Şimdi Ara

Üniversite den arkadaşımın (Kız) benden istediği fedakarlık (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
2
Favori
12.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ondan hoşlandığımı biliyor daha önce bana hayır dedi.ama ne zaman işi düşse hemen beni arar.işine gelince konuşur gelmeyince konuşmaz
    çok fena kullanılıyorsun sakın böyle bişey yapma
  • Hayır diyemiyorum nedir ya ? Kendinize bu kadar mi hakim olabiliyorsunuz ? Kullanıldığının farkındasın ve bunun üstüne bir de o sınava girersen söylenecek söz yok zaten. Aslında biz de boşuna kendimizi yoruyoruz çünkü sen o sınava gireceksin belliki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurmelo

quote:

Orijinalden alıntı: nltnckvs

quote:

Sınıf arkadaşım.Benden istediği şey ise bilgisayar dersinden kaldı geçen sene.Bu sene vermesi gerekiyor final sınavı pazartesi onunla birlikte girmemi istiyor.Tehlikeli olan kısmı ben bu dersten sorumlu değilim.benden istediği şey o dersi alıyormuş gibi sınava girmem ve ona yardım etmem.Bu konuda çok ricacı oldu.Hatta kağıdı doldurup ismimimi yazmamamı ona vermemi bile teklif etti.kağıt değişimi ya da direk yardım.Büyük risk olduğunun farkındayım.sorumlu bile olmadığım,almadığım bir dersin sınavına girmek sahtekarlık ve ortaya çıkarsa yaptıımı ne olur bilmiyorum.bu suçmudur suçsa cezası ağırmıdır bilen arkadaş varsa yazabilirmi.kıza hayır diyemedim.ona ilgim var o da bunun farkında

karşılıksız yapma

ondan hoşlandığımı biliyor daha önce bana hayır dedi.ama ne zaman işi düşse hemen beni arar.işine gelince konuşur gelmeyince konuşmaz.ona bunlara rağmen yardım etmek kendimi kullandırtmak istemiyorum ama yapmassam da tamamen kaybederim.bu arada bu işiş yap benden en istersen iste dedi.sahimi dedim.biliyor ya sevdiğimi.abartma ama dedi.bilmiyorum ona hayır demeden bu işten sıyrılmanın yolunu arıyorum

şu mesajın üstüne diyecek hiç bişeyim yok sana.. yazık ya..

• quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

çok riskli. düşün sen aynı şeyi istesen yaparmıydı?

aynı şeyi istemek ne kelime.daha 2 gün önce işin yoksa 5 dk görüşelim otobüsteyim merkeze geliyorum diye msj attım.hayır yazdı.evet tek kelime hayır.ben ondan bırak böyle birşey istemeyei en basit olağan sıradan birşey rica etsem söyleyeceği şey belli hayır
  • Baban olsa yapar mısın? Önce bunun cevabını ver kendine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _BySmhr_

kıza hayır diyemiyosan tamam de sınav günü gitme hep onlar mı kazık atıcak

Bence böyle yap ayrıca ondan ilişkiye girmesini iste , sınav karşılığı .Sonra arkana bakmadan git

şaka lan sakın öyle birşey yapma

• okurken delirdim.saf mısın sen bilader.kız sana zerre değer vermiyor.senden bişey rica ederken bile iğreniyor.aklından öf pöf şu salaktan kurtulsam diyor.sen bide sınavamı gireceksin kız için.kızın umrunda bile değilsin
  • bu kadar saflık bir insan için fazla CSB gibi gelmeye başladı artık

sana en iyi önerim "sen hiç merak etme" "hiç çalışma" gibisinden şeyler söyle sınav günü gitme çok iyi kazık atarsın kazığı attıktan sonra kızdan soğuma da olabilir hem ama bu konuda emin değilim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

çok riskli. düşün sen aynı şeyi istesen yaparmıydı?

aynı şeyi istemek ne kelime.daha 2 gün önce işin yoksa 5 dk görüşelim otobüsteyim merkeze geliyorum diye msj attım.hayır yazdı.evet tek kelime hayır.ben ondan bırak böyle birşey istemeyei en basit olağan sıradan birşey rica etsem söyleyeceği şey belli hayır

