Şimdi Ara

Üniversite 1. 2. ve 3. sınıf C# C/C++ Java Android Ödev ve Projeleri Yapılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
14.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ödevleriniz yada projeleriniz için bir yardım eli uzatabiliriz.tek yapmanız gereken bir mail atmak ;) iyi günler.

Bilgi için bağlanın..http://covayurt.com/universite-birinci-ikinci-ve-ucuncu-sinif-c-cc-java-android-odev-ve-projeleri-yapilir/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Auratune -- 6 Haziran 2016; 16:15:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BenimAdımRuh

Ödevleriniz yada projeleriniz için bir yardım eli uzatabiliriz.tek yapmanız gereken bir mail atmak ;) iyi günler.

Bilgi için bağlanın..http://covayurtblog.wordpress.com/2012/02/16/universite-1-ve-2-sinif-c-cc-ve-java-odev-ve-projeleridonem-projeleri-yapilir/

ustam .. :D daha 1 in baharındayız yeni başladk işte prog giriş dersi.. hoca proje verecekmiş 2 arkadaş grup yapıyoruz.. yapamazsak bak ilk müşterşinim ha tamam .D teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: senatorts

quote:

Ödevleriniz yada projeleriniz için bir yardım eli uzatabiliriz.tek yapmanız gereken bir mail atmak ;) iyi günler.

Bilgi için bağlanın..http://covayurtblog.wordpress.com/2012/02/16/universite-1-ve-2-sinif-c-cc-ve-java-odev-ve-projeleridonem-projeleri-yapilir/

ustam .. :D daha 1 in baharındayız yeni başladk işte prog giriş dersi.. hoca proje verecekmiş 2 arkadaş grup yapıyoruz.. yapamazsak bak ilk müşterşinim ha tamam .D teşekkürler
    Ne demek..tabiki bekleriz, biz de öğrenciyiz halden anlarız ;) ödevi yaptıktan sonra senin de öğrenmeye çalışman tercihimiz..ama zorlama yok tabi ki :)

• Okul hayatim boyunca odevimi baskasina yaptirmadim baskasindan almadim kopyalamadim. Nasi bi mantik arkadas ya:) niye okuyosun ki o zmn:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprens

Okul hayatim boyunca odevimi baskasina yaptirmadim baskasindan almadim kopyalamadim. Nasi bi mantik arkadas ya:) niye okuyosun ki o zmn:)
    istanbul olsa iyi olurdu :)
  • quote:

Okul hayatim boyunca odevimi baskasina yaptirmadim baskasindan almadim kopyalamadim. Nasi bi mantik arkadas ya:) niye okuyosun ki o zmn:)

Tabi ki en iyisi öyle olması, ben de şahsen ilk olarak kendiniz yapmanızı tercih ederim.Ama elden bişey gelmezse, benim elimden geleni sunarım ;) yoksa belki iki tarafında yaptığı bi yerde yanlış bişey olabilir.Ama yardımı olcaksa, iki tarafa da ben yaparım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jayistic

istanbul olsa iyi olurdu :)

Ah evet iyi hatırlattın.Aslında bütün iş internet üzerinden olacağı için hesap numaraları ve maillerle herşey hallollacaktır.Yani dünyanın neresinde olursan ol yardımcı oluruz ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Auratune

quote:

Tabi ki en iyisi öyle olması, ben de şahsen ilk olarak kendiniz yapmanızı tercih ederim.Ama elden bişey gelmezse, benim elimden geleni sunarım ;) yoksa belki iki tarafında yaptığı bi yerde yanlış bişey olabilir.Ama yardımı olcaksa, iki tarafa da ben yaparım :)

Alıntıları Göster
    Ödevden ziyade belki takıldığım yerlerde sorarım sana
    Çünkü bu işi öğrenmenin yüzde 90 ı programı kendin yazmaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alexander Supertramp!

O da olabiliir :) senin açından daha verimli olur tabiki, ama bizden verim alman daha zor olur.Elbette ki bu işi nekadar yardım amacıyla da yapıyor olsak, biz de öğrenciyiz.Yani çoğu zaman harçlığımızı yetiremediğimiz olur.Bu yüzden bunu iş olarak düşünelim.Yani ücretli olduğunda, kendini daha iyi verirsin işine.Bu yüzden nezaman istersen gel sor yardım edeyim diyemiyorum.Ama elimden geleni yapmaya çalışırım yine de;)

• quote:

quote:

O da olabiliir :) senin açından daha verimli olur tabiki, ama bizden verim alman daha zor olur.Elbette ki bu işi nekadar yardım amacıyla da yapıyor olsak, biz de öğrenciyiz.Yani çoğu zaman harçlığımızı yetiremediğimiz olur.Bu yüzden bunu iş olarak düşünelim.Yani ücretli olduğunda, kendini daha iyi verirsin işine.Bu yüzden nezaman istersen gel sor yardım edeyim diyemiyorum.Ama elimden geleni yapmaya çalışırım yine de;)

Alıntıları Göster
    pekala anladım dostum biraz da para kazanmak için diyorsun

ücretsiz sanmıstım ben neyse böleside güzel ben de ilerde para kazancam bu işten sonucta haklısın.

• quote:

ücretsiz sanmıstım ben neyse böleside güzel ben de ilerde para kazancam bu işten sonucta haklısın.

