Şimdi Ara

UNİVERSİTE COKMU ABARTİLİYOR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    35 Mesaj
    Arkadaslar 18yasinda lise son sinif ogrencisiyim. lys sozel girmeyi dusunuyorum ogretmenlik istiyorum. ama universite icin pek caba gostermiyorum . herkes universite sinavini cok abartiyor gibime geliyor.universite tutturmak cokmu zor ?? .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    valla bi şekilde öğretmen olursun. asıl sürprizi atanmak için kpss'de ne yapman gerektiğini anlayınca yaşayacaksın.
    |
    |

Orijinalden alıntı: HeartBeats

Arkadaslar 18yasinda lise son sinif ogrencisiyim. lys sozel girmeyi dusunuyorum ogretmenlik istiyorum. ama universite icin pek caba gostermiyorum . herkes universite sinavini cok abartiyor gibime geliyor.universite tutturmak cokmu zor ?? .
    quote:

Orijinalden alıntı: projuster

''Bir Üniversite'' tutturmak artık zor değil ,zaten artık mevcut sistem her bireyi üniversiteli diplomalı yapmaya çalışıyor . Önemli olan nitelikli bir yer . .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tulparr -- 31 Ekim 2013; 18:37:16 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.