şimdiden ipleri eline almış o
    Sınav işini bahane edip bir daha yüzüne bile bakma
  • eğer onu isteyen erkek olsaydı yaparmıydın? cevabın hayırsa şimdide yapma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOBE

Hayır diyemiyorum nedir ya ? Kendinize bu kadar mi hakim olabiliyorsunuz ? Kullanıldığının farkındasın ve bunun üstüne bir de o sınava girersen söylenecek söz yok zaten. Aslında biz de boşuna kendimizi yoruyoruz çünkü sen o sınava gireceksin belliki...

o sınava girersem onunda benimde başım yanacak buna şüphem yok.bunu istemiyorum olmaması içinde elimden geleni yapıcam.ama ona hayır bunu yapmayalım da diyemiyorum.bunu söylemeden halletmenin yolu olmalı
  • vermicekse hiç uğraştırmasın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tolga*

Saflık yapma. Hayır diyemiyosan güzel bi dille bu riski alamam beni de düşün de.

bunu der gibi oldum.öyle demedim de yakalanırsak sende bende uzaklaştırma alırız çok riskli dedim.ya merak etme bişey olmucak filan dedi.anlattı da anlattı.o gözünü karartmış.ben hayır diyemedim ama şimdi içim içimi yiyor.hissediyorum eğer girersem başımıza kötü birşey gelicek.aklıma gelen başımada gelir

Arkadaşın birisi çok güzel yazmış tamam ozaman hallederiz de sınav günü gitme telefonunu kapat.Dünyanın kaç bucak olduğunu anlasın,resmen senin ilgi duymandan faydalanmaya çalışıyor böyle kızlara prim verme.Senle çıkmayı düşünse bile çıkma yoksa ömrün boyunca yolunursun.

İlk başta hayır falan de sana sert konuşursa ne korkakmışsın falan tarzı laf ederse tamam olur diyip gitmemek en güzeli.

Ekleme:Arkadaşım bu kadar düşünmene,kafa patlatmana gerek yok onun elinde en ufak bir imkan geçse seni sallar emin ol.Düşündüğüne bile deymez darlama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~VeNoM~ -- 18 Ocak 2012; 0:26:57 >

• Şöyle bişey yapabilirsin.

Sınavdan önceki gece yatın, o şekilde gir. Yakalansan bile, en azından torunlarına anlatacak bir hikayen olur
  • quote:

quote:

Hayır diyemiyorum nedir ya ? Kendinize bu kadar mi hakim olabiliyorsunuz ? Kullanıldığının farkındasın ve bunun üstüne bir de o sınava girersen söylenecek söz yok zaten. Aslında biz de boşuna kendimizi yoruyoruz çünkü sen o sınava gireceksin belliki...

o sınava girersem onunda benimde başım yanacak buna şüphem yok.bunu istemiyorum olmaması içinde elimden geleni yapıcam.ama ona hayır bunu yapmayalım da diyemiyorum.bunu söylemeden halletmenin yolu olmalı

Onun canı neden yanacak ki?Yakalanırsan onun adını vermeyeceksin heralde.Çok büyük terbiyesizlik yaparsın aman ha.

• quote:

quote:

Sana çat diye hayır cevabını verebilen birisine daha ne diye başka çözüm yolları arıyorsun anlamadım. Sana o kapıdan ekmek yok bu kadar basit. Ne için uğraşıyorsun anlamak güç.

• Lan mal mısın birader,yapacağın en mantıklı şey tamam gelicem deyip kazığı senin ona atman olur
  • Bi kızdan baya ağır küfür yiyen bi arkadaş vardı umarım o sen değilsindir
  • ben de diyorum bu karakoldan arıyorum, köntör atın tarzı dolandırıcıları yiyen enayiler kim diye. sonunda buldum bir tane işte.
  • önümüzdeki 4 günü iyi değerlendir sonra yapamıcam de
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.