Umarım iyi bi şekilde kazanırsın paranı, güzel bir iş.Ama kimisi kod yazmadan kazanır kimisi kod yazarak.Bilgisayar, Elektrik Elektronik mühendisleri her türlü kazanır.Sanırım daha çok bizim hizmetimiz kod yazmadan para kazanmak isteyenlere yönelik.Sen de kod yazarak kazanmak istiyosun anlaşılan :) Başarılar hayatında ;)

• quote:

quote:

Umarım iyi bi şekilde kazanırsın paranı, güzel bir iş.Ama kimisi kod yazmadan kazanır kimisi kod yazarak.Bilgisayar, Elektrik Elektronik mühendisleri her türlü kazanır.Sanırım daha çok bizim hizmetimiz kod yazmadan para kazanmak isteyenlere yönelik.Sen de kod yazarak kazanmak istiyosun anlaşılan :) Başarılar hayatında ;)

Kod yazmadan para kazancak ne sermayem var ne de birikimim o yüzden kod yazarak kazanmaktan başka çaremiz yok. belki ilerde kod yazmadan kazanırız
    Sana da başarılar.

• quote:

quote:

quote:

Kod yazmadan para kazancak ne sermayem var ne de birikimim o yüzden kod yazarak kazanmaktan başka çaremiz yok. belki ilerde kod yazmadan kazanırız
    Sana da başarılar.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim ;)

• quote:

Teşekkür ederim ;)

Alıntıları Göster
    Ne istiyorlarsa 10 TL aşağısına yaparım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ata

Ne istiyorlarsa 10 TL aşağısına yaparım

Yazik...Acidim simdi sana, gel ben sana on tl assasini veririm yaptiklarimizdan, haslik yaparsin sen de;-) zahmete gime kod yazimi falan
  • quote:

konuyla alakası yok ama yinede sorucam bi yardım etsen bana
    web tasarımı mı? veri tabanı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratcabuk123 -- 24 Şubat 2012; 23:52:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: muratcabuk123

quote:

konuyla alakası yok ama yinede sorucam bi yardım etsen bana
    web tasarımı mı? veri tabanı mı?
    senin gelirini baltalamak istemiyorum ama bu forumda para vermeden çoğu kişi yardım edicektir eminim hele ki 1. 2. sınıf bir proje odeviyse bunu seve seve yapıcak çok kişi var burda. ha diyorsanız çok üst düzey bişey basarsınız parayı yaptırırsınız ama ufak şeyler için gerekli değil bence

• quote:

Orijinalden alıntı: lordposeidon

senin gelirini baltalamak istemiyorum ama bu forumda para vermeden çoğu kişi yardım edicektir eminim hele ki 1. 2. sınıf bir proje odeviyse bunu seve seve yapıcak çok kişi var burda. ha diyorsanız çok üst düzey bişey basarsınız parayı yaptırırsınız ama ufak şeyler için gerekli değil bence

Parayla ödev yapmak "bence" etik değil. Yaptıranda geleceğini düşünmeli.
  • quote:

quote:

@lordposeidon bi bakıma haklısın tabiki.Ancak 0dan ödevle hiç ilgilenmeden buraya yazıp da bunu yapın diyen birisine kim yardım edecek.Yada demezler mi önce kendin uğraş sonra takıldığın yerde gel yaz buraya derler.Oturup da birinin ödevini yapıp, o elini sürmeden bitirip ona atma işini biz yaparız.Forumlar sadece takıldığı yerler için vardır ;)

@Ata emeğin karşılığının, paranın karşılığının verildiği hiç bişey etik dışı değildir bana göre.Sen o dersten geçemiceksen geçemezsin hiç bir bilgin yoksa.Sınavlardan geçebilcek düzeyde alıyorsan, ancak ödevler yüzünden kalıyorsan.Biz ödevini yaptığımız için geçebiliyorsan.Kimseye bir zararı yoktur.Aksine bize ve ödevi yaptıran öğrenciye yararı olur.Ödevi yaptıran öğrenci o ders yüzünden ileride sıkıntı çekip diğer derslerini de etkilemesindense, ona tam karşılığı olan ücret ile ödev yaptırmak etiktir bana göre.

Tabiki bu senin fikrin saygı duyarım.Benim de fikrim budur ;)

• quote:

quote:

quote:

@lordposeidon bi bakıma haklısın tabiki.Ancak 0dan ödevle hiç ilgilenmeden buraya yazıp da bunu yapın diyen birisine kim yardım edecek.Yada demezler mi önce kendin uğraş sonra takıldığın yerde gel yaz buraya derler.Oturup da birinin ödevini yapıp, o elini sürmeden bitirip ona atma işini biz yaparız.Forumlar sadece takıldığı yerler için vardır ;)

@Ata emeğin karşılığının, paranın karşılığının verildiği hiç bişey etik dışı değildir bana göre.Sen o dersten geçemiceksen geçemezsin hiç bir bilgin yoksa.Sınavlardan geçebilcek düzeyde alıyorsan, ancak ödevler yüzünden kalıyorsan.Biz ödevini yaptığımız için geçebiliyorsan.Kimseye bir zararı yoktur.Aksine bize ve ödevi yaptıran öğrenciye yararı olur.Ödevi yaptıran öğrenci o ders yüzünden ileride sıkıntı çekip diğer derslerini de etkilemesindense, ona tam karşılığı olan ücret ile ödev yaptırmak etiktir bana göre.

Tabiki bu senin fikrin saygı duyarım.Benim de fikrim budur ;)

Alıntıları Göster
    Tabiki herkeste bir para sıkıntısı olabilir eyvallah sende sorun yok ama, Sana ödev yaptırmaya gelen olursa yada bu yazını okuyup sana ödev yaptıran biri çıkarsa bence 1. sınıftayken bıraksın bu programlama olayını. Çünkü 4. senenin sonunda "üniversite mezunuyum ama iş bulamıyorum" diyenler arasına katılacaktır. Umarım vermek istediğimiz mesaj gitmiştir.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.