Şimdi Ara

Üniversite den arkadaşımın (Kız) benden istediği fedakarlık (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
2
Favori
12.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1-2 ay sonra unutucağın kişilerse boşuna riske girme!
  • bobrek.avi
  • İsinavdan iki gun once kuzenin kaza gecirmis numarasi yap. İl disindayim de.sonra bidaha yuzune bakma o serefsizin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurmelo

Sınıf arkadaşım.Benden istediği şey ise bilgisayar dersinden kaldı geçen sene.Bu sene vermesi gerekiyor final sınavı pazartesi onunla birlikte girmemi istiyor.Tehlikeli olan kısmı ben bu dersten sorumlu değilim.benden istediği şey o dersi alıyormuş gibi sınava girmem ve ona yardım etmem.Bu konuda çok ricacı oldu.Hatta kağıdı doldurup ismimimi yazmamamı ona vermemi bile teklif etti.kağıt değişimi ya da direk yardım.Büyük risk olduğunun farkındayım.sorumlu bile olmadığım,almadığım bir dersin sınavına girmek sahtekarlık ve ortaya çıkarsa yaptıımı ne olur bilmiyorum.bu suçmudur suçsa cezası ağırmıdır bilen arkadaş varsa yazabilirmi.kıza hayır diyemedim.ona ilgim var o da bunun farkında

Dostum senin tek çıkış yolun var köprüden önce son çıkış.Diyecegin tek şey ben bu riske giremem fakat seni pazartesiye kadar öyle bir çalıştırırım ki degil sınavı geçmek sınav birincisi olursun diyeceksin. Çalıştırrıkende hem sen hoşlandıgın için işi götürürsün hemde kızın kalbi kırılmaz.Her şeyi hal etmiş olursun. Kızı kütüphanede evde kafede bir yerde pazartesiye kadar çalıştır. Hem yediginiz içtiginiz de aynı olur. Dedigimi yap sonuç mükemmel olacak.

Önemli Not: Çalıştırırken agzın sakın kokmasın. parfümünü çok sıkma ama burundan hava çekince koku gelsin kız sersemlesin.

• Harbiden "Deveye diken insana seven yaranır" derlerdi ama inanmazdım..
  • Kız pisliğin teki çıktı Rıza Baba.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kenxx

Bi kızdan baya ağır küfür yiyen bi arkadaş vardı umarım o sen değilsindir

o benim.konumu silmişler.bu arada kızın en yakın arkadaşını aradım kankasını.yemin ettirdim aramızda kalıcak diye.ona danıştım.kesinlikle yapma dedi.ben olsam yapmazdım dedi.sakın dedi ona da kızdı çok söylendi.bende böyle düşünüyorum o sınava girmemeli bi şekilde yırtmalıyım kendimi bu durumdna kurtarmalıyım

aynı leyla ile mecnun daki sarı bıyık ile yanındaki adam gibi olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: soyut insan

quote:

Sınıf arkadaşım.Benden istediği şey ise bilgisayar dersinden kaldı geçen sene.Bu sene vermesi gerekiyor final sınavı pazartesi onunla birlikte girmemi istiyor.Tehlikeli olan kısmı ben bu dersten sorumlu değilim.benden istediği şey o dersi alıyormuş gibi sınava girmem ve ona yardım etmem.Bu konuda çok ricacı oldu.Hatta kağıdı doldurup ismimimi yazmamamı ona vermemi bile teklif etti.kağıt değişimi ya da direk yardım.Büyük risk olduğunun farkındayım.sorumlu bile olmadığım,almadığım bir dersin sınavına girmek sahtekarlık ve ortaya çıkarsa yaptıımı ne olur bilmiyorum.bu suçmudur suçsa cezası ağırmıdır bilen arkadaş varsa yazabilirmi.kıza hayır diyemedim.ona ilgim var o da bunun farkında

belli zaten kullanmaya başlamış

@2 meseleyi çabucak çözmüş

• quote:

sende ondan acık acık bi fedakarlık iste nolucak ki

• Kiz sana deger verse anlariz da, bu seni dupeduz istemiyor yahu, bosuna harcama kendini.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nltnckvs

quote:

karşılıksız yapma

ondan hoşlandığımı biliyor daha önce bana hayır dedi.ama ne zaman işi düşse hemen beni arar.işine gelince konuşur gelmeyince konuşmaz.ona bunlara rağmen yardım etmek kendimi kullandırtmak istemiyorum ama yapmassam da tamamen kaybederim.bu arada bu işiş yap benden en istersen iste dedi.sahimi dedim.biliyor ya sevdiğimi.abartma ama dedi.bilmiyorum ona hayır demeden bu işten sıyrılmanın yolunu arıyorum

Seni besbelli kullanıyor.Sakın ama sakın yapma.Hatta ondan artık uzak dur.
    Hayır demiş bak işte sana.Eğer yaparsan Hayatının hatasını yaparsın!.

• orayı terket dostum; kızın işi bitince tekmeyi yiyeceksin. bir arkadaşımın başına geldi aynı durum tıpatıp aynı.
  • Cool Story Bro diyorum ve ne çok sazan.avi varmis dh de bilmiyordum . Ya adama her cevapta söylemissiniz ne yapmasi gerektiğini ama adam israrla bi sekilde kurtulmaliyim diyor bu kadar beyinless olamaz bir insan . Sizde bunu yediniz . . .
  • vercekmi hayir! ozaman uzak dur
  • quote:

O senin ichn aynisini yaparmiydi? YAPMAZDI.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birader mal mısın ? KENDINI KULLANDIRTMA !
  • bak arkadasim. otuz yasini gecmekte olan biri olarak sana yaziyorum. ister oku ister okuma..

fakulteden sonra ailemin evine donmedim ve kendi evimde yalniz olarak yillarca yasadim. ta ki evlenene dek. farkli kizlarla ciktim ozellikle huyu seninkine benzeyen bir kiz arkadasim oldu, tabi seninkinden farki biz cikiyorduk. sevdigi seyler, benimle yiyip icip gezmek geceleyin benim evde film seyretmek ve yatip uyumakti. tabi bende kalmakta oldugu icin de benim birtakim isteklerim vardi. sabah ise giyecegim gomlekleri pantolonlari utulemesi vs.
    bu tabi bebek kiz ayaginda ben kucucugum, bilmem kieee, kedi gibi pihlamalar falan filan. bir ay boyle gecti bana tasindiktan sonra.
    en son bir gece beraber uyurken ben uyanip icraata girismek isteyince reddetmesi son damla oldu.
    burasi otel mi diye sabahin besinde evden siktirettim. esyalarini da valiziyle arkasindan bes dakika sonra attim. apartmanin onunde oturuyordu.

ondan sonra birkac kez telefon falan acti degismek istiyorum diye, ama artik baska iliskim vardi. reddettim.

ya ona bu tepkiyi veremeseydim ? hala gomleklerimi kendim utuluyor ve onun yemegini de ben yapiyor olurdum. bu benim istedigim hayat olmazdi.

gozunde fazla buyutuyorsun. hicbirseyi boyle ispatlayamazsin.
    hayir diyememissin... olabilir... bana sorarsan hicbirsey soyleme bu raddeden sonra.. sinav saati de bir sms gonderirsin. beni kullanabilecegini mi sandin? hata etmissin. lutfen bu mesaja cevap verme diye.

ve biter.. emin ol o esnada alacagin zevki dunyada baska hicbir seyden alamazsin..

ama dedigim gibi, boyle devam edeceksen sen essek olduktan sonra semer vuranin cok olur birader..

• bunu yapma sakın bunu yapman aptallık olur
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.