Şimdi Ara

Üniv. ortamı hakkında?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar üniversiteli arkadaşlara sorum olacak. Üni ortamını çok merak ediyorum. Vakıf değil Devlet üniv.

Çoğunluğu nasıl kişiler oluşturuyor.

Sigara içilme oranı nedir?
    Tiky tarzı kişiler var mı?

Giyim kuşam nasıl. Gelenlerin maddi drumları nasıldır? Marka giyinenler mi çoğunlukta?
    Çalışkan öğrenci görünümlü kısa saçlı kişiler mi çoğunlukta yoksa uzun saçlı kişiler mi?
    Sakal konusunda çoğunluk ne durumda?

Şort, capri giyimi ne çoğunlukta. Yoksa çoğunluk pantolon mu giyor?
    Biliyoum komik bi konu oldu maksat hem eğlenmek hemde üni ortamını kafamda oluşturmak.
    Hekes okuduğu fakülte bölüm ile birlikte yazarsa daha iyi olur.
    Aklınıza gelen üni hakkında kafanızda oluşmuş düşünceler varsa onları da paylaşabilrsiniz.

Ben üni yi bölye sanıyordum meğersem alakası yokmuş vs.
    Üniversite çok bilmemne ya falan o tarz şeyler

Şimdiden Tşkrler

• quote:

Sigara içilme oranı nedir?

Öğrencilerin %85 - %90 'lik kesimi sigara içer.İçenlerin %75 'inden fazlası kısa winston takılır.
  • Ben henüz gitmedim ama araştırma sonuçlarımı söyleyeyim.

5 kişide 4'ü sigara 5 kişiden 10'u ise alkol kullanıyor.
    Fransızca bölümünde ve ea'cıların bazı bölümünde (Özel okullardan gelen veletler) bolca tikky mevcut.
    Giyiminden çok kişiliğine bakar insanlar.
    Ben ilk gün capri giymeyecğeim:DZaten mevsim pek müsait olmaz üni başlayınca.

• Erciyes kazanan varsa hiç tikky beklemesin ülkücüler karşılayacak sizi
  • Ewet tercübe paylaşımına devam
  • quote:

Orjinalden alıntı: bloodwayne

Erciyes kazanan varsa hiç tikky beklemesin ülkücüler karşılayacak sizi

Bunların yanına konya selçuk ,gazi vs ekleyebiliriz tabi Alkol almak,kızlarla el ele gezmek top sakal bırakmak küpe takmak uzun saçlı olmakta biraz sıkıntı çekebilirsin şimdiden kolay gelsin
  • sakaryada tef yada mühendis iseniz fakültede kız görmeyi unutun özellikle tef de iseniz.tefde kızların sayısı 10 bilemedin 15 tanedir.zaten bu fakültede olanlar genelde kızların bol olduğu merkez kafeterya,iktisat işletme ve besyonun olduğu kantinlere takılırlar çoğunluk istanbuldan buraya geldiği için istanbuldaki ortamın adamları vardır çoğunlukla.4 senedir ordayım şimdiye kadar hiç olay çıkmadı.eskisi gibi değil yani okul.kimsenin kimseye karıştığı falan yok.isteyen istediği gibi giyinip geliyor.kışın soğuğunda şortla bile dolaşan vardı kampüste.
  • sağcısı,solcusu,tikkysi,varoşu,ukalası,sessizi,eş cinsel,bunlar vardır ünide.emin ol ilk günlerde uyuz olacağan kişiler olcak fakat bunları sonra seviceksin.

insanoğlu önyargılı oluyo.zaten kafadengini 1 aya kadar bulursun herkes dengini bulur.sen oraya önündeki 30-40 yılını kurtarman için gidiyosun 4 yıl iyi eğitim almaya bak,salak sulak tipler olcak elbette bunlara fazla kafaya takma yüz verme...

ama size şunu söyliim şu lafı çok diyeceksiniz emin olun...Ulan keşke öss'ye hazırlansam bu finaller ne kadar sıktı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: isber

ama size şunu söyliim şu lafı çok diyeceksiniz emin olun...Ulan keşke öss'ye hazırlansam bu finaller ne kadar sıktı...

vıze fınal kasıooooooooooooooo ozelıkle ıkıncı donem. bızde butunlemede var olması sart ama her okulda1 kez kaldım butunlemeye allahdan daha yoksa cekılmez fınalden sonra

ama oss yok almıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dozdoz -- 21 Ağustos 2008; 0:14:56 >
  • her bi ..k var

tabi üniden üniye değişiyorda nereye gitsen herkesten var işte

İşin güzelliğide orda zaten
  • anadolu mmf de ne tip insanlar olur yahu

gazi mmfde ülkücü baskısı yok arkadaşlar
    ama kampüs hayatı da yok, 2 tutam ot bulsan kucaklarsın resmen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.