Şimdi Ara

Üniversite de hazırlık okurken YKS ye çalışmak nasıl fikir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
25.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi arkadaşlar benim sıralama 30bin küsür geldi. Acaba bir üniversitenin hazırlığına gidip orada YKS tekrar etsem deneme çözsem(çünkü yapacak daha bir şeyim yok her şey tamdı sınav kötü geçmişti) nasıl olur. Böyle bir yol izleyen birisi var mı?

• Aynı durumdayız bende (normalde iyiydim)Marmara’da hazırlık okurken çalışmayı düşünüyorum amacım hamda 10 k altı yapıp Hacettepe ee ye girmek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kırık OBP çok kötü etkiliyor ve genellikle motivasyon bulamıyorsun, yanlış anlaşılmasın fosforcu değilim ancak her sabah gittiğin bir üniversite olunca üniversite sınavına hazırlanmayı bünye kabul etmiyor. En azından bende böyle oldu.
  • ata122 kullanıcısına yanıt
    Eee peki senin sonuç nasıl oldu yoksa motive olamadığınla kaldın mı?
  • Eternal55 hocam eğer böyle bir şey yaparsak iletişimde olursak bizim için iyi olur ben nedense çok çalışmadan da iyi yapılır diye düşünüyorum her ayt dersinden 1 kaynak gibi zaten arkamızda temel var normalde feni de iyi yapardım ama kısmet işte

• Bende öyle düşünüyorum. Mezuna kalsam yapacağım daha bir şey yok tekrar ve denemeden başka. Eksik konum yoktu. Ufak rütuşlarla halledilebilir. Baktın yine olmadı o üniversite ile devam. Kayıbın olmaz.

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kirik obp baya geriye atiyor...

• eternal55 E kullanıcısına yanıt
    Olamadığımla kaldım sınava girmedim, girseydim de emeklerim boşa gidecekmiş sadece.
    2018 TYT -> 56K ya dönüşmüş bu yıl.
    56K -> 87K oluvermiş kırık OBP yüzünden yerleştirmede.
  • Tavsiye etmiyorum hocam

• kırıkla yerleşmek çok zor üstelik herkesin vize final çalıştığı ortamda yks çalışacak motivasyonu da imkanı da bulamayabilirsin.
  • Up

• Hem o olsun hem bu olsun olmaz hocam. En kötü üniversiteye devam ederim diyorsun ama o bir yıl çok kötü bir yıl olmuş olur senin için

• kötü fikir

• Up

• o is yatar abicim ben sana diyim. bu niyetle bizim hazırlık sınıfında olan iki kişi vardı, üni ortamına girince gevsiyorsun. gideceğin okulu bilemem, odtü de hazırlık çok sağlam. ikisi bir arada gitmiyor. diğerini bilmiyorum ama biri fena çaktı sınavda. ki kırık puan artık eskisinden de beter düşürüyor, bkz. obp ye temel lise etkisi

• Tamamdır arkadaşlar benim kanaatim hazırlıkta YKS nin sıkıntılı olduğu, kırık obp başlı başına bir dert ve o ortamda sen extradan YKS çalışacaksın.

• Up

Ne yaptın şu an?

• goldmedal G kullanıcısına yanıt
    Şu anki düşüncem olduğum üniversitede kalma yönünde olacak gibi duruyor. Güzel bir üni zaten okuduğum bölüm itibariyle puanları hızlı yükselen bir bölüm bilgisayar mühendisliği. Şimdi ben hazırlansam tekrar nereye gidebilirim gözümde en iyiler arasında Koç İTÜ ODTÜ Özyeğin Bilkent TOBB Sabancı var bunlarda ilk 4 bin gibi kapatırlar seneye hadi bunlara Hacettepe yide ekle o da bu sene 10 bin di seneye daha da aşağıya çekecek. Gerisi benim gözümde o kadar fazla fark etmiyor. Aralarında uçurum etkisi yaratacak kadar aşırı bir fark yok. Benim bunlara gideceğimi pek zannetmiyorum kırık OBP ile. Şu anki üni den memnunum AGÜ de hazırlığı yoğun olacağı için bir de YKS ye vakit ayırmayacağım. Ha oldu ki alışamadım sevemedim işler ters gitti benim puanım Ankara ve Ege yetiyordu. Yatay geçişi zorlarim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.