Şimdi Ara

Üniversite 2.sınıfa geçerken evlenmek ne kadar mantıklı? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
8.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. Sınıfta evlensen 3. Sınıfta çocuk yapsan doktorada rahatsin. Evlen hocam

• Wrath34 W kullanıcısına yanıt
    Eziklik duyma da böyle bir şey yüzünden .

• Baba bize bakar falan yazmışsın da eğer zengin olan kızın babasıysa verdiği paranın 5 katı kadarını laflarıyla alır.En kötüsü tek yanlış hareketinde seni süründürür.Aptal olma,ekonomik özgürlüğüne ulaşana kadar evlenme.

• Evlenince mutlu olacagini dusunuyorsan evlen, ama hesaba katman gereken cok degisken var mesela kiz arkadasinin para konusunda tutumu, dunyaya bakis acisi, nerede kalacaginiz, okuldan sonra is ararken secimlerine etkisinin pozitif olup olmayacagi falan bunlar buyuk etkenler.

Kiz arkadasinizda universite okuyor mu onu merak ettim.

Evlenme evlenme diye aglayan tahminen 17-19 yasindaki cocuklari pek dinleme 24 yasinda evlenen bir arkadasim var ayni siniftayiz hatta su aralar cocuk bekliyor o derece sabah derse giriyor bizimle aksamda calismaya gidiyor, hayati biraz zor olabilir ilk duydugumda bende bir suru soru sormustum manyak misin nasil yapicaksin daha universite bitmemis vs.vs. fakat zamanla gordum ki arkadasim boyle mutlu oluyor.. Insan en mutlu olacagi seyi yapmalidir bence buradan senin tercihine direkt karisma lüksümüz olmamali cunku hayatini bilmiyoruz ama uzerine dusunmen gereken seyleri unuttuysan hatirlatabiliriz belki forum olarak.

• hocam bizim 4 sene oldu daha universite bitip elimize meslek alana kadar da hiç düşünmüyoruz aman diyim yapma çok zor olur

• evlen kredi al devletten okuldayken evlenirsen geri almıyordu devlet galiba
  • peki karşı taraf bilmiyor mu para yok pul yok üni bitmeli
  • Nerde okuyorsun

• maddi açıdan bir probleminiz yoksa derhal evlenin hocam. 30 31 de evlenin diyenleride takmayın. şuan en verimli yaşınız. karşı tarafla aynı şuur seviyesindeyseniz, gençlik çağınızı çok mutlu ve eğlenceli şekilde geçirebilirsiniz.
  • Üstat yanlış anlama ama bu bölümde sevgiliden öteye geçemeyen insanlara evlilik hakkinda soru soruyorsun konu dışına acsaydin ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buradaki arkadaslarin bazilari evlilik disi iliskilerde bulundugundan dolayi sana rahatlikla evlenme diyebiliyorlar.

Ulkedeki rezil egitim sistemi evlilik yasimizi da geciktiriyor.Ben zina yapmak istemiyorum kardesim siz ne halt yiyorsaniz yiyin.Siniriliyim zaten bu mevzuya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D63A2EC38

Buradaki arkadaslarin bazilari evlilik disi iliskilerde bulundugundan dolayi sana rahatlikla evlenme diyebiliyorlar.

Ulkedeki rezil egitim sistemi evlilik yasimizi da geciktiriyor.Ben zina yapmak istemiyorum kardesim siz ne halt yiyorsaniz yiyin.Siniriliyim zaten bu mevzuya.
    Konuyu nasıl oraya baglaıdn merak ettim
  • EfsaneMan E kullanıcısına yanıt
    Kardesim milletin bu yaslarda iliskide bulunmak istedigi apacik ortada.

Evlenmeyip ne yapalim gidip gayri ahlaki iliskilerde mi bulunalim?

Tabi ben hayatimi kurmadan evlenmem.Bu da 30 yasini beklemek demek oluyor buna sinirim bozuluyor

• quote:

Kardesim milletin bu yaslarda iliskide bulunmak istedigi apacik ortada.

Evlenmeyip ne yapalim gidip gayri ahlaki iliskilerde mi bulunalim?

Tabi ben hayatimi kurmadan evlenmem.Bu da 30 yasini beklemek demek oluyor buna sinirim bozuluyor
    sen de haklısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EfsaneMan -- 12 Ağustos 2018; 16:40:48 >
  • EfsaneMan E kullanıcısına yanıt
    Malum yol da dogru degil ama hadi buyuk bir gunahtansa onu sectik diyelim.Onla nereye kadar,cok yapay bir şey.Gercegi nasildir bilemem ama gercek hissi vermiyordur bence.

• quote:

Malum yol da dogru degil ama hadi buyuk bir gunahtansa onu sectik diyelim.Onla nereye kadar,cok yapay bir şey.Gercegi nasildir bilemem ama gercek hissi vermiyordur bence.
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EfsaneMan -- 12 Ağustos 2018; 21:1:56 >
  • Bakıcı mı damat mı arıyorlar anlamadım.Sararlar kızı sırtına uğraş dur.Babası da parayı verip çekilir.Onun dırdırıyla da şımarıklıklarıyla da sen uğraşırsın.Ama çok olgun,bilinçli biri diyorsan ve anaçsa kaçırma derim.

• Eyw evet bakalim hayırlısı ne olacak

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.