Şimdi Ara

Üniversite Bölüm Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba abilerim ablalarım. Fen lisesi 2. sınıf öğrencisiyim. Karne ortalamam 75 civarı ama okul sınavları fen lisesi olduğumuz için ciddi anlamda zor ve hocalar biraz kıl :D
    Notlarımın kötü olduğunu düşünmüyorum diğer okulların sınavlarına kıyasla. Denemelerde daha iyiyim. Üniversite sınavında 19-20 bin yaparım diye düşünüyorum şimdiden büyük konuşmak gibi olmasın ama :D
    Tıp, diş hekimliği, eczacılık kesinlikle düşünmüyorum. Yurt dışı hayalim var :D
    19 ile 30 bin arası yurt içi ve dışı (daha çok dışı), maaşı iyi mühendisliklerden önerebileceğiniz var mı?
    Teşekkürler, iyi forumlar..

• Yurt içi mühendislik- İnşaat mühendisliği

Yurt dışı mühendislik- Elektirik elektronik mühendisliği- Yazılım mühendisliği- Bilgisayar mühendisliği
  • inşaat mühendisliği yurt içinde iş bulmak çok zorlaştı diye biliyorum herkes inşaat mühendisi oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-399419643

inşaat mühendisliği yurt içinde iş bulmak çok zorlaştı diye biliyorum herkes inşaat mühendisi oluyor
    Yanlış biliyorsun,
  • quote:

Orijinalden alıntı: latif.07

Yanlış biliyorsun,

Alıntıları Göster
    kolay mı yani iiş bulmak bi de bildiğim kadarıyla para gerek okumak için bölümünü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-399419643 -- 17 Nisan 2018; 19:10:16 >
  • En büyük yanlışlarımdan biri üniversitedeki bölüm tercihlerimden biri oldu. Kimya Mühendisliği bölümünü tercih etmeme rağmen bir türlü mutlu olamadım. Sürekli kitap okumaktan mutlu olan bir insan için herhalde en son tercih edilmesi gereken bir bölümmüş. Ben bunun farkına vardığım zaman çok geç olmuştu yaşım ilerlediği için vazgeçmem çok zor oldu. Geçen sene kuzenim tercih yaparken Geleceğim Sosyal Bilimler Zirve’sine katıldı. Burada kısa film atölyesi sonucunda hareket ederek medya ve iletişim bölümünü seçti. Şu an çok mutlu. Bu senede bu zirveden yapacaklarmış. Tercih yapacaklara duyurulur.

http://www.gelecegimsosyalbilimler.com/2018/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.