Şimdi Ara

Üniversite ders seçimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar 1. -2. - 3. Sinifin derslerini eksiksiz almama rağmen sistem beni 3. Sınıf 6. Donem olarak gösteriyor. Halbuki su an 4. Sınıf 7. Donem olması lazım neden böyle görünüyor anlamadim. 2. Sınıflardan bir tane dersi almamıştım. O yüzden olabilir mi? :(((

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ders almadan nasıl sınıf geçmeyi düşünüyorsun
  • tabikide oyüzden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 tane ders almadım diye öyle mu görunür hocam birde ben dgs ile geldim. Şöyle bir durum da var bir arkadasim da almadığım dersi ilk defa alacak ama onun ki 4-7 :(( ıkimizde ayni durumda sayılırız. Bakalim yarin öğrenci işlerini arayacağım.

• Mrs.Samanik kullanıcısına yanıt
    ikinizinde almadığı ders zorunlu ana dersmi?

• Evet ana ders, dersle alakasının olmadığını düşünüyorum. Arkadasim da 3-6 görünürdü o zaman. Beni güncellemiş gibi duruyor sistem. Dgs öğrencisi olduğum için mi acaba üstten derslerde almıştım. Az sayıda ders alacağım. 4. Sınıf derslerinin hepsini seçtim sistem verdi. Hocalar hallederiz sen ders seçimlerini yap dediler. Yüz yüze görüşeceğim.

• Mrs.Samanik kullanıcısına yanıt
    önemli değil ozaman sistem güncellenmemiş sadece [dgs'nin etkisi olabilir]
    bende 4.sınıf gözüküyorum ama daha 2-3.sinif derslerini vermeye çalışıyorum takma kafaya yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 25 Eylül 2019; 11:10:49 >
  • Teşekkür ederim, biraz olsun içim rahatladı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.