kotu oldum.acaba alisabilcekmiyim

Takılma bunlara geçer kardeşim sabret azcık ortamı tanıyınca ne kadar güzel olduğunu anlarsın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Benim de Çarşamba günü başlıyor. Hayırlısı.

Üzülme bence, kendin ol yeter, illa bulursun kafadengi.

So understand
    Don't waste your time always searching for those wasted years İbram reyiz,
    Face up... make your stand,
    And realise you're living in the golden years.
  • giderin var kardeş takma kafana
  • bol bol boxer alın devamlı sevişeceksiniz ilk zamanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabrizo -- 17 Eylül 2012; 19:14:18 >
  • imzandaki makineyi götür piyasa yap
  • Bence bırak okulu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krstarica

Hangi Üni?

İlk gün normaldir, her ortam için geçerlidir bu. Diskoya bile gitsen sap gibiysen diskoyu 5 dakika da terk etmek istersin. İlk bir ay alışma süreci olur, sonra tamamdır.

En önemlisi pasif olma şöyle yapsam ayıp mı olur vs. deme cevap vermen gereken yerde konuş, tanış, kendin ol yeter.

Hadi eyvallah.

yeni mi bu eleman ?

• ne olacaktı yani ilk gün için iyi bile o kadar diyalog kanka meselesine gelince hiç zorlama illa bulursun bir kişi zaten aklı başında kafa adamsa 1 kişide yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: qer_1st_k

emin ol yalnız kalmak istediğin günler olacak.

+1
  • Ben kazanmanın derdindeyim adam kızın derdinde.
  • Ben sorun yaşamadım ders kaydı için gittim bir dersede girdim. zaten internetten tanıştığım bir arkadaş vardı aynı sınıftaydık birlikte takıldık. Ev arkadaşımda bizimleydi gayet güzeldi ilk gün herkes birbiriyle konuşuyor ben bile kaç kişiyle tanıştığımı bilmiyorum.
  • ya ben napam aile zoruyla istemeye istemeye cemaatte kaldırtcaklar
    2 aydır söz verdikleri laptopu almadılar
    faturalı hatta gecme kimle konuşcan ki diyip aldırtmayanda
    elimdeki kötü takoz telefonla
    3 gün öncede cemaatten çağırdılar
    3 tane kitap aldım onada karıştılar
    eeeee daha kötüsü gelsin benden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudeboytr

quote:

inşallah bilader inşallah.dönüşte okulu bıraksammıya kadar gitti kafam valla

• quote:

Orijinalden alıntı: saksıfon

Sen universiteye zaman kaybi diyen,tugla fabrikasi olan kisi degil misin?

evet ama bana göre zaman kaybı demiştim kardeşim.siz okuyun bakmayın bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekleGeliyorum

O üniversite bitmez.

Baltalı İlah.

Espiriyse Hiç,Hoş,Değil Jason Reyiz
  • Aga adam MYO kazanmış çok soytarı olur orada
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4TL4NT1S

bölümün ne hocam ?

pazarlama
  • quote:

Orijinalden alıntı: scylla_des

quote:

dostum fotoğrafçılık kulubü varmış işte oraya yazıl elbet muhabbet kuramazsın.

nerde var ? ben göremedim

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.