Şimdi Ara

Üniversite için laptop marka önerisi 🙄

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamün Aleyküm arkadaşlar iyi akşamlar ben şu an 12. Sınıf öğrencisiyim pc veya leptopum yok bu yaz çalışıp üniversite için laptop almayı düşünüyorum 3500-4000e kadar bütçem var babamda katçak . Ben marka da kararsız kalıyorum mesela monster istiyorum ancak kafamda soru işaretleride var çok bilinen marka değil sonra eleştiriler var beğenenlerde var. başka markamı almalıyım ne dersiniz. Veya belirttiğim bütçede önerileriniz varsa alabilirim bide marka önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yokmu önerisi olan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.hepsiburada.com/msi-gf62-7re-2800xtr-intel-core-i7-7700hq-8gb-1tb-gtx1050ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000B0KV8?magaza=İntegra%20Teknoloji

Üzerine biraz daha ekleyip bu modeli almanı öneririm hocam. Tasarımı sağlam ve soğutma olarak çok iyidir. Uzun yıllar sorunsuz kullanırsın.
  • O bütçeleri laptoplara gömmek pek akıl işi değil. 4000 e alacağın laptop da i5 7300HQ + 1050 Ti + 8GB ram olacak bunlar şuan bile yetersiz ki 2 sene sonra hepten elinde kalacak bileşenler yazık etme 4000 lirana ya laptop alma yada biraz daha ekle üstüne 5000 TL ye yurtdışından indirimle 1060 lı laptop alırsın.
  • Oyun için alacaksan monster alabilirsin. Oyun oynamayacaksan lenovo, asus, dell, msi gibi markaların ssdli olan modellerinden alabilirsin. mutlaka ssd olsun. markası çok önemli değil. işlemcisi de 7700hq veya 8550u olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.