Şimdi Ara

Üniversite 1. Sınıfta asla yapma dediğiniz şeyler neler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
6
Favori
2.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Kendi kabuğuna çekilme arkadaş edin ben sırf bu yüzden çok şey kaybettim yalnız kaldım. Arkadaşlarımın kız arkadaşları okeye çağırırdı salak gibi evimde takılırdım asosyaldim yani gitsem belki de biriyle tanışacaktım ya da çeşitli arkadaşlarım olacaktı şimdi ne arayan ne soran var üniversitede bitiyor boşa geçmiş 3 sene başka bir şey değil bu yaşadıklarımda yaşantımında önemli yeri var psikoloji kalmadı haliyle.

• Not ortalamanızı sakın düşük tutmayın. Sonra toparlaması zor oluyor.

• BloodyShift kullanıcısına yanıt
    Siz hangi bölümdesiniz hocam

• Yeni mezun otomotiv mühendisiyim hocam.

Anladım hocam ben de ilköğretim matematik öğr. İnşallah. Analiz 1 falan zor mu sizce? Bilginiz var mı

• Hocam düzenli çalışmayı bir hayat tarzı haline getirdiğiniz sürece tüm dersler en yüksek notla geçilir. Ayrıca dersin zorluğu hocasıyla çok alakalıdır.

Anladım hocam teşekkürler. Başarılar dilerim size👍

• Rica ederim. Umarım istediğiniz yer gelir, sizinde hakkınızda hayırlısı olsun.

• 1)Karı kız için gelen kekolarla takılmayın.
    2)Derslerde not tutun, not tutanlarla arkadaş olun.
    3)Gerekmediği sürece devamsızlık yapmayın.
    4)Hocaları sağda solda kötülemeyin.
    5)Ağırbaşlı olun, herşeye atlamayın.

• Teşekkürlerr hocam

• Çok klasik olacak ama düzenli çalışmak çok önemli bir şey özellikle üniversitede. Bir sürü zor ders var ve son haftalara bırakırsanız ciddi sıkıntı olur. Eğer dersler online olsa bile yaa kopyayla hallederim demeyin. Geçen dönem 1700 kişilik bir grupta 4 soruyu çözemedik yani kimseye güvenmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak373737 B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• Sınıftaki hemserilerinizi bulup onlarla takılın zaten ünideki arkadaşlıklar tamamen çıkar ilişkisi en azından bı bağınız olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapmaman gereken değilde yapman gereken tek bir şey var ilk yoklamada “burda” değilde “mevcud” kelimesini kullanırsan kampüsün yeni reisi sen olacaksın bu yolda sana başarılar

• berat_38 B kullanıcısına yanıt
    Afro.gif

• Thomas Silverstein T kullanıcısına yanıt
    Hocam üstteki hemşerime bak adam 38 koymuş nicke muhtemelen kayserili. Napcam böyle hemşeriyi be

• Ya jsjskskslslls ayıp ediyon başkan

• berat_38 B kullanıcısına yanıt
    Jdşajflakfof takılıyorum reis de o mevcut olayı lisede değil miydi ya

• ilk sene dersler kolaydır kimse sallamaz. baştan asılırsan 2 ci sene biraz daha az çalışırsın 3 ve 4 te yata yata bitirirsin.

üst sınıftan birini bul sınav sorularını ve notlarını toparla ...

eğer imkanın varsa ailenle kal kebap bir üniversite hayatın geçer. Birinde kalmak istersen zibille arkadaşın olacak zaten birine gider kalır içer sıçarsın. ev derdi zor

ilk sene bir manita yapmaya bak bütün fırsatları değerlendir. 2 ci sene avucunu yalarsın. ilk yıl kızlar yumurtadan çıkmış gibidir. salak salak dolanırlar. kaşına gözüne bakmaz aşık olurlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sissil -- 5 Ekim 2020; 22:4:7 >
  • Kendi kabuğuna çekilme arkadaş edin ben sırf bu yüzden çok şey kaybettim yalnız kaldım. Arkadaşlarımın kız arkadaşları okeye çağırırdı salak gibi evimde takılırdım asosyaldim yani gitsem belki de biriyle tanışacaktım ya da çeşitli arkadaşlarım olacaktı şimdi ne arayan ne soran var üniversitede bitiyor boşa geçmiş 3 sene başka bir şey değil bu yaşadıklarımda yaşantımında önemli yeri var psikoloji kalmadı haliyle.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.