Şimdi Ara

Unity + Blender = Oyun yapmak isteyenler buraya..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lalochezia -- 22 Ocak 2021; 12:30:13 >

• Bu duz mantik ile asset kavramina blender unity den tut kullandigimiz isletim sistemi bile girer.

Size soruyorum

Oyun motoru, isletim sistemi yazmak yerine hazir yapilmisini kullaniyorsaniz, hangi kafa ile asset bu diyorsunuz merak ediyorum.Hayir asseti oraya koydugum gibi son urunu gec, ara urun bile cikmiyor , keske oyle olsa

Herkesin herseyi bilecegini hatta bilmesi gerektigini neden dusunuyorsunuz ?

• oo gazi hocam hoşgeldiniz foruma
  • Gazi hocamızı başarılı buldum inşallah güzel yerlere gelir.

• lalochezia L kullanıcısına yanıt
    ben de kendimi başarılı bulurum hep
  • Gördüğüm kadarıyla 2 aydır video koyuyor, düzgün Türkçe konuşuyor, ciddi prof. teçhizat kullanmış, bilgili birine benziyor, ve izlenme sayısı video başına 200-300 civarı.. Türkçe içeriğin hiçbir alıcısı olmadığı ve haliyle bu forumdaki trafiğin tümüyle düzmece olduğuna güzel bir kanıt.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam Internetten asset indirip Unity + Blender'a ekleyip oyun yapmaya başlamış. Cok etkileyici.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

Adam Internetten asset indirip Unity + Blender'a ekleyip oyun yapmaya başlamış. Cok etkileyici.

Bu duz mantik ile asset kavramina blender unity den tut kullandigimiz isletim sistemi bile girer.

Size soruyorum

Oyun motoru, isletim sistemi yazmak yerine hazir yapilmisini kullaniyorsaniz, hangi kafa ile asset bu diyorsunuz merak ediyorum.Hayir asseti oraya koydugum gibi son urunu gec, ara urun bile cikmiyor , keske oyle olsa

Herkesin herseyi bilecegini hatta bilmesi gerektigini neden dusunuyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baxa -- 21 Ocak 2021; 15:29:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baxa kullanıcısına yanıt
    Öncelikle forumda yanıtla butonu var. Üstte zaten görülen mesaj için alıntı butonunu kullanınca aynı mesaj görünüyor.

"Herkesin herseyi bilecegini hatta bilmesi gerektigini neden dusunuyorsunuz ?" demişsiniz... Benim öyle mantıksız bişe demem imkansız nitekim hiçbi yerde öyle bişe demedim, nereden uydurdunuz onu? Ayrıca işletim sistemi ve oyun motoru konusuna girmişsiniz o konuda başka konularda yorumlarım vardı ancak bu konuda onlara dair bi yorumum olmadı.

Oyun, Game App, vs bunları öğreten eğitim materyali eksiği yok, Internet gırla Game App eğitim materyali dolu. Yani bu eğitim videoları gerçek bi eksiği karşılamıyor. Ben ona dair bir eleştiri yaptım. Eksiği olan veya seyrek kullanılan, zor veya gerçek programcılık gerektiren konularda, konuyu tercihen Screencast ile net ve düzgün , özet anlatan eğitim videosu olsa desteklerim. Örneğin 3-5 ay önce forumda 6-7dk'lık Python ve Selenium ile web scraping Screencast eğitim videosu yayınlanmıştı, o Screencast'e baktığımda baya iyi olduğunu gördüm ve destekledim. Sadece o videoya bakıp birçok şey öğrenmek ve gerçek hayatta kullanmak, hatta o şey ile para kazanmak dahi mümkün, ve arada temel programcılık bilgisi ve Python idiomlarını öğrenmek de bonus. Hepsi 6-7dk tek video. Burada bi bakıyoruz zibilyon video, tıklıyoruz Internetten Ferrari resmi indiriyor ekliyor falan. Bunun nesini destekleyeyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.