Şimdi Ara

ÜNİVERSİTE

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese öncelikle hayırlı akşamlar,2019 da yks ye girdim eşit ağırlık alanından çalışmadığım için çok kötü bir sonuç geldi.Kötü olmuştum ve çok hırslanmıştım çok çalışmıştım 2020 senesinde tekrar girdim o sene çok çalışmıştım netlerim istediğim yeri tutuyordu , ben sınava girmeden evvel önce düşünüyordum sınav anında ne yapıcam da ne yapıcam gerçekte nde öyle oldu aşırı heycanlandım tyt sınavım çöp oldu türkçe yüzünden ve bu benim matematiğimi de etkiledi ve sonuç yine başaramadım.Şartlar beni yurtdışına attı zar zor dil eğitimi için ingilizce.İngilizcem maleesef 0 denilebilecek seviyede geldim şuan da çok birşey bilmiyorum aslında A2 yim. Burda okullar parayla burda okuma imkanım var ama türkiyede güzel bir yer kazanırsam ailemin yanında daha iyi mutlu olurum, ama ne yapacağımı karar veremedim yks ye tekrar hazırlansam mı 1 sene daha ? ama hep bir şüphe var içimde ya tekrar sınavda heycanlanırsam bu yüzden korkuyorum sizce ne yapmalıyım tavsiyelerini bekliyorum teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abandonment -- 27 Mart 2021; 22:9:41 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.