Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

uninstall sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
230
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    428 Mesaj
    Bilgisayara quicktime yüklemiştim ama sonra uninstall yaptım. Buraya kadar sorun yok, uninstall işlemi başladı ve başarıyla tamamlandı yazdı. Ne var ki, bilgisayar kapanıp açıldığında sağ altta çalışan bazı programların ikonlarının göründüğü yerde quicktime'da var ve ne kadar uninstall edersem edeyim gitmiyor. program ekle kaldırdanda denedim ama bilgisayar açılıp kapandıktan sonra geri geliyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?

|
    |
  • Yarbay
    2449 Mesaj
    msconfig işini görürmü bilmem?
    |
    |

Orjinalden alıntı: goragorn

Bilgisayara quicktime yüklemiştim ama sonra uninstall yaptım. Buraya kadar sorun yok, uninstall işlemi başladı ve başarıyla tamamlandı yazdı. Ne var ki, bilgisayar kapanıp açıldığında sağ altta çalışan bazı programların ikonlarının göründüğü yerde quicktime'da var ve ne kadar uninstall edersem edeyim gitmiyor. program ekle kaldırdanda denedim ama bilgisayar açılıp kapandıktan sonra geri geliyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?

bence nickimx in dediği gibi msconfig sorununu halledecektir.
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    3071 Mesaj
    program ekle kaldırın işini gören bazı programcıklar var. bir programık tamamen bilgisayardan kaldırmak için.
    birde setup dosyasına tıkladığında direk kura mı başlıyor yoksa, kur kaldır diye seçenekler mi var. birde kur dosyasındankaldırmayı dene...
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.