Şimdi Ara

Üniversite için tek kapılı araç?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar üniversitede ulaşım için Peugeot 206 XS 1.6 düşünüyorum lakin tek kapılı. Daha önceden tecrübesi olan var mi acaba tek kapı sıkıntı yaratır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Üniversitede birçok kez tek kapılı araç sahibi olmuştum. Kalabalık bir şekilde biryerlere gitme durumu çok olduğundan sıkıntı olabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üniversite olsun bekar hayatı olsun tek kapılı arabadan çok çektim. Yalnızsanız bile önermem. Fiyat olarak biraz ucuz oluyor haliyle o kadar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ogrenci icin arka tarafun genis olması onemli. koltuklari yatırma firsatin olmayabilir cunku.
  • Kız atarsan rahat edemezsiniz. Minibüs al

• Focus 1 lere bak. Yada 307.

• Hyundai coupe bakabilirsin. Coupe araç candır. Alırsın hatunu gidersin. Yancı tipler de sığabiliyorsa sığsınlar o arka tarafa.

206 coupe gibi araçlar ise ticari araç olarak kayıtlı olabilir o kısma dikkat et.
  • Tek kapılı araç ilk başta bir hevesle alınır. Kesinlikle kötü değildir ama 2'den fazla kişiyle yolculuk yaptığınızda (ki öyle ya da böyle arkadaşlarınızla bir yere gitmeniz gerektiğinde) problem çıkarır. Ben sırf bu yüzden tek kapılı aracımı satıp 5 kapı hatchback bir araca geçeceğim.
  • Twingo da tam genç işi valla hele açılır tavan ile 😁

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.