Şimdi Ara

unity Ads kullanan varmı??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
4.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

unity Ads kullanan varmı getirisi nasıl admobla kıyaslama yapılırsa hangisi seçilmelidir??

• Gayet guze ancak yeni olduklari icin her zaman reklam olmuyor bu yuzden her zaman reklamda cikmiyor. Onun disinda izlenmeye veriyor para. Tiklanma olursa daha fazla veriyor. Admoba kiyasla ecpm si cok yuksek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aceloq -- 24 Nisan 2015; 13:35:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aceloq

Gayet guze ancak yeni olduklari icin her zaman reklam olmuyor bu yuzden her zaman reklamda cikmiyor. Onun disinda izlenmeye veriyor para. Tiklanma olursa daha fazla veriyor. Admoba kiyasla ecpm si cok yuksek

hmm peki admob yerine kullanılır mı ya da böyle sorayım (ikisinide kullanmadığını var sayıyorum!) sen olsan hangisini seçerdin??
  • quote:

Orijinalden alıntı: udede

quote:

Gayet guze ancak yeni olduklari icin her zaman reklam olmuyor bu yuzden her zaman reklamda cikmiyor. Onun disinda izlenmeye veriyor para. Tiklanma olursa daha fazla veriyor. Admoba kiyasla ecpm si cok yuksek

hmm peki admob yerine kullanılır mı ya da böyle sorayım (ikisinide kullanmadığını var sayıyorum!) sen olsan hangisini seçerdin??

Valla ben ikisinide aynı anda kullanıyorum. Admob normal olarak çıkıyor. Unityads ile kullanıcı isterse. Yani videolu reklam izlemek isterse oyun içi para veriyorum. ikisinden de memnunum. ikisinden birini kullanıcaksan admob derim. Dediğim gibi unityads şuan yeni. İlerde belki kullanılabilir :)

• quote:

quote:

quote:

Valla ben ikisinide aynı anda kullanıyorum. Admob normal olarak çıkıyor. Unityads ile kullanıcı isterse. Yani videolu reklam izlemek isterse oyun içi para veriyorum. ikisinden de memnunum. ikisinden birini kullanıcaksan admob derim. Dediğim gibi unityads şuan yeni. İlerde belki kullanılabilir :)

unity ads ve admob birlikte kullanılabilir yani öyle mi ben ikisini bir oyunda kullanabilrsem daha iyi :)

peki unity ads video dediğiniz olay bu everplay ile video izleme mi yoksa farklı mı ??

• quote:

quote:

quote:

quote:

unity ads ve admob birlikte kullanılabilir yani öyle mi ben ikisini bir oyunda kullanabilrsem daha iyi :)

peki unity ads video dediğiniz olay bu everplay ile video izleme mi yoksa farklı mı ??

Bildiğimiz video izleme. 15-20 saniyelik videoda reklam veren kişinin oyunu tanıtılıyor. Kullanıcıda bunu izliyerek oyun için para kazanıyor örnek :)

• Unity ads panelde izlenmeler mevcut ama henüz hala bir üzret kazancı yazmıyor. Kazanılacak ücretle alakalı bilgi ne zaman düşer bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAPTAN3K

Unity ads panelde izlenmeler mevcut ama henüz hala bir üzret kazancı yazmıyor. Kazanılacak ücretle alakalı bilgi ne zaman düşer bilgisi olan varmı?

5000 Impressionu geçtiğinde gözükücek
  • Admobda 1000 tıklama 1200 lira falan veriyor.Keşke video sonunda indir yazan yere tıklayınız bir yolu olsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google Admob'a farklı bir reklam ağı ekleyip mediation yapabilirsin. Bence admob + chartboost yap, unityAds' ı gözardı et. Çünkü unityAds 5000+ impressionda bile gösterilmeyebiliyor, hatta bununla ilgili resmi forumunda da tartışması olmuştu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.